Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Oświetlenie
Oświetlenie dekoracyjne
Dekoracje świetlne
Dekoracje świetlne
...
Oświetlenie dekoracyjne
Dekoracje świetlne
Bożonarodzeniowe dekoracje świetlne
Świeczki LED
Filtry
1
W magazynie
Nowości
Premium
Kolor
Kształt
Zasilanie
Funkcja
+ Więcej (6)
Boże Narodzenie
335 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Markslöjd
Świecznik elektryczny Gylling
W kolorze mosiądzu, metalowy, do kontaktu, 42x6x53 cm
(4)
W magazynie
450 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
Biała, papierowa, do kontaktu, 45x21x64 cm
(55)
W magazynie
182 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Gingko
Dekoracja świetlna Amber
Ciemnobrązowa, z litego drewna orzechowego, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, 8x8x9,5 cm
(4)
W magazynie
262 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Hannah
Czerwona, szklana, LED, na baterie, ø1,5x14 cm
(1)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Hannah
Biała, szklana, LED, na baterie, ø1,5x12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Hannah
Czerwona, szklana, LED, na baterie, ø1,5x12 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
Bloomingville
Świąteczna dekoracja świetlna Wally
Biała, tekstylna, LED, na baterie, 14x12x15 cm
(2)
W magazynie
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 10 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Exclusive Mini
2 szt., na baterie, białe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
(2)
W magazynie
81 zł
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Noah
Plastikowa, LED, na baterie, z timerem, 15,5x9x25,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Meteor
3 szt., czarna, metalowa, LED, do kontaktu, IP44, ø25x200 cm
(7)
W magazynie
214 zł
71,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Markslöjd
Świecznik elektryczny Celine
Biały/w kolorze złota, z litego drewna, do kontaktu, 46x5x28 cm
(85)
W magazynie
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Rechargeable
2 szt., do ładowarki, białe, ø 4 cm, wysokość 2 cm
(3)
W magazynie
66 zł
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świecznik elektryczny Plate
Beżowy, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 36x7,5x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
355 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świecznik elektryczny Ariele
Biały, z płyty MDF, do kontaktu, 57x7x62 cm
(2)
W magazynie
280 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, zewnętrzna, biała, ø 10 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świecznik elektryczny Bjurfors
Czerwony, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 52x8x76,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
399 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Sirius
Świeczka LED Sara Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Markslöjd
Świecznik elektryczny Nightfall
Czarny, z litego drewna, do kontaktu, 62x7x40,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
374 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 30 cm
(1)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Hannah
Zielona, szklana, LED, na baterie, ø1,5x12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 7,5 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Markslöjd
Świecznik elektryczny Buster
Czarny, metalowy, do kontaktu, 32x8x40 cm
(7)
W magazynie
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lina
Szklana, LED, na baterie, ø18x18 cm
(8)
W magazynie
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Markslöjd
Świecznik elektryczny Brosa
Czarny, metalowy, do kontaktu, 40x8x39,5 cm
(7)
W magazynie
304 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Dekoracja świetlna Junior
W kolorze srebra, szklana, do kontaktu, 37x6,5x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
449 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille
3 szt., na baterie, zewnętrzne, białe, ø 7,5 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
164 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sara Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 20 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Markslöjd
Świecznik elektryczny Svaneholm
W naturalnym kolorze, z litego drewna, do kontaktu, 35x7,5x53 cm
(2)
W magazynie
261 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świecznik elektryczny Bjurfors
Ciemnobrązowy, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 52x8x76,5 cm
(1)
W magazynie
306 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
2 szt., biała, z wosku, LED, na baterie, ø8x10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Markslöjd
Świecznik elektryczny Celine
Czerwony/w kolorze złota, z litego drewna, do kontaktu, 46x5x28 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
147 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Kville
Biała, plastikowa, LED, na baterie, ø40x4 cm
W magazynie
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Baroque
Ciemnoniebieska, papierowa, do kontaktu, ø75x23 cm
W magazynie
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Exclusive
2 szt., na baterie, białe, ø 6 cm, wysokość 3 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62,99 zł
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
Biała, papierowa, do kontaktu, 35x14x55 cm
(6)
W magazynie
160 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Star Trading
Świeczki LED zestaw Flamme Stripe
2 szt., na baterie, jasnozielone, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(7)
W magazynie
65 zł
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Rechargeable
2 szt., do ładowarki, białe, ø 6 cm, wysokość 3 cm
(1)
W magazynie
121 zł
60,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Loco
Czerwona, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, 24,5x10,5x22,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Marigold
Zielona, papierowa, do kontaktu, ø45x19 cm
(13)
W magazynie
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Asteri
Szara, metalowa, do kontaktu, 15x15x35 cm
W magazynie
270 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Celina
Biała, szklana, LED, na baterie, ø5x8 cm
(1)
W magazynie
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Glitter
W kolorze złota, papierowa, do kontaktu, 45x16x65 cm
(9)
W magazynie
149 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świecznik elektryczny Melissa
Szary, z litego drewna, do kontaktu, 47x5x36 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
266 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna House
Szklana, LED, na baterie, z timerem, 24x14x25 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Carla
4 szt., biała, z wosku, LED, na baterie, ø6,5x7 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Tara
W kolorze złota, z juty, do kontaktu, 45x15x70 cm
(1)
W magazynie
176 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
6
7
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Girlandy świetlne
Latarki
Kable zasilające
Ulubione filtry
gwiazdy
Dekoracje świetlne ze świątecznym motywem
Zewnętrzne dekoracje świetlne
Dekoracje świetlne na baterie
Dekoracje świetlne solarne