Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Akcesoria kuchenne i przybory
Akcesoria kuchenne i przybory
...
Wyposażenie kuchni i jadalni
Akcesoria kuchenne i przybory
Akcesoria kuchenne i przybory · Oferty i zniżki
Pojemniki na przyprawy i młynki
Chochle, łyżki i łopatki
Noże i akcesoria do krojenia
Tarki i krajalnice
Wyciskarki i praski
Ważenie i mierzenie
Durszlaki i sitka
Akcesoria do gotowania na parze
Nożyczki kuchenne
Szczypce i pęsety kucharskie
Stolnice i maty do pieczenia
Wekowanie i kiszenie
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Okazja
Dostępność
+ Więcej (3)
Oferty i zniżki
540 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
FABINI
Nóż Trino
Do pieczywa, ze stali nierdzewnej, długość klingi 13 cm
Dostawa od 19.10.2026
144 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
FABINI
Zestaw noży Trino
3 szt., ze stali nierdzewnej
(1)
Dostawa od 19.10.2026
587 zł
z kodem
734 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
FABINI
Durszlak Lucca 3.0
Ze stali nierdzewnej, ø 25 cm
(4)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Krajalnica Tasty+
Do ziemniaków, ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Tarka Tasty+
Uniwersalna
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Zestaw do robienia zakwasu ze szpatułką
2 szt., 700 ml, szklany
(16)
W magazynie
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Zestaw przyborów kuchennych
Plastikowy, 5 szt., ze stojakiem
(1)
W magazynie
174 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Mata do pieczenia
60 x 40 cm, silikonowa
(2)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Obciążniki do kiszenia zestaw
Ceramiczne
Dostawa od 22.10.2026
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na noże Mera
Bambusowy, w naturalnym kolorze
(23)
W magazynie
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Mata do pieczenia
70 x 50 cm, silikonowa
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Naczynie do kiszenia MODROBÍLÁ
2,8 l, ceramiczne
(15)
W magazynie
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Termometr kuchenny
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Termometr kuchenny
Cyfrowy, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Naczynie do kiszenia
1,3 l, ceramiczne
(12)
W magazynie
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Orion
Zestaw zakrętek do słoików
10 szt., metalowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
13 zł
z kodem
16 zł bez kodu
1,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Orion
Zestaw zakrętek do słoików
10 szt., metalowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
13 zł
z kodem
16 zł bez kodu
1,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Naczynie na smalec
700 ml, ceramiczne
(4)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Orion
Naczynie na smalec
1,1 l, ceramiczne
(5)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Sztućce do sałatek Lite
2 szt., ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gense
Sztućce do sałatek Dorotea
2 szt., ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gense
Młynek Dorotea
W kolorze srebra z połyskiem, ze stali nierdzewnej
Dostawa od 26.10.2026
262 zł
z kodem
328 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Gense
Sztućce do sałatek Thebe
2 szt., ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gense
Młynek Dorotea
W kolorze matowego srebra, ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnia sztuka
262 zł
z kodem
328 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Waga kuchenna
W naturalnym kolorze, cyfrowa, bambusowa, nośność 5 kg
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bitz
Zestaw młynków do pieprzu i soli Gastro Amber
2 szt., w bursztynowym kolorze, ceramiczny
(1)
W magazynie
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
204,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Zone
Solniczka i pieprzniczka Singles
Metalowa
(2)
W magazynie
133 zł
z kodem
165,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Minutnik Singles
Jasnoszary
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Stojak na noże Singles
Plastikowy, beżowy
(107)
W magazynie
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Zone
Stojak na noże Singles
Plastikowy, jasnoszary
(2)
W magazynie
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Metaltex
Teleskopowy ociekacz na zlew Drainflex
Plastikowy
(18)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Krajalnica Cube
Uniwersalna, ze stali nierdzewnej
(5)
W magazynie
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Stolnica
39,5x60 cm, drewniana
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
127,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Orion
Stolnica
40x50 cm, silikonowa
(2)
Dostawa od 22.10.2026
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Orion
Stolnica
30x40 cm, silikonowa
(113)
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Szatkownica do warzyw Multi-Grip
Do warzyw
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
259,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Zestaw desek i noży ze stojakiem Folio Icon Plus
Ze stojakiem, plastikowy, 32 x 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
487 zł
z kodem
609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Tarka Multi-Prep Compact
Uniwersalna
(7)
W magazynie
184 zł
z kodem
230 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Krajalnica Multi-Prep Mini
Uniwersalna, ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Tarka Practic
Do warzyw
(6)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Obieraczka do jabłek
Do owoców, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Deska Mango
Drewniana, 46,5 x 20 cm
(2)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Deski zestaw Choptima
3 szt., ze stojakiem, plastikowe, 35,5 x 26,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Durszlak Margrethe
Ø 23 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Zestaw przyborów kuchennych Classic
Plastikowy, 3 szt.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Zestaw przyborów kuchennych Classic
Plastikowy, 4 szt.
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Deska Choptima
Plastikowa, 27 x 16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Zestaw przyborów kuchennych Classic
Plastikowy, 3 szt.
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
4
5
6
...
12
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Sprzątanie i organizacja kuchni