Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Pieczenie
Pieczenie
...
Wyposażenie kuchni i jadalni
Pieczenie
Pieczenie · Oferty i zniżki
Formy do pieczenia
Blachy do pieczenia i brytfanny
Naczynia do zapiekania
Stolnice i maty do pieczenia
Przybory cukiernicze
Foremki do wykrawania ciastek
Misy
Ważenie i mierzenie
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Okazja
Dostępność
+ Więcej (3)
Oferty i zniżki
401 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Misa Brisa
Na sałatkę, kamionkowa, biała/niebieska, ø 37 cm, pojemność 3,3 l
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hendi
Minutnik
Cyfrowy, czarny
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Waga kuchenna Mensura
Czarna, cyfrowa, plastikowa, nośność 10 kg
(6)
W magazynie
178 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa In the Forest
Kamionkowa, jasnobrązowa, ø 24 cm, pojemność 2 l
(6)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Miarki zestaw In the Forest
4 szt., ceramiczne
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Kratka do studzenia London
Metalowa
(6)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Keksówka Grande
27,5 x 15 cm, metal
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Szpryca do wyciskania ciastek Cookie
Liczba końcówek 24 szt.
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
20 x 19,5 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(6)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Blomsterbergs
Formy na muffiny zestaw Rose
6 szt., ø 7 cm
(6)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
8,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Waga kuchenna
Beżowa, metalowa, nośność 5 kg
(7)
W magazynie
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Termometr kuchenny
Cyfrowy, plastikowy
(7)
W magazynie
50 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Lékué
Formy do pieczenia zestaw
2 szt., 20 x 9,5 cm, szkło, odpowiednie do air fryera
(7)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dr. Oetker
Zestaw foremki do wykrawania i szablonów dekoracyjnych Egg
5 szt., metalowy
(8)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Joseph Joseph
Misy zestaw Nest Prep&Store
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 28,5 cm, pojemność 5 l
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
411 zł
z kodem
514 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Valek
Grawerowany wałek Star Wars
Drewniany
(8)
W magazynie
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Tortownica
ø 20 cm, silikon
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Blaszka Grande
Do pizzy/do tortów/do bagietek, 39 x 33 cm, maksymalna temperatura 230 °C
(9)
Dostawa od 22.10.2026
88 zł
z kodem
109,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Misy zestaw Nest 100 Collection
9 szt., na sałatkę, niebieskie/w kolorze srebra z połyskiem, ø 28,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Orion
Brytfanna Grande Aroma
30x43 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
z kodem
286 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Waga kuchenna
W naturalnym kolorze, cyfrowa, bambusowa, nośność 5 kg
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
20 x 19,5 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(5)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Forma do mini babeczek
32 x 22 cm, silikon
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Blomsterbergs
Formy na muffiny zestaw Flower
6 szt., ø 7 cm, silikon
(5)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
8,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia Heart
30 x 17,5 cm, silikon
(5)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
18,5 x 17,5 cm, szkło, odpowiednie do air fryera
(6)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Misy zestaw Nest
9 szt., na sałatkę, plastikowe, niebieskie/szare, ø 28,5 cm
(7)
W magazynie
231 zł
z kodem
289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Premier Housewares
Misa Prescott
Na sałatkę, ze stali nierdzewnej, w kolorze miedzi/beżowa, ø 18 cm, pojemność 1,7 l
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hendi
Termometr kuchenny
Cyfrowy
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
85,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Minutnik Singles
Czarny
(8)
W magazynie
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Brandani
Misa Maya
Na sałatkę, z melaminy, ø 28 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
ø 30 cm, plastik
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dr. Oetker
Keksówka White Christmas Baking
35,5 x 12 cm, metal
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa In the Forest
Kamionkowa, jasnobrązowa, ø 20 cm, pojemność 1 l
(5)
W magazynie
174 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Orion
Formy do kołaczy węgierskich zestaw
2 szt., ø 6 cm, stal nierdzewna
(5)
W magazynie
30 zł
z kodem
36,99 zł bez kodu
18,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Forma do pieczenia
22 x 17 cm, silikon
(5)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia XL
25 x 25 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Orion
Brytfanna Litina
Żeliwna, 26x26 cm, maksymalna temperatura 250 °C
(5)
W magazynie
285 zł
z kodem
356 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Naczynie do zapiekania Artisan
14,5x23,5 cm, porcelanowe
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Tortownica
28 x 20 cm, stal nierdzewna
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
20 x 11 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(4)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Foremki do wykrawania zestaw Round
9 szt., metalowe
(4)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Forma do ciasta Grande
31 x 12 cm, metal
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hendi
Blaszka
Do pizzy, okrągły
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Waga kuchenna
Różowa, metalowa, nośność 5 kg
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Pixie
Na sałatkę, kamionkowa, zielona, ø 24 cm, pojemność 2,2 l
(4)
Dostawa od 21.10.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cattara
Termometr kuchenny
Cyfrowy, metalowy
(7)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Misy zestaw Duo
6 szt., na sałatkę, plastikowe
(5)
W magazynie
150 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
9
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Wagi kuchenne
Formy do pieczenia
Foremki do wykrawania ciastek
Przybory cukiernicze
Wałki kuchenne
Akcesoria do zdobienia wypieków
Papilotki do muffinek
Naczynia do zapiekania
Misy