Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 208 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Tatum
4 szt., 200 ml, ceramiczne, niebieskie/pomarańczowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
247 zł bez kodu
61,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
22 x 22 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(3)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Zestaw noża i łopatki do ciasta Bronte
2 szt., ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
z kodem
155,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik na żywność Cirqula
Czarny, 500 ml
(90)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Sunshine & Rainbow
Z widelcem, plastikowy, beżowy, 300 ml
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Food Fest
Z widelcem, plastikowy, fioletowy, 300 ml
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Widelczyki deserowe zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
7 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Sztućce Skandi
Dla 6 osób, 24 szt., ze stali nierdzewnej, czarne/w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Mlecznik Cyril
180 ml, porcelanowy, bordowy/w kolorze kości słoniowej
(1)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bizzotto
Zestaw noża i łopatki do ciasta Hestia
2 szt., ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
z kodem
155,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tescoma
Garnek Bordeaux
Do pieczenia, z pokrywką/z nieprzywierającą powierzchnią, metalowy, 4,7 l, ø 24 cm, odpowiedni na indukcję
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
312 zł
z kodem
390 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Nóż Gourmet
Do plastrowania, ze stali nierdzewnej, rękojeść: stal nierdzewna
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
24,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Miska Duo
Na dip, kamionkowa, zielona/fioletowa, 170 ml, ø 9 cm
W magazynie
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
OYOY Mini
Łyżeczki dla dzieci zestaw Mellow
3 szt., 3x łyżeczka do herbaty
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Butelka Pullo
Podróżna, ze stali nierdzewnej, brzoskwiniowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Campus
Z widelcem, plastikowy, niebieski, 300 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
-20% z kodem
Orion
Patelnia Grande
Z powłoką nieprzywierającą, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik na żywność Cirqula
Szałwiowy, 750 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Mepal
Sitko Chef It
Plastikowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ladelle
Miarka do kawy z klipsem Lawson
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Fairy Wonders by Little Dutch
Z widelcem, plastikowy, biały/różowy, 300 ml
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Orion
Talerze zestaw Statek
4 szt., ø 27 cm, ceramiczne, kremowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
37 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Mepal
Durszlak Chef It
Plastikowy, ø 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
FABINI
Patelnia tegame Mattia 3.0
Z pokrywką, żeliwna, ø 26 cm, odpowiednia na indukcję
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Szklanki zestaw Rocks
2 szt., 300 ml, do piwa
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
75,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemniki na żywność Easyclip
3 szt., szałwiowe, 700 ml/1,5 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
243 zł
z kodem
304 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik na żywność Cirqula
Czarny, 750 ml
(90)
W magazynie
Ostatnia sztuka
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Orion
Garnek Venice
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej, 6,2 l, ø 24 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnia sztuka
185 zł
z kodem
231 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Orion
Garnek Venice
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej, 3 l, ø 20 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
192 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Orion
Garnek Venice
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej, 1,2 l, ø 16 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
OYOY Living Design
Butelka Pullo
Podróżna, ze stali nierdzewnej, brązowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Szklanka Verde
400 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Katrina
4 szt., na zupę, ceramiczne, szare, 625 ml, ø 15,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
362 zł bez kodu
90,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Sitko Chef It
Plastikowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kähler Design
Kieliszki zestaw Hammershøi
2 szt., 490 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Kieliszki zestaw Notes
2 szt., 630 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
140,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Carry
4 szt., na zupę, ceramiczne, różowe/kremowe, 295 ml, ø 13,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
90,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Moździerz
Porcelanowy, ø 9 cm
(106)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemniki na żywność Easyclip
3 szt., czarne, 700 ml/1,5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
z kodem
228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Butelka Ellipse
500 ml, podróżna, plastikowa, szałwiowa
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Butelka Vita
900 ml, podróżna, z tritanu, jasnoczerwona
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Premier Housewares
Butelka Mimo
600 ml, podróżna, różowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bredemeijer
Serwis do herbaty Shanxi
Żeliwny, biały/czarny, objętość kubków 100 ml, objętość dzbanka 1 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Kieliszki zestaw Notes
2 szt., 380 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
140,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Krajalnica Singles
Do jajek
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Umea
2 szt., ceramiczne, beżowe, 200 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Leopold Vienna
Kieliszki zestaw Corvina
2 szt., 240 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Taca Double Funky
Ø 25 cm , metalowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
58
59
60
...
88
Załaduj więcej