Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu · Oferty i zniżki
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
11 392 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Egyptian Cotton
2 szt., z bawełny egipskiej, kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
38,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Metaltex
Uchwyt na papier toaletowy Origin Lava
Bez wiercenia/z półką, ze stali nierdzewnej, czarny, 11x22 cm, wysokość 8 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Gardinia
Krążki do karniszy zestaw
10 szt., plastikowe
(3)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
3,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Kosz na śmieci Bo
Z pedałem, stalowy, szary, 7 l
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
226 zł
z kodem
266 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (5)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
OYOY Living Design
Koszyki zestaw Kara
2 szt., tekstylne, czerwone, ø 32 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
56,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Koszyki zestaw Tossa
2 szt., z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
407 zł
z kodem
479,19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na akcesoria do mycia naczyń
Plastikowy, w kolorze srebra, 13x24 cm, wysokość 14 cm
(277)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Kosz na śmieci Bo
Z pedałem, stalowy, beżowy, 4 l
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (4)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Raylo
2 szt., na zamek , strukturalne, 50x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
79,87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Polka Dot
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kropki, czarno-biała, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Latium
Wełniana, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Oviedo
Ceramiczny, szary, ø 7,5 cm, wysokość 9,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Stanley
Termos IceFlow™ Bottle Twist Flip Black
470 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
W magazynie
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Agnes
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Dywanik łazienkowy Luca
Brązowy, 60x100 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Fairy Garden by Little Dutch
Z widelcem, plastikowy, jasnoróżowy, 300 ml
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
-15% z kodem
WOOOD
Wazon Decennia XL
Ceramiczny, ø 17 cm, wysokość 38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
z kodem
280 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Wazon
Szklany, ciemnoszary, ø 14 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rotho
Pojemnik
Z pokrywką, plastikowy, pojemność 4,5 l, 21x23x18 cm
(18)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Taca Hammershøi
22,5x40 cm, porcelanowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
307 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Maricala
Ręcznie malowany, kamionkowy, ø 22 cm, wysokość 27 cm
(3)
W magazynie
247 zł
z kodem
290 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Obraz Nemsa
60x90 cm, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
272 zł
z kodem
319,46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Brabantia
Kosz na śmieci Bo
Z pedałem, stalowy, w kolorze matowego srebra, 7 l
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
241 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (5)
-15% z kodem
Brabantia
Kosz na śmieci Bo
Z pedałem, stalowy, w kolorze matowej czerni, 7 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
226 zł
z kodem
266 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (5)
Premium
-15% z kodem
The Poster Club
Plakat Dancing – By Garmi
40x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
187 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Lunchbox Ellipse
200 ml/500 ml, z podziałką/na jogurt, 2 szt., plastikowy, jasnoniebieski
(142)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Brabantia
Kosz na śmieci Bo
Z pedałem, stalowy, szary, 4 l
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (5)
-15% z kodem
Light & Living
Figurka Isolde
Z żywicy polimerowej, 16x25 cm, wysokość 47 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
387 zł
z kodem
455 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Cool Retro Cuadrado
Ścienny, wysokość 28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
YAMAZAKI
Haczyki zestaw Tower
3 szt., ścienne, metalowe, białe
(1)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
32,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Stanley
Termos IceFlow™ Bottle Twist Flip Twilight
470 ml, ze stali nierdzewnej, ciemnoniebieski
W magazynie
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bigso
Organizer Ted Canvas Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 26x48,5 cm, wysokość 15 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
188 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Mepal
Pojemnik na żywność Cirqula
Jasnoczerwony, 500 ml
(90)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem/kwiecista, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Avebury Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem/kwiecista, niebieska, 135x200 cm
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Seersucker Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, w paski, beżowa, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Epping Textured Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, w paski, zielona, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mepal
Lunchbox Nordic sage
900 ml, z podziałką, plastikowy, szałwiowy
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem/kwiecista, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nowość
Balvi
Szkatułka na biżuterię Yoga
Porcelanowa, ø 10 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Mydelniczka Gravity
Plastikowa, szara, 8x14 cm, wysokość 1 cm
(9)
W magazynie
14 zł
z kodem
17 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Suszarka na pranie WallFix
Ogrodowa/ścienna, szara, metalowa, długość powierzchni suszenia 24 m
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
641 zł
z kodem
754 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z napisami/z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Dzbanek termos Singles
1 l, jasnoszary
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
356 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
PT LIVING
Obraz Margarita
31,5x41,5 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Romane
Z mikrowłókna, szary, 240x260 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
224 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Folk Patchwork
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, patchworkowa, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Kosz na śmieci Bo
Z pedałem, stalowy, w kolorze matowego srebra, 4 l
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (5)
1
...
156
157
158
...
238
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt