Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni · Oferty i zniżki
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
4 222 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Salt&Pepper
Szklanki zestaw Flora
4 szt., 300 ml
(4)
Dostawa od 23.10.2026
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
460 ml, kamionkowy
Dostawa od 23.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
S|P Collection
Kubek Arto
400 ml, kamionkowy, brązowy/beżowy
Dostawa od 23.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
La Rochére
Szklanki zestaw Chicago
4 szt., 340 ml, do whiskey
Dostawa od 21.10.2026
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
47,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Sztućce Noli
Dla 1 osoby, 4 szt., ze stali nierdzewnej, brązowe/w kolorze srebra
Dostawa od 20.10.2026
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Sztućce Noli
Dla 1 osoby, 4 szt., ze stali nierdzewnej, jasnożółte/w kolorze srebra
Dostawa od 20.10.2026
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Duet Boston
1,1 l, ze stali nierdzewnej, zielony
Dostawa od 26.10.2026
571 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Paint
390 ml, kamionkowy, niebieski/beżowy
(2)
Dostawa od 23.10.2026
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
450 ml, kamionkowy, zielony
Dostawa od 23.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
BonBistro
Szklanki zestaw Revera
6 szt., 370 ml, ze szkła z recyklingu
Dostawa od 23.10.2026
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
20,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Miski zestaw Beaufort
4 szt., do lodów, szklane, ø 12 cm
Dostawa od 29.10.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
19 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Zestaw naczyń dla dzieci Pullo
3 szt., plastikowy
Dostawa od 19.10.2026
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
La Rochére
Kieliszki zestaw Chicago
4 szt., 210 ml, do koktajli
Dostawa od 21.10.2026
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
46,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Filiżanka Arto
Kamionkowa, brązowa/beżowa, 200 ml
Dostawa od 23.10.2026
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
460 ml, kamionkowy, szary
Dostawa od 23.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Yes Everyday
Talerz Daryel
Do serwowania, różowy/kremowy
Dostawa od 22.10.2026
119 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Pacifica
Kamionkowa, ze spodkiem, zielona, 210 ml
(1)
Dostawa od 21.10.2026
65 zł
z kodem
81,70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
BonBistro
Szklanki zestaw Revera
6 szt., 500 ml, ze szkła z recyklingu, do koktajli
Dostawa od 23.10.2026
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
24,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kieliszki zestaw Bobbie
2 szt., 230 ml, do koktajli
Dostawa od 23.10.2026
110 zł
z kodem
136,99 zł bez kodu
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Miska Riviera
Do lodów/na sałatkę, szklana, 110 ml
Dostawa od 21.10.2026
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Mono
2 szt., 315 ml
Dostawa od 23.10.2026
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
BonBistro
Szklanki zestaw Luz
4 szt., 270 ml
Dostawa od 23.10.2026
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
23,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
French press Theo
Pojemność 800 ml, kamionkowy, czarny
Dostawa od 19.10.2026
323 zł
z kodem
404 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
BonBistro
Pucharek Revera
6 szt., do lodów/na sałatkę, ze szkła z recyklingu, zielony, 400 ml, ø 13,5 cm
Dostawa od 23.10.2026
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
25,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
French press EM77
Pojemność 1 l, plastikowy, biały
Dostawa od 19.10.2026
272 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Kawiarka Collar
250 ml, ze stali nierdzewnej, czarna
Dostawa od 19.10.2026
370 zł
z kodem
463 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Zestaw cukiernicy i mlecznika Odette
New bone china
Dostawa od 23.10.2026
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Mono
2 szt., 315 ml
Dostawa od 23.10.2026
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Jednorazowe kubki zestaw Making Magic
8 szt., papierowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
4,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Sztućce Hestia
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, czarne
(4)
Dostawa od 22.10.2026
359 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek do herbaty Missy
500 ml, ceramiczny, różowy
Dostawa od 21.10.2026
249 zł
z kodem
311 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Jednorazowe kubki zestaw Jolly Christmas
8 szt., papierowe
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
5,13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gense
Młynek Dorotea
W kolorze srebra z połyskiem, ze stali nierdzewnej
Dostawa od 26.10.2026
262 zł
z kodem
328 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bizzotto
Sztućce Bronte
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, czarne
Dostawa od 22.10.2026
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
BonBistro
Naczynie do zapiekania Ardo
16x31,5 cm, kamionkowe
Dostawa od 23.10.2026
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Costa Nova
Miski zestaw Latte
4 szt., na zupę, kamionkowe, szare, 550 ml, ø 14,5 cm
(8)
Dostawa od 21.10.2026
158 zł
z kodem
197,80 zł bez kodu
49,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Salt&Pepper
Garnek Ferno
Do pieczenia, żeliwny, ø 26 cm, odpowiedni na indukcję
Dostawa od 23.10.2026
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Holm
Magnetyczny stojak na noże
Drewniany, w naturalnym kolorze
W magazynie
189 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Dzbanek termos Singles
1 l, czarny
(1)
Dostawa od 26.10.2026
335 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
S|P Collection
Mlecznik Cyril
180 ml, porcelanowy, zielony/w kolorze kości słoniowej
(1)
Dostawa od 23.10.2026
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Pojemnik Irma
1,85 l, na żywność, szklany
(3)
Dostawa od 22.10.2026
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Premium
-20% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Podkładka pod garnek Circles
Silikonowa, ø 13 cm
Dostawa od 19.10.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Millie
110 ml, kamionkowy, różowy
Dostawa od 21.10.2026
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Jednorazowe kubki zestaw Gold Fringe Party
8 szt., papierowe
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
6,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Joseph Joseph
Blaszka Nest™ Oven
Metal, 30 x 30 cm, maksymalna temperatura 232 °C
Dostawa od 15.10.2026
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Joseph Joseph
Blaszki zestaw Nest™ Bake
3 szt., stal, 41 x 30 cm, maksymalna temperatura 232 °C
Dostawa od 15.10.2026
224 zł
z kodem
280 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Szklanka Obila
(1)
Dostawa od 07.12.2026
22 zł
z kodem
27,71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek Padua
Szklany, szary, 1,2 l
Dostawa od 26.10.2026
149 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
84
85
86
87
88
Załaduj więcej