Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Oświetlenie
Oświetlenie dekoracyjne
Dekoracje świetlne
Dekoracje świetlne
...
Oświetlenie dekoracyjne
Dekoracje świetlne
Bożonarodzeniowe dekoracje świetlne
Świeczki LED
Filtry
1
W magazynie
Nowości
Premium
Kolor
Kształt
Zasilanie
Funkcja
+ Więcej (6)
Boże Narodzenie
335 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ulubione
Markslöjd
Świecznik elektryczny Celine
Biały/w kolorze złota, z litego drewna, do kontaktu, 46x5x28 cm
(85)
W magazynie
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Markslöjd
Świecznik elektryczny Celine
Czerwony/w kolorze złota, z litego drewna, do kontaktu, 46x5x28 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
147 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Star Trading
Świecznik elektryczny Julia
Biały, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 28x6x15 cm
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Markslöjd
Dekoracja świetlna Vikhem
Szara, metalowa, LED, na baterie, 22x8x44,5 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
Biała, papierowa, do kontaktu, 45x21x64 cm
(55)
W magazynie
182 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Markslöjd
Świecznik elektryczny Atle
Biały, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 40x4,5x28 cm
(19)
W magazynie
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
Ulubione
Star Trading
Dekoracja świetlna Fauna
W naturalnym kolorze, szklana, LED, na baterie, ø8x9 cm
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Markslöjd
Świecznik elektryczny Hol
Czerwony, plastikowy, do kontaktu, 35x5x30 cm
(31)
W magazynie
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Ulm
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 5x43x27 cm
(19)
W magazynie
214 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
Biała, papierowa, do kontaktu, ø45x21 cm
(54)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Markslöjd
Świecznik elektryczny Atle
Biały, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 55,5x4,5x27 cm
(14)
W magazynie
240 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
zestaw 3 szt.
Ulubione
Star Trading
Świeczki LED zestaw Saul
3 szt., solarne, zewnętrzne, białe, ø 5,5 cm, wysokość 5,5 cm
(59)
W magazynie
61,99 zł
20,66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Fauna
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 28x11x14 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Lone
4 szt., na baterie, białe, ø 3,5 cm, wysokość 2 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lina
Pomarańczowa, szklana, LED, na baterie, ø18x18 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Dot
Czerwona, papierowa, do kontaktu, ø54x16 cm
(16)
W magazynie
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Reinbek
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 30x6x30 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
W kolorze srebra, papierowa, do kontaktu, ø45x21 cm
(15)
W magazynie
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lina
Szklana, LED, na baterie, ø18x18 cm
(8)
W magazynie
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Star Trading
Dekoracja świetlna Billy
W naturalnym kolorze, z litego drewna, LED, na baterie, ø6x17 cm
(9)
W magazynie
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świecznik elektryczny Buster
Czarny, metalowy, do kontaktu, 32x8x40 cm
(7)
W magazynie
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Świąteczna dekoracja świetlna Mountains
Biała, ceramiczna, LED, na baterie, 6x10x12 cm
(7)
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Vira
Biała, papierowa, ø60x16 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świecznik elektryczny Atle
Szary, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 40x4,5x28 cm
(14)
W magazynie
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świecznik elektryczny Hanna
Czerwony, z litego drewna, do kontaktu, 12x8x20 cm
(18)
W magazynie
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Freddy
Biała/zielona, z litego drewna, LED, na baterie, 8,5x4,5x14 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sara Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Myren
Biała, szklana, LED, do kontaktu, ø9x9 cm
(10)
W magazynie
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Dekoracja świetlna Cosy
Biała, plastikowa, LED, na baterie, ø10x20 cm
(14)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 20 cm
(6)
W magazynie
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sara Mini
2 szt., na baterie, białe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 12,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Asta
2 szt., biała, z wosku, LED, na baterie, z timerem, ø9x10 cm
(6)
W magazynie
104 zł
52 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Star Trading
Świeczki LED zestaw Flamme Stripe
2 szt., na baterie, jasnozielone, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(7)
W magazynie
65 zł
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Exclusive
3 szt., na baterie, białe, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
(9)
W magazynie
179,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Dot
Czerwona, papierowa, do kontaktu, ø70x16 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Tall Exclusive
2 szt., na baterie, białe, ø 2 cm, wysokość 20 cm
(5)
W magazynie
70,99 zł
35,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Markslöjd
Dekoracja świetlna Tangle
W kolorze srebra, metalowa, LED, do kontaktu, z timerem, IP44, ø46x2,5 cm
(9)
W magazynie
223 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Glitter
W kolorze złota, papierowa, do kontaktu, ø45x16 cm
(8)
W magazynie
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
zestaw 3 szt.
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Meteor
3 szt., czarna, metalowa, LED, do kontaktu, IP44, ø25x200 cm
(7)
W magazynie
214 zł
71,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Biała, z wosku, LED, na baterie, z timerem, ø10x13 cm
(6)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Star Trading
Świeczki LED zestaw M-Twinkle
2 szt., na baterie, białe, ø 4 cm, wysokość 6 cm
(6)
W magazynie
86 zł
43 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Galaxy
Niebieska, papierowa, do kontaktu, ø60x16 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
Biała, papierowa, do kontaktu, ø75x22 cm
(13)
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Glitter
W kolorze złota, papierowa, do kontaktu, 45x16x65 cm
(9)
W magazynie
149 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Polly
2 szt., biała, plastikowa, LED, na baterie, 8x8x16 cm
(8)
W magazynie
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Kupol
Brązowa, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, ø12,5x17,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Dekoracja świetlna Saturnus
Biała, papierowa, do kontaktu, ø45x45 cm
(5)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
1
2
3
4
5
6
7
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Girlandy świetlne
Latarki
Kable zasilające
Ulubione filtry
gwiazdy
Dekoracje świetlne ze świątecznym motywem
Zewnętrzne dekoracje świetlne
Dekoracje świetlne na baterie
Dekoracje świetlne solarne