Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Oświetlenie
Oświetlenie dekoracyjne
Dekoracje świetlne
Dekoracje świetlne
...
Oświetlenie dekoracyjne
Dekoracje świetlne
Bożonarodzeniowe dekoracje świetlne
Świeczki LED
Filtry
1
W magazynie
Nowości
Premium
Kolor
Kształt
Zasilanie
Funkcja
+ Więcej (6)
Boże Narodzenie
335 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Celina
Brązowa, szklana, LED, na baterie, ø7x13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Biała, z wosku, LED, na baterie, ø14x18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
120 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Toom
Biała, papierowa, do kontaktu, 30x14x99 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Milas
Brązowa, plastikowa, LED, do kontaktu, z timerem, IP44, ø35x120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
376 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Glitter
W kolorze złota, papierowa, do kontaktu, ø45x16 cm
(8)
W magazynie
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Sara
4 szt., na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Saturnus
Biała, papierowa, do kontaktu, ø75x23 cm
(4)
W magazynie
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 12,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Markslöjd
Świecznik elektryczny Atle
Biały, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 40x4,5x28 cm
(19)
W magazynie
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
Ulubione
Star Trading
Świecznik elektryczny Julia
Biały, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 28x6x15 cm
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Alex
Brązowa, plastikowa, LED, wbijana, do kontaktu, z timerem, IP44, ø30x90 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Aratorp
Czerwona, papierowa, do kontaktu, ø45x21 cm
(2)
W magazynie
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Ulubione
Star Trading
Dekoracja świetlna Fauna
W naturalnym kolorze, szklana, LED, na baterie, ø8x9 cm
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lively
Czarna/jasnoszara, papierowa, do kontaktu, 45x14x68 cm
(2)
W magazynie
149 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Markslöjd
Świecznik elektryczny Hol
Czerwony, plastikowy, do kontaktu, 35x5x30 cm
(31)
W magazynie
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Lucy
Zielona, szklana, LED, na baterie, z timerem, ø13x23,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nowość
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Blink
Czerwona, papierowa, LED, na baterie, z timerem, ø45x15 cm
W magazynie
120 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Exclusive
3 szt., na baterie, białe, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
(9)
W magazynie
179,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Tall Rechargeable
2 szt., do ładowarki, białe, ø 2 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Tall Rechargeable
2 szt., do ładowarki, białe, ø 2 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
121 zł
60,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Classic
W kolorze złota, papierowa, do kontaktu, ø45x14,5 cm
W magazynie
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Lucia Classic
Biała, z litego drewna, do kontaktu, ø12x33 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
240 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, czerwona, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Smilla
2 szt., na USB, beżowe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
65,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, czerwona, ø 10 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Tall Exclusive
2 szt., na baterie, białe, ø 2 cm, wysokość 20 cm
(5)
W magazynie
70,99 zł
35,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Nowość
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Aria
W kolorze mosiądzu, metalowa, LED, na baterie, z timerem
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Dekoracja świetlna Saturnus
Biała, papierowa, do kontaktu, ø45x45 cm
(5)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Nowość
Markslöjd
Podświetlana gwiazda na choinkę Glina
W kolorze mosiądzu, metalowa, LED, na baterie, z timerem
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Aratorp
Czerwona, papierowa, do kontaktu, ø75x22 cm
(2)
W magazynie
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
zestaw 4 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Lone
4 szt., na baterie, białe, ø 3,5 cm, wysokość 2 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Claire
Biała, z wosku, LED, na baterie, z timerem, ø11x16 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lively
Biała, papierowa, do kontaktu, ø60x16,5 cm
W magazynie
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Markslöjd
Podświetlana gwiazda na choinkę Glina
W kolorze srebra, metalowa, LED, na baterie, z timerem
W magazynie
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Aria
W kolorze srebra, metalowa, LED, na baterie, z timerem
W magazynie
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Baroque
Ciemnoniebieska, papierowa, do kontaktu, ø45x21 cm
W magazynie
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Vilma
2 szt., zielona, szklana, LED, na baterie, ø6x11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
108 zł
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 6 cm, wysokość 25 cm
(3)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Markslöjd
Świecznik elektryczny Atle
Szary, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 40x4,5x28 cm
(14)
W magazynie
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Orbit
Czarna, metalowa, LED, do kontaktu, 33x4x33 cm
W magazynie
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Świąteczna dekoracja świetlna Mountains
Biała, ceramiczna, LED, na baterie, 6x10x12 cm
(7)
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Blink
Czerwona, papierowa, LED, na baterie, z timerem, ø76x17 cm
W magazynie
147 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Nowość
Markslöjd
Świecznik elektryczny Evelin
Biały, z płyty MDF, LED, na baterie, z timerem, 37,5x5x29 cm
W magazynie
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Markslöjd
Świecznik elektryczny Soro
Czarny, metalowy, LED, do kontaktu, 35x6x47,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
265 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
W kolorze złota, papierowa, do kontaktu, ø75x17 cm
(1)
W magazynie
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
zestaw 2 szt.
Star Trading
Świeczki LED zestaw M-Twinkle
2 szt., na baterie, białe, ø 4 cm, wysokość 6 cm
(6)
W magazynie
86 zł
43 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lina
Szara, szklana, LED, na baterie, ø18x18 cm
(4)
W magazynie
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
2
3
4
5
6
7
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Girlandy świetlne
Latarki
Kable zasilające
Ulubione filtry
gwiazdy
Dekoracje świetlne ze świątecznym motywem
Zewnętrzne dekoracje świetlne
Dekoracje świetlne na baterie
Dekoracje świetlne solarne