Załóż konto i zdobądź 20 zł rabatu na pierwsze zakupy. Załóż konto i zdobądź 20 zł rabatu na pierwsze zakupy.
  • Codziennie nowe inspiracje
  • 20 zł rabatu na pierwsze zakupy
  • Zapisz swoje ulubione produkty
lub
Wejdź przez Facebook
Obserwujemy dla Ciebie ten produkt!

Obserwowanie produktu jest aktywne.: Już obserwujesz .

Jak tylko produkt będzie dostępny, napiszemy do Ciebie na . Tutaj możesz zmienić adres, na który wyślemy powiadomienie, lub anulować obserwowanie . Tutaj możesz zmienić adres, na który mamy wysłać powiadomienie.

Ok
Anulowano obserwowanie produktu

Obserwowanie produktu zostało anulowane. Jeśli zmienisz zdanie, możesz je z powrotem aktywować.

Ok

Ktoś Cię ubiegł :(

Z przykrością informujemy, że ktoś Cię wyprzedził i wybrany przez Ciebie produkt nie jest już dostępny. Aktywowaliśmy ponowne obserwowanie produktu, abyś mógł go w końcu kupić! Jeśli nie jesteś już zainteresowany produktem, anuluj obserwowanie tutaj.

Ok

Ta witryna używa plików cookie. Więcej o używanych przez nas plikach, ich zastosowaniu, modyfikacji i akceptacji można znaleźć tutaj

ok
Menu
20 złRejestracjaLogowanie20 złKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Nie możesz doczekać się wiosny? Przygotuj się na jej przyjście!

Niekończąca się szara zima zaczyna Cię przerastać? Snujesz wizje, w których widzisz się w pełnym zieleni ogrodzie lub na słonecznym tarasie? Jasna sprawa!

Skróć sobie czas oczekiwania na cieplejsze dni i porządnie przygotuj się do sezonu! Mamy dla Ciebie kilka praktycznych wskazówek i wiele ogrodowych dodatków, narządzi i doniczek, z którymi wszystko pójdzie jak z płatka ♥

Styczeń-luty

Otul się pledem i zacznij szkicować! Narysuj układ ogródka lub balkonu i z grubsza określ gdzie znajdą się kwiaty i/lub warzywa. Każda roślina potrzebuje trochę innych warunków, więc weź to pod uwagę w czasie planowania.

Styczeń-luty

Nie zapomnij zadbać o śliwy, winorośle, inne drzewa owocowe lub brzozy. Dzięki wczesnym zabiegom pielęgnacyjnym zagwarantujesz sobie obfite zbiory i sprawisz, że ogród pięknie rozkwitnie (w swoim czasie!).

Styczeń-luty

Nie zapominaj o ptaszkach i zadbaj, żeby miały co włóżyć do dzioba! A może zorganizujesz im schronienie w postaci uroczej budki, którą będziesz obserwować z okna? Obudź w sobie domorosłego ornitologa!

Styczeń-luty

Pod koniec lutego czas zacząć uprawiać warzywa w doniczkach w domu. Na przykład pomidory, paprykę, kalafior, wczesną kalarepę lub seler.

Marzec-kwiecień

Na początku marca porządnie wysprzątaj ogród oraz taras i usuń liście, gałązki i przedmioty, które nagromadziły się tu przez zimę.

Marzec-kwiecień

Przed początkiem sezonu nie zapomnij nawieźć ziemi. Możesz wykorzystać do tego wermikompost, który bez problemu wyhodujesz w kompostowniku Plastia przy pomocy dżdżownic kalifornijskich.

Marzec-kwiecień

Wyciągnij, odkurz, umyj i zaimpregnuj narzędzia oraz meble ogrodowe. Drewniane stoły i krzesła możesz potraktować szlifierką (jeśli jest taka potrzeba), następnie pomalować i polakierować.

Marzec-kwiecień

Zanim zaczniesz cokolwiek sadzić, wyrwij chwasty. Pod koniec marca i w kwietniu rozpoczynamy wysiew bezpośrednio na rabatę – ziemniaki, cebulę, czosnek, groszek, marchew, pietruszkę, rzodkiew i buraki.

W artykule znajdziesz pozostałe wskazówki, o których warto pamiętać podczas przygotowań do wiosny ♥

Poprzez zakończenie rejestracji zawrzesz tę umowę z Bonami.cz, a. s. dotyczącą ochrony danych osobowych.