Mid Season Sale | Zaoszczędź do 40% →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Wizyta w nowoczesnym domku letniskowym

Inga Sujová
Inga Sujová
Bonami Blogger

W lecie ogród i łono natury to prawdziwe oazy, w których możemy odpocząć i naładować baterie. Takie samo zdanie na ten temat ma słowacka prezenterka telewizyjna Soňa Skoncová, która urlop spędza w nowym, stylowym domku letniskowym.

Właścicielka wraz z Bonami i marką Karup Design zmieniła pustą przestrzeń w przytulne miejsce, które wprost zachęca do cieszenia się czasem spędzanym w gronie najbliższych.

Stylowy design w otoczeniu przyrody

Domek znajduje się w małym, malowniczym miasteczku i otacza go piękna przyroda. To nowoczesna i minimalistyczna alternatywa dla tradycyjnych, górskich chat. Design domku łączy w sobie prostotę, naturalne elementy i nowoczesny styl.

Domek, który jest jednopiętrowym bungalowem stoi na dużej działce, więc otacza go ogród. Od samego wejścia gości i mieszkańców wita wygodny fotel marki Karup Design.

Wnętrze pod znakiem drewna

W środku domek ma jedno duże pomieszczenie łączące salon i aneks kuchenny. Elementy wystroju wnętrz, takie jak dekoracje oraz meble, utrzymane są w neutralnej tonacji i wykonane z naturalnych materiałów.

Można znaleźć tu głównie sosnę, dąb i buk, z których zostały wykonane stoliki. Co więcej drewno, dzięki swoim właściwościom i odporności idealnie sprawdzi się w mieszkaniu na łonie natury.

Poznaj markę Karup Design

Duńska marka Karup Design tworzy produkty inspirowane Dalekim Wschodem. Design jej futonów zaczerpnięty jest z japońskiej tradycji. Sofy, komody i stoliki łączą w sobie także elementy skandynawskiego stylu.

Z tego względu produkty te wyróżniają się naturalnymi materiałami, wysoką jakości wykonania, prostymi liniami i designem oszczędzającym miejsce.

Drewno wykorzystane do produkcji krzeseł, łóżek czy wieszaków pochodzi z lasów zarządzanych w sposób odpowiedzialny. Produkcja tych mebli nie obciąża więc środowiska naturalnego.

Razem udało nam się stworzyć miejsce, które pomaga mi cieszyć się życiem i każdym dniem spędzanym z rodziną. Meble marki Karup Design są cenione za swoją funkcjonalność i czysty design. Na tarasie tworzą przyjemną strefę relaksu idealną do zagłębienia się w ulubionej książce i delektowania się filiżanką pysznej kawy.