Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Przechowywanie ubrań
Przechowywanie ubrań
...
Sprzątanie i organizacja
Przechowywanie ubrań
Przechowywanie ubrań · Oferty i zniżki
Organizery do szafy
Pokrowce na garnitury
Pojemniki do przechowywania ubrań
Wieszaki kamerdyner
Schowki pod łóżko
Worki próżniowe
Organizery na buty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Materiał
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Oferty i zniżki
198 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Spotlight
Z plastiku z recyklingu, zielony/niebieski, 58x28x48 cm
(7)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-20% z kodem
Compactor
Organizer do szafy Oxford
Wiszący, tekstylny, szary, 30x30 cm, wysokość 94 cm
(17)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Vacuum XL
3 szt.
(181)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik pod łóżko Life
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, wysokość 15,5 cm
(30)
W magazynie
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Regulowana półka do szafy Herkules
Metalowa, biała, 120x42,5 cm, wysokość 4 cm
(41)
W magazynie
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Homéa
Worek próżniowy Antibacterial
(5)
W magazynie
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bigso
Pojemnik do przechowywania ubrań Soft Storage XL
Tekstylny, szary, 26x30x50 cm
(2)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Organizer do szafy Tower
Na torebki, biały, 54x6 cm, wysokość 5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Vintage Ivy
Z plastiku z recyklingu, 58x28x48 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pokrowiec na garnitur
Biały, długość 56 cm, wysokość 100 cm
(82)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Pokrowiec na garnitur Business
Niebieski, długość 60 cm, wysokość 100 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik pod łóżko
Tekstylny/plastikowy, wysokość 15 cm
(101)
W magazynie
26 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Drążki teleskopowe do szafy zestaw Herkules
2 szt., metalowe/plastikowe, białe, wysokość 120 cm
(57)
W magazynie
83 zł
z kodem
103,99 zł bez kodu
52 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Wenko
Worki próżniowe zestaw
6 szt.
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Organizery do szafy zestaw Herkules
2 szt., metalowe, szare, 94x38 cm, wysokość 8 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
84 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Hanging Vacuum S
2 szt.
(207)
W magazynie
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Organizer do szafy Nancy
Wiszący, tekstylny, beżowy, 15x30 cm, wysokość 128 cm
(17)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik do przechowywania ubrań Air
Tekstylny, niebieski, 91x53x48 cm
(44)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Daisy
Z plastiku z recyklingu, zielony/niebieski, 58x28x48 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-20% z kodem
Compactor
Worek próżniowy Compress Lavender
(3)
W magazynie
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Oxford
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, szary, 36x42x33 cm
(6)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Blue Edition
Próżniowy, plastikowy, niebieski, 42x40x25 cm
(1)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Homéa
Worek próżniowy Lavender
(5)
W magazynie
14 zł
z kodem
18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Worek próżniowy
(82)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Ecologik
Próżniowy, tekstylny, zielony, 65x45x27 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pokrowiec na sukienkę Milky
Biały, wysokość 137 cm
(36)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homéa
Worek próżniowy Lavender
(6)
W magazynie
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Homéa
Pojemnik pod łóżko
Próżniowy, plastikowy, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Pink Edition
Próżniowy, plastikowy, różowy, 42x40x25 cm
(2)
W magazynie
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Worki próżniowe zestaw
5 szt.
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Organizery na buty zestaw ShoeCase
2 szt., plastikowe, szare, 37,5x28 cm, wysokość 22 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
252 zł bez kodu
126 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Organizer do szafy Nancy
Wiszący, tekstylny, beżowy, 30x30 cm, wysokość 128 cm
(28)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Spotlight
Z plastiku z recyklingu, czerwony/biały, 58x28x48 cm
(1534)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-20% z kodem
Homéa
Worek próżniowy Antibacterial
(3)
W magazynie
14 zł
z kodem
18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pokrowiec na garnitur Urban
Czarny, długość 60 cm, wysokość 100 cm
(176)
W magazynie
20 zł
z kodem
24,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Life
2 szt., próżniowe/usztywniane, tekstylne, białe/czarne, 42x25x25 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
108 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pokrowiec na garnitur Milky
Biały, długość 60 cm, wysokość 100 cm
(35)
W magazynie
19 zł
z kodem
23,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Life
Próżniowy, tekstylny, szary, 42x40x25 cm
(25)
W magazynie
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Blue Edition
Próżniowy, plastikowy, niebieski, 65x45x15,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Woodland Creatures
Z plastiku z recyklingu, jasnoniebieski, 55x28x48 cm
(84)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homéa
Pojemnik do przechowywania ubrań
Próżniowy, plastikowy, szary, 40x40x25 cm
(4)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Premium Valve M
2 szt.
(54)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Granit
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, szary, 56x56x16,5 cm
(1)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Wysuwany wieszak
Wiszący, metalowy, w kolorze srebra, 3x58,5 cm, wysokość 6 cm
(98)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Cherry
Z plastiku z recyklingu, różowy, 28x58x48 cm
(1)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Space Save M/L
3 szt.
(190)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Dog Park
Z plastiku z recyklingu, biały, 28x58x48 cm
(1534)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik pod łóżko Nancy
Tekstylny, wysokość 16 cm
(25)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
Załaduj więcej