Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Oświetlenie
Oświetlenie dekoracyjne
Dekoracje świetlne
Dekoracje świetlne
...
Oświetlenie dekoracyjne
Dekoracje świetlne
Bożonarodzeniowe dekoracje świetlne
Świeczki LED
Filtry
1
W magazynie
Nowości
Premium
Kolor
Kształt
Zasilanie
Funkcja
+ Więcej (6)
Boże Narodzenie
335 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Sirius
Świeczki LED zestaw Smilla
3 szt., na USB, beżowe, ø 5 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
244 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świecznik elektryczny Avento
Biały, z płyty MDF, do kontaktu, 67x6x34,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
363 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Laura
2 szt., na baterie, ciemnozielona, ø 6 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
W kolorze srebra, papierowa, do kontaktu, ø45x21 cm
(15)
W magazynie
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lubeck
Plastikowa, LED, na baterie, z timerem, 28x14,5x21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
367 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świecznik elektryczny Ariele
W naturalnym kolorze, z litego drewna, do kontaktu, 47x7x52 cm
W magazynie
222 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Saturnus
Czerwona, papierowa, do kontaktu, 45x15x69 cm
(1)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Chapelle
Biała, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, 17x14x23 cm
(2)
W magazynie
235 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Admira
Biała, papierowa, do kontaktu, 45x16x65 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
152 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Plain
2 szt., biała, papierowa, LED, na baterie, z timerem, 14x12x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille
2 szt., na baterie, zewnętrzne, białe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świecznik elektryczny Organo
Szary, metalowy, do kontaktu, 17x4x30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
340 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Vega
Czarna, metalowa, LED, do kontaktu, 48,5x6x46 cm
(2)
W magazynie
257 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Carla
Biała, z wosku, LED, na baterie, ø11x19 cm
(4)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
Biała, papierowa, do kontaktu, ø45x21 cm
(54)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Markslöjd
Świecznik elektryczny Cassiopeia
Biały, z litego drewna, do kontaktu, 34,5x8x49 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
383 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Hård
Biała, papierowa, do kontaktu, 35x10x58 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 20 cm
(6)
W magazynie
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Sombra
Biała, papierowa, do kontaktu, ø70x20 cm
W magazynie
190 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Dekoracja świetlna Sofus
W naturalnym kolorze, bambusowa, LED, do kontaktu, IP44, 50x12x48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 10 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Carolin
10 szt., na baterie, biała, ø 2 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
228 zł
22,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Fauna
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 28x11x14 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille Advent
Na baterie, biała/w kolorze złota, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świecznik elektryczny Organo
Czarny, metalowy, do kontaktu, 17x4x30 cm
(3)
W magazynie
287 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Świecznik elektryczny Gustavo
Czarny, metalowy, do kontaktu, 37x6x37 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
330 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Glitter
Brązowa, papierowa, do kontaktu, ø45x16 cm
(3)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Star Trading
Dekoracja świetlna Fauna
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 22x6x34 cm
(2)
W magazynie
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Czarna/pomarańczowa, papierowa, do kontaktu, 45x20x65 cm
(1)
W magazynie
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Saturnus
Czerwona, papierowa, do kontaktu, ø75x23 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Dekoracja świetlna Sweetie
W kolorze złota, metalowa, LED, na baterie, z timerem, 20x12x35 cm
W magazynie
133 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świecznik elektryczny Atle
Biały, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 55,5x4,5x27 cm
(14)
W magazynie
240 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Biała, z wosku, LED, na baterie, z timerem, ø10x13 cm
(6)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Star Trading
Dekoracja świetlna Winter
Biała, plastikowa, LED, na baterie, 11x9,5x15,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Laura
2 szt., na baterie, bordowa, ø 6 cm, wysokość 8 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Forest Friends
Z litego drewna, LED, na baterie, 48x2x12,5 cm
(2)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 7,5 cm, wysokość 12,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Alberte
2 szt., bordowa, szklana, LED, na baterie, z timerem, ø6,5x10,5 cm
(3)
W magazynie
111 zł
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
zestaw 2 szt.
Star Trading
Świeczki LED zestaw Presse
2 szt., na baterie, czerwone, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
52 zł
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Glow
Biała, szklana, LED, do kontaktu, ø15x16,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Bertram
Czerwona, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, 11,5x8,5x22,5 cm
W magazynie
214 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sara Mini
2 szt., na baterie, białe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Dekoracja świetlna Alpha
Czarna, metalowa, LED, do kontaktu, z timerem, ø45x3 mm
(1)
W magazynie
196 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Baroque
Bordowa, papierowa, do kontaktu, ø75x23 cm
(1)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Dekoracja świetlna Flamme Table
W kolorze złota, metalowa, LED, na baterie, z timerem, 28,5x4x28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Rolf
Metalowa, LED, na baterie, z timerem, 17,5x15x33 cm
(3)
W magazynie
133 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świeczka LED Flamme Granny
Na baterie, biała, ø 10 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
6
7
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Girlandy świetlne
Latarki
Kable zasilające
Ulubione filtry
gwiazdy
Dekoracje świetlne ze świątecznym motywem
Zewnętrzne dekoracje świetlne
Dekoracje świetlne na baterie
Dekoracje świetlne solarne