Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni · Oferty i zniżki
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
4 222 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Deska Nover
Do serwowania, drewniana, 36 x 19 cm
Dostawa od 07.12.2026
153 zł
z kodem
191,85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Talerz Versailles
Deserowy, ø 12 cm, szklany
Dostawa od 21.10.2026
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Talerz Versailles
Deserowy, ø 19 cm, szklany
Dostawa od 21.10.2026
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
BonBistro
Patelnia Fusion
Z powłoką nieprzywierającą, ze stali nierdzewnej, ø 21,5 cm
Dostawa od 23.10.2026
279 zł
z kodem
349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
S|P Collection
Patera na ciasto Rural
Drewniana, brązowa, ø 30 cm
Dostawa od 23.10.2026
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
BonBistro
Podkładki zestaw Layer
4 szt., brązowe, 10x11 cm
Dostawa od 23.10.2026
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
8,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Pojemnik Irma
2,4 l, na żywność, szklany
(3)
Dostawa od 22.10.2026
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Shine
300 ml, kamionkowy, w kolorze srebra z połyskiem
Dostawa od 21.10.2026
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Talerze zestaw Yuka
2 szt., ø 19 cm, z terakoty, jasnożółte
Dostawa od 19.10.2026
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
OYOY Living Design
Talerze zestaw Yuka
2 szt., głębokie, ø 22 cm, z terakoty, jasnożółte
Dostawa od 19.10.2026
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
BonBistro
Patelnia Fusion
Z powłoką nieprzywierającą, ze stali nierdzewnej, ø 25,5 cm
Dostawa od 23.10.2026
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
OYOY Living Design
Talerze zestaw Yuka
2 szt., ø 27 cm, z terakoty, jasnożółte
Dostawa od 19.10.2026
186 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Black+Blum
Butelka termiczna Explorer
650 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
Dostawa od 15.10.2026
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Kubek termiczny Singles
650 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
Dostawa od 26.10.2026
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
S|P Collection
Sztućce Terno
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego złota
Dostawa od 23.10.2026
375 zł
z kodem
469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Orion
Nóż Silverline
Typu santoku, ze stali nierdzewnej, długość klingi 17 cm, rękojeść: stal nierdzewna
(1)
Dostawa od 22.10.2026
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Długość klingi (2)
-20% z kodem
Salt&Pepper
Taca Meridian
10x29 cm, kamionkowa
Dostawa od 23.10.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Pojemnik
650 ml, na żywność, szklany, czarny
Dostawa od 22.10.2026
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Henan
750 ml, z sitkiem, żeliwny, w kolorze khaki
Dostawa od 26.10.2026
186 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Talerz Ovio
Ø 27 cm, porcelanowy, brązowy
Dostawa od 23.10.2026
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
S|P Collection
Sztućce Terno
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni
Dostawa od 23.10.2026
375 zł
z kodem
469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
BonBistro
Talerz Ovio
Głęboki, ø 26 cm, porcelanowy, brązowy
Dostawa od 23.10.2026
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
LEGO®
Kubek dla dzieci Zombie
255 ml, do latte, ceramiczny, szary
(113)
Dostawa od 15.10.2026
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Orion
Pokrowiec termiczny na butelkę
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Talerz Ora Gloss
Deserowy, ø 21 cm, new bone china, biały
Dostawa od 23.10.2026
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
ONA
Słomki zestaw Cruse
4 szt., szklane
(1)
W magazynie
28 zł
z kodem
34,99 zł bez kodu
8,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
BonBistro
Kubek Basic White
380 ml, porcelanowy, biały
Dostawa od 23.10.2026
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Orion
Waza
Na zupę, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 26 cm, pojemność 4,5 l
Dostawa od 22.10.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Talerz Ora Gloss
Ø 26,5 cm, new bone china, biały
Dostawa od 23.10.2026
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (2)
-20% z kodem
Salt&Pepper
Talerz Ora Gloss
Głęboki, ø 22 cm, new bone china, biały
Dostawa od 23.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Joseph Joseph
Zestaw noży ze stojakiem ogrotowym Elevate Steel
5 szt., ze stali nierdzewnej, rękojeść: stal nierdzewna
Dostawa od 15.10.2026
786 zł
z kodem
982 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Podgrzewacz do dzbanka do herbaty Theo
Czarny, kamionkowy
Dostawa od 19.10.2026
170 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Etażerka Rifbjerg
Z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, ø 25 cm
Dostawa od 26.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Pucharek
Do lodów, szklany, 370 ml, ø 12,5 cm
Dostawa od 21.10.2026
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
noo.ma
Talerze zestaw Roto
2 szt., ø 28 cm, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
Dostawa od 20.10.2026
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
105 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Shangdong
1 l, z sitkiem, żeliwny, czarny
Dostawa od 26.10.2026
210 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Talerz Meridian
Do serwowania, ø 28 cm, kamionkowy, zielony/szary
Dostawa od 23.10.2026
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Salt&Pepper
Talerz Lunar
Ø 27 cm, kamionkowy, czarny/beżowy
Dostawa od 23.10.2026
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (3)
-20% z kodem
Salt&Pepper
Talerz Meridian
Do serwowania, kamionkowy, beżowy
Dostawa od 23.10.2026
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Etażerka Eau
Porcelanowa, kremowa, ø 24 cm
Dostawa od 26.10.2026
273 zł
z kodem
341 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Sztućce Bronte
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
Dostawa od 22.10.2026
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Pacifica
Kamionkowa, zielona, 210 ml
Dostawa od 21.10.2026
38 zł
z kodem
47,30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
La Rochére
Kieliszki zestaw Mix
4 szt., 220 ml
Dostawa od 21.10.2026
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
41,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Sztućce Noli
Dla 1 osoby, 4 szt., ze stali nierdzewnej, jasnoniebieskie/w kolorze srebra
Dostawa od 20.10.2026
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Salt&Pepper
Garnek Ferno
Do pieczenia, żeliwny, ø 26 cm, odpowiedni na indukcję
Dostawa od 23.10.2026
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
La Rochére
Kieliszki zestaw Mix
4 szt., 40 ml, do wódki
Dostawa od 21.10.2026
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Dzbanek do herbaty Tower
600 ml, z sitkiem, plastikowy, czarny
Dostawa od 15.10.2026
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Duet Boston
1,1 l, ze stali nierdzewnej, beżowy
Dostawa od 26.10.2026
571 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
84
85
86
87
88
Załaduj więcej