Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kubki i filiżanki
Kubki i filiżanki
...
Kawa i herbata
Kubki i filiżanki
Kubki i filiżanki · Oferty i zniżki
Kubki
Filiżanki
Spodki pod filiżanki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Materiał
Rodzaj
+ Więcej (7)
Oferty i zniżki
514 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Kubek Hezha
260 ml, ceramiczny, do cappuccino, niebieski
(52)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Vila
Kamionkowa, ze spodkiem, niebieska/beżowa, 260 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107,07 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Kubek Hezha
260 ml, ceramiczny, do cappuccino, kremowy
(33)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Bloomingville
Filiżanki zestaw Hezha
2 szt., ceramiczne, na espresso, niebieskie/kremowe, 55 ml
(21)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
79 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bitz
Filiżanki zestaw Gastro Black/Mix
4 szt., ceramiczne, ze spodkiem, czarne, 240 ml
(5)
W magazynie
360 zł
z kodem
450 zł bez kodu
112,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Anniversary
2 szt., ceramiczne, 300 ml
(5)
W magazynie
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
65,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Spodek Basic White
Porcelanowy, biały, ø 14,5 cm
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Cherish
325 ml, ceramiczny, jasnoniebieski
(4)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Camilla
2 szt., 430 ml, ceramiczne, kremowe
(1)
W magazynie
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Linora
3 szt., 450 ml, ceramiczne, białe/niebieskie
(10)
W magazynie
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Cherish
325 ml, ceramiczny, różowy
(4)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Hezha
Ceramiczna, do cappuccino, zielona, 260 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Bloomingville
Kubki zestaw Karine
4 szt., 300 ml, ceramiczne, beżowe
(49)
W magazynie
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
44,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Kubek Flower Garden
240 ml, porcelanowy, biały
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Florist
2 szt., 330 ml, ceramiczne
(7)
W magazynie
166 zł
z kodem
208 zł bez kodu
104 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Bitz
Filiżanki zestaw Gastro Black/Mix
6 szt., ceramiczne, na espresso, czarne, 100 ml
(28)
W magazynie
122 zł
z kodem
151,99 zł bez kodu
25,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Ulubione
Bloomingville
Kubki zestaw Jolly
2 szt., 300 ml, kamionkowe
(35)
W magazynie
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
56 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Kubek Hammershøi Summer
330 ml, porcelanowy, biały
(29)
W magazynie
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kubki zestaw Liv
2 szt., 270 ml, szklane, z podwójną ścianką, niebieskie
(1)
W magazynie
89 zł
z kodem
110,99 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Ewan
4 szt., kamionkowe, na espresso, 150 ml
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
32,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Maricala
2 szt., 300 ml, ceramiczne, czarne/beżowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
91 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Kubek Aquarel
300 ml, kamionkowy, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Bloomingville
Filiżanki zestaw Karine
4 szt., ceramiczne, zielone/fioletowe/szare, 180 ml
(55)
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
33,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Spodek Cyril
Bordowy/w kolorze kości słoniowej, ø 15,5 cm
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Fleur
350 ml, kamionkowy, do latte, beżowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Kubek Yellow 012
375 ml, porcelanowy, żółty
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
430 ml, kamionkowy, niebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Harriet
3 szt., 420 ml, ceramiczne, niebieskie/kremowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
55,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Luna
4 szt., 400 ml, ceramiczne, niebieskie/kremowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Hübsch
Kubki zestaw Kiosk
4 szt., 350 ml, szklane
(1)
W magazynie
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
42,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Kubek Surprise Sheep
350 ml, porcelanowy, niebieski/kremowy
(2)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bitz
Filiżanka Gastro Grey/Light Pink
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, różowa/szara, 240 ml
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Brandani
Kubki zestaw Bridge
4 szt., 350 ml, szklane
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Orion
Filiżanki zestaw Whiteline
6 szt., porcelanowe, do cappuccino/ze spodkiem, białe, 110 ml
(62)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
18,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Vila
400 ml, kamionkowy, niebieski/beżowy
(1)
W magazynie
55 zł
z kodem
68,37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Neri
350 ml, ceramiczny, do cappuccino/do latte, czarny
(19)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Leopold Vienna
Filiżanki zestaw Franca
4 szt., ceramiczne, na espresso, białe, 180 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
41,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Taormina
Ceramiczna, ze spodkiem, niebieska/turkusowa, 200 ml
(5)
W magazynie
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Kubek Hammershøi Summer
330 ml, porcelanowy, biały
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kubki zestaw Liv
2 szt., 270 ml, szklane, z podwójną ścianką, zielone
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
110,99 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Pantone
Kubek Cortado Cloud Dancer 11-4201
375 ml, porcelanowy, biały
(158)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Mia
2 szt., 320 ml, szklane, do latte
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Polly
2 szt., 350 ml, ceramiczne, jasnożółte/jasnoniebieskie
W magazynie
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Filiżanki zestaw Nirela
2 szt., ze stali nierdzewnej, ze spodkiem, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
91,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Molly
3 szt., 400 ml, kamionkowe, białe/niebieskie
(2)
W magazynie
183 zł
z kodem
229 zł bez kodu
76,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Milton
4 szt., ceramiczne, na espresso, niebieskie/pomarańczowe, 155 ml
(4)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Kubek Taormina
410 ml, ceramiczny, biały
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
2
3
4
5
...
11
Załaduj więcej