Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni · Oferty i zniżki
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
4 224 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Filiżanka Theo
Kamionkowa, do cappuccino, czarna, 200 ml
Dostawa od 19.10.2026
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, na espresso, ciemnozielona, 130 ml
(1)
Dostawa od 23.10.2026
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Light & Living
Misa Banda
Na owoce, ceramiczna, miętowa
Dostawa od 20.10.2026
71 zł
z kodem
89,01 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Karafka Cool-It
1,5 l, szklana, czarna
Dostawa od 19.10.2026
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Valek
Grawerowany wałek Ghosts
Drewniany
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
BonBistro
Filiżanka Nuance
Porcelanowa, do cappuccino, jasnoszara, 200 ml
Dostawa od 23.10.2026
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, ciemnozielona, 270 ml
(1)
Dostawa od 23.10.2026
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Zenker
Foremki do wykrawania zestaw Easter
6 szt., metalowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Vivielle
4 szt., kamionkowe, do latte, ciemnobrązowe, 325 ml
Dostawa od 21.10.2026
297 zł
z kodem
371 zł bez kodu
92,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Grespresso
380 ml, kamionkowy, pomarańczowy
(716)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
63,64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Nowość
zestaw 6 szt.
BonBistro
Szklanki zestaw Vitro
6 szt., 330 ml
Dostawa od 23.10.2026
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
15,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
French press Arne Jacobsen
Pojemność 1 l, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
Dostawa od 19.10.2026
677 zł
z kodem
846 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Valek
Grawerowany wałek Dragonfly
Drewniany
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Valek
Grawerowany wałek Made With Love
Drewniany
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Słomki zestaw Mellow
6 szt., ze szczoteczką w komplecie, silikonowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Maselniczka Shine
Kamionkowa, w kolorze srebra z połyskiem
Dostawa od 21.10.2026
144 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Valek
Grawerowany wałek Tea Cups
Drewniany
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Valek
Grawerowany wałek Bats
Drewniany
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
BonBistro
Miska Nuance
Porcelanowa, jasnoszara, 710 ml, ø 16 cm
Dostawa od 23.10.2026
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Spodek Retro
Porcelanowy, biały/niebieski, ø 12 cm
Dostawa od 23.10.2026
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Saturator do gazownia wody Brus
Brązowy, ze stali nierdzewnej
Dostawa od 19.10.2026
748 zł
z kodem
935 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Tromso
1,3 l, na żywność, szklany
Dostawa od 29.10.2026
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Zestaw cukiernicy i mlecznika Duo
Kamionkowy
Dostawa od 23.10.2026
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
BonBistro
Miska Azul
Na zupę, porcelanowa, biała/niebieska, 710 ml, ø 16 cm
Dostawa od 23.10.2026
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
FABINI
Patelnia Meda 4.0
Wok, z powłoką ceramiczną, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
Dostawa od 19.10.2026
395 zł
z kodem
494 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
FABINI
Patelnia Meda 4.0
Na naleśniki, z powłoką ceramiczną, ø 26 cm, odpowiednia na indukcję
Dostawa od 19.10.2026
213 zł
z kodem
266 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Saturator do gazownia wody Brus
Czarny, ze stali nierdzewnej
Dostawa od 19.10.2026
748 zł
z kodem
935 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Saturator do gazownia wody Brus
W kolorze srebra, ze stali nierdzewnej
Dostawa od 19.10.2026
748 zł
z kodem
935 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Saturator do gazownia wody Brus
W kolorze mosiądzu, ze stali nierdzewnej
Dostawa od 19.10.2026
748 zł
z kodem
935 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Valek
Grawerowany wałek Game of Thrones
Drewniany
W magazynie
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Grespresso
Deserowy, ø 13 cm, kamionkowy, czerwony
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Miska Duo
Kamionkowa, zielona, 710 ml, ø 15,5 cm
Dostawa od 23.10.2026
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
BonBistro
Miska Azul
Na dip, porcelanowa, biała/niebieska, 210 ml, ø 10 cm
Dostawa od 23.10.2026
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Valek
Grawerowany wałek Scul
W magazynie
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Saturator do gazownia wody Brus
Czarny, ze stali nierdzewnej
Dostawa od 19.10.2026
748 zł
z kodem
935 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
BonBistro
Spodek Barista
Porcelanowy, czarny, ø 15,5 cm
Dostawa od 23.10.2026
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
BonBistro
Spodek Ovio
Porcelanowy, brązowy, ø 14 cm
Dostawa od 23.10.2026
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Cukierniczka Theo
Kamionkowa, czarna, pojemność 100 ml
Dostawa od 19.10.2026
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Misa Pandora
Na owoce, szklana, ø 31 cm
Dostawa od 21.10.2026
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
FABINI
Patelnia Meda 4.0
Wok, z powłoką ceramiczną, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
Dostawa od 19.10.2026
395 zł
z kodem
494 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
FABINI
Patelnia Meda 4.0
Z pokrywką/z powłoką ceramiczną, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
Dostawa od 19.10.2026
359 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Tromso
1,8 l, na żywność, szklany
Dostawa od 29.10.2026
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
Premium
-20% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Młynek do kawy Foodie
Plastikowy
Dostawa od 19.10.2026
170 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Młynek do kawy Collar
Ze stali nierdzewnej
Dostawa od 19.10.2026
370 zł
z kodem
463 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Haden
Kuchenka mikrofalowa Putty
Beżowa, ze stali nierdzewnej, pojemność 20 l, moc 800 W
W magazynie
579 zł
z kodem
724 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Valek
Grawerowany wałek Mustache
Drewniany
W magazynie
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
noo.ma
Zestaw młynków do pieprzu i soli Suli
2 szt., jasnożółty/niebieski, drewniany
Dostawa od 20.10.2026
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
199,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Premier Housewares
Misa Vine
Na owoce, drewniana, w naturalnym kolorze
Dostawa od 29.10.2026
254 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
83
84
85
...
88
Załaduj więcej