Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kawa i herbata
...
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kawa i herbata · Oferty i zniżki
Kubki i filiżanki
Dzbanki do herbaty
Serwisy do herbaty
French pressy i kawiarki
Akcesoria do kawy
Akcesoria do herbaty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Okazja
Dostępność
+ Więcej (3)
Oferty i zniżki
637 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Begonia
440 ml, ceramiczny, w kolorze ochry/biały
(4)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bitz
Filiżanka Gastro Dark Blue/Black
Ceramiczna, na espresso/ze spodkiem, czarna/niebieska, 70 ml
(1)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Begonia
440 ml, ceramiczny, biały/niebieski
(10)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Mocha Mousse 17-1230
Porcelanowa, na espresso, jasnobrązowa, 120 ml
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Minoa
3 szt., ceramiczne, na espresso, ciemnoniebieskie, 190 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
47,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Kubek Light Pink 182
375 ml, porcelanowy, różowy
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
-20% z kodem
Pantone
Kubek Warm Gray 2
475 ml, porcelanowy, biały/szary
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Latina
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, fioletowa, 220 ml
(3)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Dzbanek do herbaty Louka
1 l, porcelanowy, biały/fioletowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Dakls
Kubek Happy Time
770 ml, ceramiczny, czerwony
(76)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pudełko na herbatę
Bambusowe, w naturalnym kolorze
(292)
W magazynie
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Filiżanka Eau
Porcelanowa, kremowa, 320 ml
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Linora
3 szt., 450 ml, ceramiczne, łososiowe/kremowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Dakls
Filiżanki zestaw
4 szt., ceramiczne, jasnobrązowe, 290 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vialli Design
Kubek Geo
450 ml, szklany, do latte
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Jang
1,2 l, z sitkiem, żeliwny, czarny
(109)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Grespresso
380 ml, kamionkowy, turkusowy
(716)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
63,64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Pantone
Kubek Pride
375 ml, porcelanowy
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Jang
1,2 l, z sitkiem, żeliwny, szary
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Bitz
Kubek Gastro White/Green
300 ml, ceramiczny, biały/zielony
(62)
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Brandani
Filiżanki zestaw Le Primizie
4 szt., porcelanowe, na espresso/ze spodkiem, białe, 90 ml
(13)
W magazynie
130 zł
z kodem
161,99 zł bez kodu
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, różowy
(13)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Pantone
Kubek Dark Blue 289
475 ml, porcelanowy, ciemnoniebieski
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Pantone
Kubek Blue 2150
375 ml, porcelanowy, jasnoniebieski
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Alentejo
320 ml, ceramiczny, turkusowy
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Orange 021
Porcelanowa, na espresso, pomarańczowa, 120 ml
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
60,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
Pantone
Kubek Red 2035
375 ml, porcelanowy, czerwony
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
-20% z kodem
Dakls
Kubek Jolly
370 ml, porcelanowy, biały
(14)
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Costa Nova
Filiżanka Grespresso
Kamionkowa, na espresso, czarna, 90 ml
(66)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (3)
Premium
-20% z kodem
Bitz
Kubek Gastro Green/Black
190 ml, ceramiczny, zielony/czarny
(16)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Kubek Sandrine
500 ml, ceramiczny, niebieski
(39)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Maya
3 szt., 360 ml, ceramiczne, do latte
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Filiżanka Cyril
Porcelanowa, zielona/w kolorze kości słoniowej, 215 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Kubek Sandrine
500 ml, ceramiczny, brązowy
(51)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
BonBistro
Spodek Barista
Porcelanowy, biały, ø 12,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
17 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Pantone
Kubek Cool Gray 9
375 ml, porcelanowy, szary
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Milani
Ceramiczna, żółta/jasnozielona, 400 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bredemeijer
Podgrzewacz do dzbanka do herbaty Jang
Czarny, żeliwny
(57)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Filiżanki zestaw Caramella
2 szt., kamionkowe, 250 ml
(1)
W magazynie
141 zł
z kodem
176 zł bez kodu
88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Safie
300 ml, ceramiczny, do cappuccino/do latte, różowy
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
z kodem
84,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek do herbaty Patrizia
1,2 l, ceramiczny, zielony
(18)
W magazynie
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
Pantone
Filiżanki zestaw Macchiato
4 szt., porcelanowe, na espresso, czarne/szare/brązowe/beżowe, 100 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
49,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Shama
515 ml, ceramiczny, ciemnoniebieski/beżowy
(15)
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Bredemeijer
Sitko na herbatę
Ze stali nierdzewnej
(20)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Kubek Mojave
360 ml, ceramiczny, w kolorze terakoty
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
56,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Xilin
2 szt., żeliwne, beżowe, 100 ml
(212)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
410 ml, ceramiczny, różowy
(2)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Grespresso
380 ml, kamionkowy, biały
(716)
W magazynie
51 zł
z kodem
63,64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (3)
1
2
3
4
5
...
14
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kubki
Akcesoria do kawy
Cukierniczki
Dzbanki do herbaty
Serwisy do herbaty
Sitka do herbaty
French pressy i kawiarki
Filiżanki