Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kawa i herbata
...
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kawa i herbata · Oferty i zniżki
Kubki i filiżanki
Dzbanki do herbaty
Serwisy do herbaty
French pressy i kawiarki
Akcesoria do kawy
Akcesoria do herbaty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Okazja
Dostępność
+ Więcej (3)
Oferty i zniżki
637 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Latina
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, jasnoróżowa, 220 ml
(3)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Kitchen Craft
Akcesoria do kawy La Cafetiere
Szklane
(15)
W magazynie
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Filiżanka Gastro Dark Blue/Black
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, czarna/niebieska, 240 ml
(2)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Grespresso
380 ml, kamionkowy, jasnoróżowy
(716)
W magazynie
51 zł
z kodem
63,64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Ulubione
Sass & Belle
Kubek Mojave
360 ml, ceramiczny, żółty
(36)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Orion
Serwis do herbaty
Szklany
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Hermia
Filiżanki zestaw
2 szt., ceramiczne, do cappuccino/ze spodkiem, ciemnoniebieskie, 210 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
156,99 zł bez kodu
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubki zestaw Beth
2 szt., 300 ml, ceramiczne, kremowe
(4)
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Pantone
Kubek Light Green 578
375 ml, porcelanowy, jasnozielony
(158)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Costa Nova
Filiżanka Grespresso
Kamionkowa, na espresso, jasnoróżowa, 210 ml
(43)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Ulubione
Bredemeijer
Podkładka pod dzbanek na herbatę Jang
Czarna, żeliwna
(138)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Kubek Tone
560 ml, ceramiczny, kremowy
(2)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Geo
2 szt., 330 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Kubek Poterie
380 ml, ceramiczny, ceglasty/beżowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Sheen
4 szt., 400 ml, ceramiczne, niebieskie/brązowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
69,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Begonia
440 ml, ceramiczny, biały/różowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ladelle
Kubek Cafe
300 ml, kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, jasnozielony
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Cloud Dancer 11-4201
Porcelanowa, na espresso, biała, 120 ml
(1)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Bolla
2 szt., 400 ml, szklane
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
23 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Kubek Aubergine 229
375 ml, porcelanowy, ciemnofioletowy
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
Pantone
Filiżanki zestaw Macchiato
4 szt., porcelanowe, na espresso, czerwone/żółte/pomarańczowe/różowe, 100 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
49,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Paint
390 ml, kamionkowy, różowy/szary
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, biały
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Orion
Serwis do herbaty Louka
Porcelanowy, biały/fioletowy, objętość kubków 280 ml, objętość dzbanka 400 ml
(2)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Zestaw filtrów do herbaty z miarką
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Costa Nova
Filiżanki zestaw Grespresso
8 szt., ceramiczne, na espresso, 210 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
314 zł
z kodem
392 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
BonBistro
Filiżanka Retro
Porcelanowa, do cappuccino, biała/niebieska, 200 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Kubki zestaw
6 szt., 300 ml, ceramiczne, czarne
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leopold Vienna
Butelka termiczna Cold Brew Moshi
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Costa Nova
Filiżanka Grespresso
Kamionkowa, na espresso, biała, 90 ml
(69)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, fioletowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Nowość
BonBistro
Spodek Azul
Porcelanowy, biały/niebieski, ø 14 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
La Rochére
Kubek Versailles
200 ml, szklany
(51)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Kobe
1,2 l, z sitkiem, żeliwny, czarny
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
176 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Costa Nova
Filiżanka Grespresso
Kamionkowa, na espresso, jasnoróżowa, 90 ml
(67)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, pomarańczowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Vialli Design
Dzbanek do herbaty Diva
1,5 l, z sitkiem, szklany
(10)
W magazynie
112 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Kubek Green 15-0343
375 ml, porcelanowy, zielony
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 350 ml, szklane, na kakao/do latte
(6)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
23 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Serwis do herbaty Surprise Cat
Porcelanowy
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Filiżanka Resto
Porcelanowa, do latte, brązowa, 300 ml
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Filiżanka Hammershøi
Porcelanowa, na espresso, biała, 100 ml
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Filiżanka Aquarel
Kamionkowa, beżowa, 220 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Alentejo
Ceramiczna, turkusowa, 220 ml
(7)
W magazynie
72 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Cloe
3 szt., 460 ml, ceramiczne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Bitz
Kubki zestaw Gastro Black/Mix
4 szt., 300 ml, ceramiczne, czarne
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
z kodem
266 zł bez kodu
66,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
14
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kubki
Akcesoria do kawy
Cukierniczki
Dzbanki do herbaty
Serwisy do herbaty
Sitka do herbaty
French pressy i kawiarki
Filiżanki