Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kubki i filiżanki
Kubki i filiżanki
...
Kawa i herbata
Kubki i filiżanki
Kubki i filiżanki · Oferty i zniżki
Kubki
Filiżanki
Spodki pod filiżanki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Materiał
Rodzaj
+ Więcej (7)
Oferty i zniżki
514 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Sass & Belle
Kubek Surprise Penguin
350 ml, miętowy
(5)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Skagen
2 szt., porcelanowe, białe, 300 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Kubek Hammershøi Summer
330 ml, porcelanowy, biały
(8)
W magazynie
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Pantone
Kubek Light Pink 182
475 ml, porcelanowy, różowy
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Avonlea
4 szt., ceramiczne, do cappuccino, jasnoniebieskie, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
69,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Grespresso
380 ml, kamionkowy, czarny
(716)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
63,64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (3)
Premium
-20% z kodem
Bitz
Filiżanka Gastro Black/Amber
Ceramiczna, na espresso/ze spodkiem, w bursztynowym kolorze, 70 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
BonBistro
Kubek Serve
300 ml, metalowy, w kolorze srebra
W magazynie
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, fioletowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Kubek Hammershøi Summer
330 ml, porcelanowy, biały
(7)
W magazynie
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Orion
Filiżanka Louka
Porcelanowa, ze spodkiem, biała/fioletowa, 280 ml
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, pomarańczowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Jang
2 szt., metalowe, na espresso, czarne, 100 ml
(132)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Taormina
Ceramiczna, ze spodkiem, biała, 200 ml
(4)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Pearl
Ceramiczna, ze spodkiem, biała, 250 ml
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Pantone
Kubek Orange 021
375 ml, porcelanowy, pomarańczowy
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Grespresso
380 ml, kamionkowy, jasnoszary
(716)
W magazynie
51 zł
z kodem
63,64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Mocha Mousse 17-1230
Porcelanowa, do cappuccino, jasnobrązowa, 175 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
95,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, jasnożółty
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, turkusowy
(1)
W magazynie
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Sara
5 szt., porcelanowe, 200 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
24,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Deana
4 szt., 380 ml, ceramiczne, niebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
230 zł
z kodem
288 zł bez kodu
72 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Filiżanka Gastro Green/Black
Ceramiczna, na espresso/ze spodkiem, zielona, 70 ml
(2)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Dakls
Kubek Tone
560 ml, ceramiczny, czerwony
(1)
W magazynie
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Linora
3 szt., 450 ml, ceramiczne, pomarańczowe
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Cloe
3 szt., 460 ml, ceramiczne, niebieskie/beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Kubek Yule
380 ml, kamionkowy, kremowy
(10)
W magazynie
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Begonia
440 ml, ceramiczny, w kolorze ochry/biały
(4)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bitz
Filiżanka Gastro Dark Blue/Black
Ceramiczna, na espresso/ze spodkiem, czarna/niebieska, 70 ml
(1)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Begonia
440 ml, ceramiczny, biały/niebieski
(10)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Mocha Mousse 17-1230
Porcelanowa, na espresso, jasnobrązowa, 120 ml
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Minoa
3 szt., ceramiczne, na espresso, ciemnoniebieskie, 190 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
47,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Kubek Light Pink 182
375 ml, porcelanowy, różowy
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
-20% z kodem
Pantone
Kubek Warm Gray 2
475 ml, porcelanowy, biały/szary
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Latina
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, fioletowa, 220 ml
(3)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Dakls
Kubek Happy Time
770 ml, ceramiczny, czerwony
(76)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Filiżanka Eau
Porcelanowa, kremowa, 320 ml
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Linora
3 szt., 450 ml, ceramiczne, łososiowe/kremowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Dakls
Filiżanki zestaw
4 szt., ceramiczne, jasnobrązowe, 290 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vialli Design
Kubek Geo
450 ml, szklany, do latte
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Grespresso
380 ml, kamionkowy, turkusowy
(716)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
63,64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Pantone
Kubek Pride
375 ml, porcelanowy
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
Premium
-20% z kodem
Bitz
Kubek Gastro White/Green
300 ml, ceramiczny, biały/zielony
(62)
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Brandani
Filiżanki zestaw Le Primizie
4 szt., porcelanowe, na espresso/ze spodkiem, białe, 90 ml
(13)
W magazynie
130 zł
z kodem
161,99 zł bez kodu
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, różowy
(13)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Pantone
Kubek Dark Blue 289
475 ml, porcelanowy, ciemnoniebieski
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Pantone
Kubek Blue 2150
375 ml, porcelanowy, jasnoniebieski
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
1
2
3
4
5
...
11
Załaduj więcej