Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
...
Akcesoria do domu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do przedpokoju i garderoby · Oferty i zniżki
Wieszaki i szafki na klucze
Haczyki i wieszaki
Organizery i szkatułki
Przechowywanie ubrań
Wieszaki i stojaki na ubrania
Stopery do drzwi
Parasolniki
Wieszaki do szafy
Akcesoria do butów
Dywaniki na schody
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
1 053 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Wieszak na klucze Rin
Bez wiercenia
(22)
W magazynie
120 zł
z kodem
149,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Wieszak Ascot
Szary, ø 42 cm, wysokość 178 cm
(52)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Worek próżniowy Compress Lavender
(3)
W magazynie
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Haczyki zestaw
3 szt., ścienne, plastikowe, żółte/niebieskie
(45)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Wieszak ścienny Antlers
Metalowy, brązowy, szerokość 5 cm, wysokość 13 cm, głębokość 29 cm
(27)
W magazynie
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Oxford
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, szary, 36x42x33 cm
(6)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Blue Edition
Próżniowy, plastikowy, niebieski, 42x40x25 cm
(1)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Szkatułka na biżuterię Marrakech
Tekstylna, 11x11 cm, wysokość 6,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Wieszak ścienny Zig Zag
Metalowy, biały, szerokość 61 cm, wysokość 20 cm, głębokość 6,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 50 szt.
Addis
Wieszaki zestaw
50 szt., plastikowe, czarne, długość 45 cm, wysokość 23,5 cm
(3)
W magazynie
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
2,98 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homéa
Worek próżniowy Lavender
(5)
W magazynie
14 zł
z kodem
18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Dax Play
Z półką, metalowy, czarny, szerokość 27 cm, wysokość 12 cm, głębokość 7,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
298 zł
z kodem
372 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Haczyki zestaw
3 szt., ścienne, plastikowe, białe/czarne/szare
(48)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Ulubione
Wenko
Wieszaki zestaw Eco
5 szt., drewniane, w naturalnym kolorze, długość 45 cm, wysokość 23,5 cm
(28)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
10,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Worek próżniowy
(82)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak ścienny Celano
Metalowy, szary/w kolorze srebra, szerokość 26 cm, wysokość 4 cm
(89)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Wieszak na drzwi Lava
Metalowy, czarny, szerokość 45 cm, wysokość 21 cm, głębokość 10 cm
(22)
W magazynie
41 zł
z kodem
50,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Ecologik
Próżniowy, tekstylny, zielony, 65x45x27 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pokrowiec na sukienkę Milky
Biały, wysokość 137 cm
(36)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Wieszak na klucze Rin
Bez wiercenia
(74)
W magazynie
111 zł
z kodem
138,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Homéa
Worek próżniowy Lavender
(6)
W magazynie
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Spinder Design
Wieszaki zestaw Victorie
5 szt., metalowe, białe, długość 42 cm, wysokość 22 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
36,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk
Wiszący, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(41)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
4 szt., bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(65)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
7,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homéa
Pojemnik pod łóżko
Próżniowy, plastikowy, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Umbra
Wieszak ścienny Skyline
Plastikowy, czarny, szerokość 50 cm, wysokość 15 cm, głębokość 4 cm
(39)
W magazynie
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Wieszak ścienny Sticks
Plastikowy, ciemnobrązowy, szerokość 49 cm, wysokość 18 cm, głębokość 3 cm
(10)
W magazynie
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Wieszak ścienny Shack
Z półką, metalowy, czerwony, szerokość 60 cm, wysokość 30 cm, głębokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
539 zł
z kodem
674 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Parasolnik Brick
Metalowy, biały, 10x30 cm, wysokość 43 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
262 zł
z kodem
328 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Ulubione
Wenko
Antypoślizgowe naklejki na wieszaki zestaw
20 szt., silikonowe, białe/szare, długość 5 cm, wysokość 2 mm
(100)
W magazynie
Ostatnia sztuka
24 zł
z kodem
29,99 zł bez kodu
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Szkatułka na biżuterię Tower
Plastikowa, 9x9 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Wieszak ścienny Melody
Aluminiowy, biały/w naturalnym kolorze, szerokość 43 cm, wysokość 13 cm, głębokość 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Haczyk Galileo
Wiszący, stalowy, w kolorze srebra
(686)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rowico
Wieszak ścienny Milford
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 3 cm, głębokość 7 cm
(1)
W magazynie
150 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Compactor
Haczyki zestaw Bestlock
4 szt., bez wiercenia, stalowe, czarne
(42)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
20,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Pink Edition
Próżniowy, plastikowy, różowy, 42x40x25 cm
(2)
W magazynie
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Haczyki zestaw Nadue
3 szt., ścienne, z litego drewna bukowego, w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191,85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
iDesign
Wieszak na klucze Fombu
Ścienny, metalowy
(95)
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Wieszak na drzwi Buddy
Plastikowy, czarny, szerokość 22 cm, wysokość 30 cm, głębokość 11 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Worki próżniowe zestaw
5 szt.
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Parasolnik Tower
Metalowy, czarny, 11x11 cm, wysokość 36 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Organizery na buty zestaw ShoeCase
2 szt., plastikowe, szare, 37,5x28 cm, wysokość 22 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
252 zł bez kodu
126 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-20% z kodem
Compactor
Haczyk Bestlock Magic Bath
Bez wiercenia, metalowy, czarny
(13)
W magazynie
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sapho
Haczyk Flori
Ścienny, mosiężny, w kolorze matowej czerni
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Organizer do szafy Nancy
Wiszący, tekstylny, beżowy, 30x30 cm, wysokość 128 cm
(28)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homéa
Prawidła do butów zestaw Adaptable
Czarne
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Haczyki zestaw Bestlock
2 szt., bez wiercenia, stalowe, czarne
(32)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Wieszak Flapper
Z litego drewna kauczukowego, biały, szerokość 40 cm, głębokość 40 cm, wysokość 168 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
767 zł
z kodem
959 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
10
11
12
...
22
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Szafki na buty
Zestawy do przedpokoju
Wieszaki
Wieszaki ścienne
Stojaki na ubrania
Wieszaki kamerdyner
Parasolniki
Stopery do drzwi