Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
...
Akcesoria do domu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do przedpokoju i garderoby · Oferty i zniżki
Wieszaki i szafki na klucze
Haczyki i wieszaki
Organizery i szkatułki
Przechowywanie ubrań
Wieszaki i stojaki na ubrania
Stopery do drzwi
Parasolniki
Wieszaki do szafy
Akcesoria do butów
Dywaniki na schody
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
1 053 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Haczyk Smart
Wiszący, stalowy, biały
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Fusion
Metalowy, łososiowy, szerokość 70 cm, wysokość 12 cm, głębokość 6 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
233 zł
z kodem
290,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Compactor
Stojak na ubrania
Teleskopowy/na kółkach, metalowy, czarny/w kolorze srebra, 78x42 cm, wysokość 165 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
181,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Wieszak ścienny
Metalowy, brązowy, szerokość 19 cm, wysokość 18 cm, głębokość 5 cm
(38)
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Padova
Z półką, z litego drewna topolowego, czarny, szerokość 78 cm, wysokość 34 cm, głębokość 32 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
135 zł
z kodem
168,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Hübsch
Stojak na ubrania Nobly
Ścienny, metalowy, jasnoszary, 52x27 cm, wysokość 180 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
779 zł
z kodem
974 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Spotlight
Z plastiku z recyklingu, czerwony/biały, 58x28x48 cm
(1534)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Wieszak Branch
Metalowy, brązowy, ø 28 cm, wysokość 176 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
467 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Szafka na klucze
Ścienna
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
150,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Metaltex
Wieszak na drzwi
Metalowy, w kolorze srebra, szerokość 38 cm, wysokość 15 cm, głębokość 4 cm
(17)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Stoper do drzwi
Drewniany, w naturalnym kolorze, 3x12 cm, wysokość 4 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homéa
Worek próżniowy Antibacterial
(3)
W magazynie
14 zł
z kodem
18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Casa Selección
Wieszak na drzwi
Metalowy, w kolorze matowego srebra, szerokość 35 cm, wysokość 11 cm, głębokość 3 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
71,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Ulubione
House Nordic
Wieszaki zestaw Massa
10 szt., metalowe, czarne, długość 41 cm, wysokość 18 cm
(20)
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
4 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Horizon
16 szt., samoprzylepne, 20x65 cm
(5)
W magazynie
229 zł
z kodem
286 zł bez kodu
17,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pokrowiec na garnitur Urban
Czarny, długość 60 cm, wysokość 100 cm
(176)
W magazynie
20 zł
z kodem
24,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Klipsy do wieszania ręczników zestaw
5 szt., wiszące, stalowe
(207)
W magazynie
14 zł
z kodem
16,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Wieszak ścienny A-Rack
Metalowy, biały, szerokość 40 cm, wysokość 11 cm, głębokość 5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
236 zł
z kodem
295 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Wieszak na drzwi Lava
Metalowy, czarny, szerokość 38 cm, wysokość 15 cm, głębokość 6 cm
(37)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Haczyk Tuba S
Ścienny, stalowy, szarobrązowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
135 zł
z kodem
168,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Balvi
Talerzyk na biżuterię Cat
Porcelanowy, ø 10 cm, wysokość 8,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Umbra
Haczyki zestaw Buddy
3 szt., ścienne, plastikowe, białe
(9)
W magazynie
71 zł
z kodem
88,99 zł bez kodu
29,66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Dax Play
Z półką, metalowy, szarozielony, szerokość 52 cm, wysokość 12 cm, głębokość 7,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
362 zł
z kodem
452,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Haczyk Bestlock
Bez wiercenia, stalowy, czarny
(33)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Life
2 szt., próżniowe/usztywniane, tekstylne, białe/czarne, 42x25x25 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
108 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Domopak
Wieszaki zestaw
3 szt., tekstylne, brązowe, długość 42 cm
(44)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
14,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Zilverstad
Szkatułka na biżuterię Ballerina
Metalowa, z lustrem/dziecięca, 13x18 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
262 zł
z kodem
328 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
2 szt., wiszące, stalowe, w kolorze srebra
(64)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
14,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pokrowiec na garnitur Milky
Biały, długość 60 cm, wysokość 100 cm
(35)
W magazynie
19 zł
z kodem
23,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Haczyk Bestlock
Bez wiercenia, stalowy, czarny
(18)
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Szkatułka na biżuterię Tosca
Drewniana/plastikowa, ø 10 cm, wysokość 12 cm
(181)
W magazynie
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Stopery do drzwi zestaw Dog
2 szt., tekstylne, 17x26 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Metaltex
Haczyki zestaw
4 szt., bez wiercenia, plastikowe
(10)
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
6 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Wieszak ścienny Flip
Z litego drewna topolowego, ciemnobrązowy, szerokość 81 cm, wysokość 6 cm, głębokość 3 cm
(8)
W magazynie
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Haczyki zestaw Nadua
3 szt., ścienne, z litego drewna bukowego, w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
191,85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Life
Próżniowy, tekstylny, szary, 42x40x25 cm
(25)
W magazynie
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
UMAGE
Haczyk Butterflies Mini
Ścienny, stalowy, morski/brązowy/w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
z kodem
114,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak ścienny Nostalgia
Metalowy, czarny, szerokość 22 cm, wysokość 9 cm
(144)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Blue Edition
Próżniowy, plastikowy, niebieski, 65x45x15,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Haczyk Rest
Ścienny, metalowy, brązowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Haczyk Cella
Ścienny, metalowy, w kolorze złota
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Woodland Creatures
Z plastiku z recyklingu, jasnoniebieski, 55x28x48 cm
(84)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Plain Color
16 szt., samoprzylepne, jasnobrązowe, 20x65 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
z kodem
286 zł bez kodu
17,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Homéa
Pojemnik do przechowywania ubrań
Próżniowy, plastikowy, szary, 40x40x25 cm
(4)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
4 szt., wiszące, stalowe, białe
(130)
W magazynie
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
8,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Premium Valve M
2 szt.
(54)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Granit
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, szary, 56x56x16,5 cm
(1)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
2 szt., bez wiercenia, metalowe, w kolorze matowej czerni
(6)
W magazynie
17 zł
z kodem
21 zł bez kodu
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
1
...
11
12
13
...
22
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Szafki na buty
Zestawy do przedpokoju
Wieszaki
Wieszaki ścienne
Stojaki na ubrania
Wieszaki kamerdyner
Parasolniki
Stopery do drzwi