Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Luxusné akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 608 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Addis
Końcówka do miotły
Czarna/w naturalnym kolorze
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Gardinia
Kółka do zasłon zestaw
10 szt., plastikowe, w kolorze matowego srebra
(6)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
4,10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Spirella
Kółka do zasłony prysznicowej zestaw Ringo Small
12 szt., metalowe, w kolorze matowego srebra
(4)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
3,42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Casa Selección
Serwetnik
Metalowy, biały/w naturalnym kolorze, 14x6 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na buty Deep Black
Tekstylny, czarny, 36,5x14,5 cm, wysokość 36,5 cm
(274)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik
Bambusowy, brązowy, pojemność 540 ml, 22,5x15x6 cm
(260)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Rotho
Pojemnik Loft
1 l, na żywność, plastikowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Addis
Pojemniki na żywność Clip Tight
3 szt., 700 ml
(1)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
13,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
STOR
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Minecraft
Plastikowy, pomarańczowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Edea
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, czarny
(21)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk Feli
Do łazienki, tekstylny, szary, wysokość 18 cm
(23)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Szczotka dla zwierząt
Biała
(3)
Dostawa od 20.11.2026
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vileda
Zapasowa końcówka do mopa Ultramax
(33)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Haczyki zestaw Pavia
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, stalowe, czarne
(82)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik do przechowywania ubrań Balance
Tekstylny, szary, 55x40x20 cm
(101)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Rotello
Biały, 8,5x8,5 cm, wysokość 11 cm
(11)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Rivara
Ceramiczny, w kolorze złota, ø 7,5 cm, wysokość 9,5 cm
(54)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Nawilżacz powietrza Flowers
Na grzejnik, ceramiczny, biały, 290 ml
(81)
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak ścienny Nostalgia
Metalowy, czarny, szerokość 22 cm, wysokość 9 cm
(144)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Haczyk Bestlock
Bez wiercenia, stalowy, czarny
(18)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Black Outdoor Kitchen
Wiszący, ze stali nierdzewnej, czarny
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Orion
Szczotka do WC Greenish
Metalowa, jasnozielona, ø 10 cm, wysokość 37 cm
(8)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Koszyk Pandino
Ścienny, stalowy, biały, 12x33 cm, wysokość 9 cm
(955)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Atessa
Szklany, miętowy, 200 ml, ø 8 cm, wysokość 14 cm
(13)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Organizer na przyprawy
Obrotowy, plastikowy, ø 27 cm, wysokość 3,5 cm
(11)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Zone
Gąbki do naczyń zestaw Singles
5 szt., plastikowe
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
8 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Koszyk Softex
Do przechowywania, plastikowy, niebieski, wysokość 27 cm
(3)
W magazynie
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Luca
1,5 l, na żywność, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Ilies
Z mieszanki bawełny, na zamek , strukturalna, 40x40 cm
(5)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Uchwyt na papier toaletowy Bestlock Magic Bath
Bez wiercenia, metalowy, czarny, 6x13 cm, wysokość 14 cm
(33)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do naczyń
(72)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Oviedo
Ceramiczny, szary, ø 7,5 cm, wysokość 9,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Ulubione
House Nordic
Wieszaki zestaw Massa
10 szt., metalowe, czarne, długość 41 cm, wysokość 18 cm
(20)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
4 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Metaltex
Haczyk Luxy
Wiszący, stalowy, w kolorze srebra
(15)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vileda
Zapasowa końcówka do mopa Turbo 2in1
(130)
W magazynie
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Hippo
Plastikowa, jasnoszara
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Dakls
Zegar
Ścienny, ø 15 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Akcesoria do montażu bez wiercenia zestaw Viva
2 szt., SafeFix
(327)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 10 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit K
10 szt., biodegradowalne, 10 l
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39,99 zł
4 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Worek próżniowy Espace L
(96)
W magazynie
34 zł
z kodem
39,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Riso
Polarowy, kremowy, 130x160 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Atessa
Szklany, ciemnoróżowy, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Haczyk Bestlock
Bez wiercenia, stalowy, czarny
(33)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Haczyk Verna
Wiszący, czarny
(28)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Pokrywa do kosza na śmieci
Plastikowa, czerwona
(10)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Premier Housewares
Stojak na ręczniki papierowe Soka
Drewniany, w naturalnym kolorze, ø 12 cm, wysokość 31 cm
(2)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Plaček Pet Products
Filtry do poidełka fontanny Catit Fresh&Clear
3 szt., dla kotów
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
137
138
139
...
148
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt