Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Luxusné akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 567 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Styler
Obraz Pickles
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Selflove
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Grasmere Floral Embroidered
Kremowa, 30x40 cm
(2)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na akcesoria do mycia naczyń
Plastikowy, w kolorze srebra, 13x24 cm, wysokość 14 cm
(277)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
LEIFHEIT
Pokrowiec na deskę do prasowania Cotton Comfort S/M
Bawełniany, zielony, kwiecisty, 125x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Abstract
Na zamek , 55x55 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Digger Dreams
Z gumką, jednoosobowe, z nadrukiem, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Prześcieradło dziecięce Minnie "Flowers"
Z gumką, bawełniane, z nadrukiem, różowe, 90x200 cm
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Prześcieradło dziecięce Minnie "Hearts"
Z gumką, bawełniane, z nadrukiem, różowe, 90x200 cm
(3)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Prześcieradło dziecięce The Pincesses "Pink"
Z gumką, bawełniane, z nadrukiem, różowe, 90x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hugo Frosch
Termofor Heart
Różowy, 1 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw Vacuum-Loc
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowe, w kolorze srebra z połyskiem
(4007)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Gamer
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, z nadrukiem, szare, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Villena
Betonowy, szary, 150 ml, 8x7 cm, wysokość 16 cm
(34)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Szczotka CleanTech 2in1
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Lunchbox Freska
Z podziałką, szklany
(33)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Pojemnik Irma
4,2 l, na żywność, szklany
(2)
Dostawa od 22.10.2026
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
Nowość
zestaw 3 szt.
Dakls
Koszyki zestaw
3 szt., wiklinowe, w naturalnym kolorze, ø 34 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
23 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Balvi
Haczyki zestaw Curious Cats
3 szt., wiszące, metalowe
(1)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Compactor
Worki próżniowe zestaw Roll Up S
6 szt.
(18)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
11,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Les Balles
Plastikowa, pomarańczowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Dakls
Zegar
Stołowy, 5x26 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Metaltex
Uchwyty na kieliszki do wina zestaw Rail
2 szt., ścienne, stalowe, w kolorze srebra, 26x11 cm, wysokość 4 cm
(167)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Dozownik do mydła Duo
Plastikowy, biały, 300 ml, 7x8,5 cm, wysokość 16 cm
(9)
W magazynie
59 zł
z kodem
68,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Pojemnik Kaya
Z pokrywką, z plastiku z recyklingu, kremowy, pojemność 20 l, 30x38x21 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Libertà
Bez wiercenia, plastikowa, w kolorze srebra z połyskiem
(39)
W magazynie
59 zł
z kodem
68,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Curver
Kosz na pranie Infinity
Plastikowy, ciemnoszary, 40 l
(52)
W magazynie
68,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Butelka na ocet Belor
Ceramiczna, kremowa
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68,52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Jersy
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, antracytowe, 160x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Love Story
Miska ze stojakiem
Dla psów, bambusowa, ø 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Samaya
Bawełniana, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Bigso
Organizer Oskar Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 26x35 cm, wysokość 8,5 cm
(24)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek na szczoteczki do zębów Aurora
Kamionkowy, biały/niebieski, ø 7,5 cm, wysokość 11 cm
(8)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Badi
Ceramiczny, biały, 320 ml, 9,5x8 cm, wysokość 16 cm
(130)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Odos
Z żywicy polimerowej, biały, 381 ml, ø 10 cm, wysokość 18 cm
(33)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe Nio
Bez wiercenia, biały, 7x27,5 cm, wysokość 4,5 cm
(42)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Balvi
Organizer Mr. Tidy
Na artykuły papiernicze, ceramiczny, 10x9 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Dodatkowa półka Brooklyn
Stalowa, czarna, 45x23 cm, wysokość 15 cm
(71)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Pavia
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Static-loc, stalowa, czarna
(31)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Alassio
Stalowa, czarna, 9x9 cm, wysokość 39 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Pavia
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, plastikowy, biały/czarny, 9x6,5 cm, wysokość 12 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe Black Outdoor Kitchen Ima
Bez wiercenia, metalowy, czarny, 6x30 cm, wysokość 6,5 cm
(63)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Prześcieradło dziecięce Lilo & Stitch "Blue"
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, z nadrukiem, niebieskie, 90x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wallity
Obraz
23,5x28,5 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Styler
Obraz Cowhide
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Styler
Obraz Howdy Cat
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Styler
Obraz Rodeo
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Art Deco Pearl
Niebieska, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
115
116
117
...
146
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt