Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Pieczenie
Pieczenie
...
Wyposażenie kuchni i jadalni
Pieczenie
Pieczenie · Oferty i zniżki
Formy do pieczenia
Blachy do pieczenia i brytfanny
Naczynia do zapiekania
Stolnice i maty do pieczenia
Przybory cukiernicze
Foremki do wykrawania ciastek
Misy
Ważenie i mierzenie
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Okazja
Dostępność
+ Więcej (3)
Oferty i zniżki
399 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Misa In the Forest
Kamionkowa, zielona, ø 21 cm, pojemność 1,1 l
(352)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa In the Forest
Kamionkowa, beżowa, ø 26 cm, pojemność 2,7 l
(259)
W magazynie
179 zł
z kodem
224 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Misy zestaw Nest
9 szt., na sałatkę, plastikowe, ø 28,5 cm
(558)
W magazynie
Ostatnie sztuki
231 zł
z kodem
289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Misa Original Cane
Kamionkowa, beżowa, ø 19 cm, pojemność 1,9 l
(123)
W magazynie
182 zł
z kodem
228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Misa In the Forest
Kamionkowa, biała, ø 20 cm, pojemność 1,9 l
(228)
W magazynie
185 zł
z kodem
231 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kamionkowa, biała/beżowa, ø 24 cm, pojemność 2 l
(104)
W magazynie
154 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Selection
Forma do babki Volcania
ø 24 cm, metal
(244)
W magazynie
83 zł
z kodem
103,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kamionkowa, turkusowa, ø 29 cm, pojemność 4 l
(87)
W magazynie
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Misa In the Forest
Kamionkowa, czerwona, ø 21 cm, pojemność 1,1 l
(121)
W magazynie
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Selection
Forma do babki Lotus
ø 24 cm, metal
(196)
W magazynie
83 zł
z kodem
103,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Misy zestaw Opal
9 szt., na sałatkę, plastikowe, zielone/niebieskie, ø 28,5 cm
(160)
Dostawa od 15.10.2026
231 zł
z kodem
289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kamionkowa, biała/beżowa, ø 29 cm, pojemność 4 l
(114)
W magazynie
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Selection
Forma do babki Rosa
ø 24 cm, metal
(203)
W magazynie
83 zł
z kodem
103,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kamionkowa, różowa, ø 26 cm, pojemność 2,7 l
(103)
W magazynie
189 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Selection
Forma do babki Jeweline
ø 24 cm, metal
(128)
W magazynie
83 zł
z kodem
103,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa In the Forest
Kamionkowa, brązowa, ø 24 cm, pojemność 2 l
(95)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Sass & Belle
Miarki zestaw Retro
4 szt., ceramiczne
(179)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa In the Forest
Kamionkowa, szara, ø 29 cm, pojemność 4 l
(51)
W magazynie
224 zł
z kodem
280 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Miarki zestaw Nest
8 szt., plastikowe
(58)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa Original Cane
Kamionkowa, jasnobrązowa, ø 32 cm, pojemność 5 l
(90)
W magazynie
234 zł
z kodem
293 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (5)
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Selection
Forma do babki Majestice
26 x 15 cm, metal
(143)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Kratka do studzenia
Metalowa
(102)
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kamionkowa, różowa, ø 29 cm, pojemność 4 l
(82)
W magazynie
202 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Forma do babki Flower
ø 23,5 cm, silikon
(134)
W magazynie
44 zł
z kodem
54,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Brandani
Łopatka do tortu Nonna Rosa
Ze stali nierdzewnej
(61)
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Selection
Forma do babki Cora
26 x 25 cm, metal
(63)
W magazynie
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa In the Forest
Kamionkowa, zielona, ø 26 cm, pojemność 2,7 l
(88)
W magazynie
190 zł
z kodem
236,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kamionkowa, jasnoniebieska, ø 24 cm, pojemność 2 l
(53)
W magazynie
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Szpatułki do tortów zestaw
3 szt., plastikowe
(120)
W magazynie
14 zł
z kodem
18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa Original Cane
Kamionkowa, jasnobrązowa, ø 29 cm, pojemność 4 l
(47)
W magazynie
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (5)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Waga kuchenna Switch
Szara, cyfrowa, plastikowa, nośność 5 kg
(94)
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Łopatka do tortu Imperial
Ze stali nierdzewnej
(56)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa Original Cane
Kamionkowa, jasnobrązowa, ø 24 cm, pojemność 2 l
(35)
W magazynie
141 zł
z kodem
175,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (5)
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Misa Mango
Na owoce, drewniana, w naturalnym kolorze
(38)
W magazynie
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Selection
Forma do mini babeczek Dahlia
36 x 21 cm, metal
(45)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Keksówka
30 x 11,5 cm, stal nierdzewna
(60)
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Foremki do wykrawania zestaw Circles
5 szt., ze stali nierdzewnej
(78)
W magazynie
Ostatnie sztuki
14 zł
z kodem
17 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Radełko do ciasta
Ze stali nierdzewnej
(54)
W magazynie
18 zł
z kodem
21,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Hendi
Krajacz do ciasta
Ze stali nierdzewnej
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
31,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Ulubione
Metaltex
Rękawy cukiernicze zestaw
20 szt., plastikowe
(55)
W magazynie
27 zł
z kodem
33,99 zł bez kodu
1,70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Forma do babki
ø 26 cm, metal
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kamionkowa, jasnoróżowa, ø 24 cm, pojemność 2 l
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Miarka Nest
Plastikowa
(62)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Lékué
Keksówka
28 x 23 cm, silikon
(49)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kamionkowa, niebieska, ø 24 cm, pojemność 2 l
(22)
W magazynie
154 zł
z kodem
192 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Waga kuchenna TriScale™
Biała, cyfrowa, plastikowa, nośność 5 kg
(68)
W magazynie
Ostatnie sztuki
176 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa Original Cane
Kamionkowa, żółta, ø 26 cm, pojemność 2,7 l
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Ulubione
Hendi
Naboje do syfonu do bitej śmietany
10 szt., metalowe
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
31,99 zł bez kodu
3,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
1
2
3
4
5
...
9
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Wagi kuchenne
Formy do pieczenia
Foremki do wykrawania ciastek
Przybory cukiernicze
Wałki kuchenne
Akcesoria do zdobienia wypieków
Papilotki do muffinek
Naczynia do zapiekania
Misy