Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kawa i herbata
...
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kawa i herbata · Oferty i zniżki
Kubki i filiżanki
Dzbanki do herbaty
Serwisy do herbaty
French pressy i kawiarki
Akcesoria do kawy
Akcesoria do herbaty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Okazja
Dostępność
+ Więcej (3)
Oferty i zniżki
637 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Neri
350 ml, ceramiczny, do cappuccino/do latte, czarny
(19)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Leopold Vienna
Filiżanki zestaw Franca
4 szt., ceramiczne, na espresso, białe, 180 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
41,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Taormina
Ceramiczna, ze spodkiem, niebieska/turkusowa, 200 ml
(5)
W magazynie
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Kubek Hammershøi Summer
330 ml, porcelanowy, biały
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kubki zestaw Liv
2 szt., 270 ml, szklane, z podwójną ścianką, zielone
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
110,99 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Pantone
Kubek Cortado Cloud Dancer 11-4201
375 ml, porcelanowy, biały
(158)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Mia
2 szt., 320 ml, szklane, do latte
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Polly
2 szt., 350 ml, ceramiczne, jasnożółte/jasnoniebieskie
W magazynie
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Pudełko na herbatę Tower
Metalowe, czarne
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
246 zł
z kodem
308 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Filiżanki zestaw Nirela
2 szt., ze stali nierdzewnej, ze spodkiem, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
91,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Molly
3 szt., 400 ml, kamionkowe, białe/niebieskie
(2)
W magazynie
183 zł
z kodem
229 zł bez kodu
76,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Milton
4 szt., ceramiczne, na espresso, niebieskie/pomarańczowe, 155 ml
(4)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Kubek Taormina
410 ml, ceramiczny, biały
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sass & Belle
Kubek Surprise Penguin
350 ml, miętowy
(5)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Skagen
2 szt., porcelanowe, białe, 300 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek do herbaty Tatum
890 ml, z sitkiem, ceramiczny, niebieski/pomarańczowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Kubek Hammershøi Summer
330 ml, porcelanowy, biały
(8)
W magazynie
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Pantone
Kubek Light Pink 182
475 ml, porcelanowy, różowy
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Avonlea
4 szt., ceramiczne, do cappuccino, jasnoniebieskie, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
69,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Grespresso
380 ml, kamionkowy, czarny
(716)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
63,64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Minuet Santhee
1,5 l, z sitkiem, szklany
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
217 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Filiżanka Gastro Black/Amber
Ceramiczna, na espresso/ze spodkiem, w bursztynowym kolorze, 70 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
BonBistro
Kubek Serve
300 ml, metalowy, w kolorze srebra
W magazynie
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, fioletowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
Leopold Vienna
Kawiarka Trevi
400 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Kubek Hammershøi Summer
330 ml, porcelanowy, biały
(7)
W magazynie
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek do herbaty Latina
1,08 l, kamionkowy, ciemnofioletowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Filiżanka Louka
Porcelanowa, ze spodkiem, biała/fioletowa, 280 ml
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, pomarańczowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Xilin
1,25 l, z sitkiem, żeliwny, beżowy
(164)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Jang
2 szt., metalowe, na espresso, czarne, 100 ml
(132)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Taormina
Ceramiczna, ze spodkiem, biała, 200 ml
(4)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Pearl
Ceramiczna, ze spodkiem, biała, 250 ml
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Pantone
Kubek Orange 021
375 ml, porcelanowy, pomarańczowy
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Grespresso
380 ml, kamionkowy, jasnoszary
(716)
W magazynie
51 zł
z kodem
63,64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Mocha Mousse 17-1230
Porcelanowa, do cappuccino, jasnobrązowa, 175 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
95,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, jasnożółty
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, turkusowy
(1)
W magazynie
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Sara
5 szt., porcelanowe, 200 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
24,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Deana
4 szt., 380 ml, ceramiczne, niebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
230 zł
z kodem
288 zł bez kodu
72 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Filiżanka Gastro Green/Black
Ceramiczna, na espresso/ze spodkiem, zielona, 70 ml
(2)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Dakls
Kubek Tone
560 ml, ceramiczny, czerwony
(1)
W magazynie
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Linora
3 szt., 450 ml, ceramiczne, pomarańczowe
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Bella Ronde
1,2 l, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnia sztuka
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Cloe
3 szt., 460 ml, ceramiczne, niebieskie/beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Kubek Yule
380 ml, kamionkowy, kremowy
(10)
W magazynie
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
14
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kubki
Akcesoria do kawy
Cukierniczki
Dzbanki do herbaty
Serwisy do herbaty
Sitka do herbaty
French pressy i kawiarki
Filiżanki