Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Przechowywanie ubrań
Przechowywanie ubrań
...
Sprzątanie i organizacja
Przechowywanie ubrań
Przechowywanie ubrań · Oferty i zniżki
Organizery do szafy
Pokrowce na garnitury
Pojemniki do przechowywania ubrań
Wieszaki kamerdyner
Schowki pod łóżko
Worki próżniowe
Organizery na buty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Materiał
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Oferty i zniżki
198 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Bigso
Pojemnik pod łóżko Soft Storage
Usztywniany, tekstylny, wysokość 16 cm
(39)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Pojemnik pod łóżko Soft Storage
Usztywniany, tekstylny, wysokość 16 cm
(18)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Premium Valve M/L
10 szt.
(451)
W magazynie
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Elektroniczna pompka próżniowa
(18)
W magazynie
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Organizer do szafy Joint
Na torebki, metalowy, biały, 7,5x77 cm, wysokość 8 cm
(76)
W magazynie
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Organizer do szafy Herkules
Metalowy, czarny, 120x42 cm, wysokość 4 cm
(9)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pokrowiec na garnitur Deep Black
Czarny, długość 60 cm, wysokość 135 cm
(53)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Organizer do szafy Joint
Na torebki, metalowy, czarny, 7,5x77 cm, wysokość 8 cm
(70)
W magazynie
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Life
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, biały, 65x45x27 cm
(72)
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Hanging Vacuum M/L
4 szt.
(58)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na buty Shoe-In
Plastikowy, beżowy, 35x47 cm, wysokość 15 cm
(63)
W magazynie
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Life
3 szt., próżniowe/usztywniane, tekstylne, białe, 45x65x15,5 cm
(9)
W magazynie
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
99,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Organizery na buty zestaw
2 szt., plastikowe, 30x52 cm, wysokość 11 cm
(510)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 5 szt.
Compactor
Worki próżniowe zestaw Compress Lavender
5 szt.
(13)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
12,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań World Map
Z plastiku z recyklingu, niebieski, 58x28x48 cm
(241)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Sausage Dog
Z plastiku z recyklingu, biały, 28x58x48 cm
(1534)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Nancy
Tekstylny, beżowy, 46x46x20,5 cm
(67)
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pokrowiec na garnitur
Długość 60 cm, wysokość 100 cm
(146)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Wild Flowers
Z plastiku z recyklingu, 58x28x48 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Nancy
Tekstylny, beżowy, 70x50x30 cm
(60)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pokrowiec na sukienkę Balance
Brązowy, wysokość 150 cm
(49)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Wenko
Organizer na buty Balance
Tekstylny, szary, 60x74 cm, wysokość 15 cm
(104)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Joseph Joseph
Organizery na buty zestaw ShoeCase
6 szt., plastikowe, szare, 37,5x28 cm, wysokość 22 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
563 zł
z kodem
704 zł bez kodu
117,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik do przechowywania ubrań Balance
Usztywniany, tekstylny, szary, 44x33x19 cm
(108)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pokrowiec na sukienkę Balance
Brązowy, wysokość 180 cm
(190)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Homéa
Pojemnik do przechowywania ubrań
Próżniowy, plastikowy, szary, 60x45x25 cm
(3)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na buty Deep Black
Tekstylny, czarny, 36,5x14,5 cm, wysokość 36,5 cm
(274)
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Life
Próżniowy, tekstylny, szary, 65x50x27 cm
(80)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pokrowiec na garnitur Balance
Brązowy, długość 60 cm, wysokość 100 cm
(37)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Drążek rozporowy Herkules
Wiszący, metalowy/plastikowy, biały, 8x4,5 cm, wysokość 80 cm
(197)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Drążek rozporowy Herkules
Wiszący, metalowy/plastikowy, biały, wysokość 300 cm
(57)
W magazynie
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Compactor
Pokrowce na sukienki zestaw Nancy
3 szt., beżowe, wysokość 137 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Organizer do szafy Sapporo
Na torebki, metalowy, biały, 19x137 cm, wysokość 18 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
273 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pokrowiec na sukienkę
Wysokość 150 cm
(148)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Maximex
Organizery na buty zestaw
3 szt., plastikowe, szare, 9x26 cm, wysokość 9,5 cm
(29)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
24,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Urban
Tekstylny, czarny, 55x45x25 cm
(215)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na paski i krawaty
Wiszący, metalowy, w kolorze srebra, 36x5 cm, wysokość 4,5 cm
(169)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Drążek rozporowy Herkules
Wiszący, metalowy/plastikowy, biały, 8x4,5 cm, wysokość 145 cm
(133)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Worek próżniowy
(67)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
YAMAZAKI
Organizery do szafy zestaw Smart
2 szt., na torebki, plastikowe, białe, 32x24 cm, wysokość 21 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
z kodem
275 zł bez kodu
137,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Organizery do szafy zestaw Herkules
2 szt., metalowe, czarne, 94x38 cm, wysokość 8 cm
(8)
W magazynie
144 zł
z kodem
180 zł bez kodu
90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Garden Birds
Z plastiku z recyklingu, niebieski, 58x28x48 cm
(246)
W magazynie
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-20% z kodem
Bigso
Organizer do szafy Soft Storage
Tekstylny, beżowy, 60x30 cm, wysokość 50 cm
(18)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Wysuwany wieszak
Wiszący, metalowy, w kolorze srebra, 33x47 cm, wysokość 10 cm
(274)
W magazynie
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Vintage Apple
Z plastiku z recyklingu, biały, 58x28x48 cm
(192)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
YAMAZAKI
Organizery do szafy zestaw Smart
2 szt., na torebki, plastikowe, czarne, 32x24 cm, wysokość 21 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
z kodem
275 zł bez kodu
137,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Life
2 szt., próżniowe/usztywniane, tekstylne, białe, 65x50x27 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
240,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik do przechowywania ubrań
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, biały, 40x25x42 cm
(47)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
2
3
4
5
Załaduj więcej