Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kawa i herbata
...
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kawa i herbata · Luksusowy · Oferty i zniżki
Kubki i filiżanki
Dzbanki do herbaty
Serwisy do herbaty
French pressy i kawiarki
Akcesoria do kawy
Akcesoria do herbaty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Okazja
Dostępność
+ Więcej (3)
Oferty i zniżki
636 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Dzbanek do herbaty Arne Jacobsen
1,25 l, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
Dostawa od 19.10.2026
982 zł
z kodem
1 228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 40 szt.
Costa Nova
Filiżanki zestaw Grespresso
40 szt., kamionkowe, na espresso, 100 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
874 zł
z kodem
1 092,20 zł bez kodu
27,31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
French press Arne Jacobsen
Pojemność 1 l, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
Dostawa od 19.10.2026
677 zł
z kodem
846 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Duet Boston
1,1 l, ze stali nierdzewnej, beżowy
Dostawa od 26.10.2026
571 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Duet Boston
1,1 l, ze stali nierdzewnej, zielony
Dostawa od 26.10.2026
571 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Bella Ronde
1,2 l, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Kawiarka Collar
250 ml, ze stali nierdzewnej, czarna
Dostawa od 19.10.2026
370 zł
z kodem
463 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Dzbanek do herbaty Theo
1,25 l, kamionkowy, czarny
Dostawa od 19.10.2026
370 zł
z kodem
463 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Młynek do kawy Collar
Ze stali nierdzewnej
Dostawa od 19.10.2026
370 zł
z kodem
463 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bitz
Filiżanki zestaw Gastro Black/Mix
4 szt., ceramiczne, ze spodkiem, czarne, 240 ml
(5)
W magazynie
360 zł
z kodem
450 zł bez kodu
112,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Dzbanek do herbaty Hammershøi
1,2 l, porcelanowy, biały
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
355 zł
z kodem
444 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Dzbanek do herbaty Hammershøi
1,2 l, porcelanowy, ciemnoniebieski
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Duet Narvik
1,1 l, z sitkiem, ze stali nierdzewnej, w kolorze kości słoniowej
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Duet Narvik
1,1 l, z sitkiem, ze stali nierdzewnej, szary
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Bea
6 szt., 400 ml, ceramiczne, beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
70,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
French press Theo
Pojemność 800 ml, kamionkowy, czarny
Dostawa od 19.10.2026
323 zł
z kodem
404 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Costa Nova
Filiżanki zestaw Grespresso
8 szt., ceramiczne, na espresso, 210 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
314 zł
z kodem
392 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Costa Nova
Filiżanki zestaw Grespresso
8 szt., ceramiczne, na espresso, niebieskie, 210 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
314 zł
z kodem
392 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Rosalynde
4 szt., ceramiczne, białe, 400 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
302 zł
z kodem
378 zł bez kodu
94,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Rosalynde
4 szt., ceramiczne, zielone, 400 ml
Dostawa od 21.10.2026
302 zł
z kodem
378 zł bez kodu
94,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Vivielle
4 szt., kamionkowe, do latte, ciemnobrązowe, 325 ml
Dostawa od 21.10.2026
297 zł
z kodem
371 zł bez kodu
92,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Zestaw do matchy Matcha Tools Cafe Kitsuné x Printworks
W naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
296 zł
z kodem
370 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Kawiarka Theo
600 ml, kamionkowa, czarna
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek do herbaty Shine
Z sitkiem, kamionkowy, w kolorze srebra z połyskiem
W magazynie
Ostatnie sztuki
279 zł
z kodem
349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
French press EM77
Pojemność 1 l, plastikowy, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
French press EM77
Pojemność 1 l, plastikowy, biały
Dostawa od 19.10.2026
272 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Carry
4 szt., ceramiczne, do cappuccino, różowe, 235 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
82,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Missy
4 szt., jasnobrązowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
249 zł
z kodem
311 zł bez kodu
77,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek do herbaty Missy
500 ml, ceramiczny, różowy
Dostawa od 21.10.2026
249 zł
z kodem
311 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Pudełko na herbatę Tower
Metalowe, białe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
z kodem
308 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Pudełko na herbatę Tower
Metalowe, czarne
(5)
Dostawa od 15.10.2026
246 zł
z kodem
308 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Bessie
4 szt., 300 ml, ceramiczne, jasnoniebieskie
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
z kodem
307 zł bez kodu
76,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Serwis do herbaty Umea
Ceramiczny, szarobeżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
244 zł
z kodem
305 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Nigel
4 szt., ceramiczne, niebieskie, 300 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
74,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Filiżanki zestaw Christy
4 szt., kamionkowe, kremowe, 260 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
z kodem
297 zł bez kodu
74,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Deana
4 szt., 380 ml, ceramiczne, niebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
230 zł
z kodem
288 zł bez kodu
72 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Pudełko na herbatę
Drewniane, brązowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Avonlea
4 szt., ceramiczne, do cappuccino, jasnoniebieskie, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
69,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Sheen
4 szt., 400 ml, ceramiczne, niebieskie/brązowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
69,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Vita
6 szt., 350 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(39)
W magazynie
220 zł
z kodem
275,09 zł bez kodu
45,85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Pudełko na herbatę
Drewniane, czarne
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Serwis do herbaty Sichuan
Żeliwny, czarny, objętość dzbanka 1 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
217 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Minuet Santhee
1,5 l, z sitkiem, szklany
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
217 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Serwis do herbaty Shanxi
Żeliwny, biały/czarny, objętość kubków 100 ml, objętość dzbanka 1 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Costa Nova
Filiżanki zestaw Grespresso
8 szt., kamionkowe, na espresso, 90 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
z kodem
266,60 zł bez kodu
33,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Bitz
Kubki zestaw Gastro Black/Mix
4 szt., 300 ml, ceramiczne, czarne
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
z kodem
266 zł bez kodu
66,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Shangdong
1 l, z sitkiem, żeliwny, czarny
Dostawa od 26.10.2026
210 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leopold Vienna
Młynek do kawy Franca
Drewniany
Dostawa od 26.10.2026
205 zł
z kodem
256 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
14
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kubki
Akcesoria do kawy
Cukierniczki
Dzbanki do herbaty
Serwisy do herbaty
Sitka do herbaty
French pressy i kawiarki
Filiżanki