Mid Season Sale | Zaoszczędź do 50% →
Wiosna w domu i na zewnątrz | Zainspiruj się →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

8 wskazówek, jak ozdobić wnętrze świątecznym oświetleniem

Podobają Ci się profesjonalnie udekorowane pomieszczenia na okładkach wnętrzarskich magazynów, ale przerasta Cię widmo godzin spędzonych przy odplątywaniu światełek i szukaniu pasujących świeczników?

Cały proces ozdabiania nie musi idealny, aby efekt końcowy Cię zachwycił. Pokażemy Ci, jak używać oświetlenia, aby stworzyć przytulną atmosferę, nawet za pomocą splątanych łańcuchów.

Zaplątane światełka? Nie ma problemu!

Jeśli nie lubisz spędzać czasu na odplątywaniu łańcuchów, lecz nadal chcesz mieć w domu efektowne dekoracje świetlne,spróbuj włożyć girlandy do szklanego wazonu lub misy.

Ciekawe efekty uzyskasz, używając do tego naczyń z kolorowego szkła lub nawet dużych bombek. Postaraj się jednak nie łączyć więcej rodzajów lampek. Pamiętaj, w prostocie tkwi siła.


DIY świecący kalendarz adwentowy

Dzięki lekkiemu łańcuchowi z klamerkami, z łatwością stworzysz oryginalny kalendarz adwentowy (nie tylko) dla swoich dzieci. Wystarczy wyciąć z kolorowego papieru najróżniejsze kształty, oznaczyć je numerami i napisać na odwrocie miłą wiadomość na każdy dzień.

Jeśli to nie wystarczy, możesz stworzyć także 24 niewielkie koperty i ukryć w nich niespodzianki dla swoich najbliższych ♥

Gdzie najlepiej umieścić łańcuchy?

Możesz wzmocnić magiczny blask wielu girland świetlnych jeszcze bardziej dzięki zawieszeniu ich przy oknach lub wokół lustra, gdzie liczba światełek podwoi się przez odbicie na błyszczącej powierzchni.

Atmosfera podczas posiłków

Świece przy kolacji mogą wywołać świąteczny nastrój nawet w dni powszednie. Drobny druciany łańcuch LED na baterie również sprawdzi się jako piękna dekoracja stołu, do której nie potrzebujesz nieestetycznego kabla lub gniazdka w pobliżu.

Dekoracje nad głowami

Wyjątkowy efekt zapewnią również wiszące lampiony, do których można włożyć świecę lub nawet splątaną girlandę. Powieś je nad stołem lub umieść łańcuch świetlny między lampami w jadalni.

Rozświetl ciemne kąciki

Zmień charakter swojego wnętrza, wprowadzając światło do nowych miejsc. Zamontuj światełka we wnękach, wokół telewizora lub umieść na półce, aby oświetlały ścianę.

W ten sposób zobaczysz swój dom w nowym świetle i stworzysz wyjątkową atmosferę.

Żywe światło świec

Jedno jest pewne – żadna żarówka nie zastąpi migoczącego i ciepłego światła świec. Uzupełnij je designerskimi świecznikami oraz lampionami.

Gwiazdy wszelkich rozmiarów i kolorów

Chcesz mieć jak najmniej pracy przy dekorowaniu, a jednocześnie pragniesz magicznego, świątecznego wnętrza? Postaw na sprawdzoną klasykę.

Po prostu pomyśl, który styl najlepiej pasuje do Twojego domu. Możesz wybierać spośród tradycyjnych gwiazdek wykonanych z tektury, ale także z minimalistycznych drucianych modeli ♥