-20% na zamówienia powyżej 1000 zł z kodem MINUS20*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

-20% na zamówienia powyżej 1000 zł z kodem MINUS20*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Wiosenna metamorfoza biblioteczki

Beáta Vaňková
Beáta Vaňková
Bonami Blogger

W ostatnich latach regały stały się oryginalnym elementem wystroju wnętrz. Oprócz książek możesz na nich przechowywać rzeczy, które chcesz wyeksponować. Jeśli wybierzesz dekoracje z wyczuciem, uzyskasz zgraną kombinację stylów i kolorów, które możesz zmieniać w miarę potrzeb.

A ponieważ wiosna wreszcie do nas dotarła, więc pokażemy Ci, jak wykorzystać dekoracje, aby twój regał na książki wyglądał bardziej wiosennie.

Produkty

Wiosenne dekoracje do biblioteczki

Półki regału możecsz ozdobić różnymi dekoracjami. My wybraliśmy kolorowy zegar, małe lusterko, designerskie świeczniki, świece zapachowe i doniczki z kwitnącymi roślinami.

Jeśli jesteś miłośnikiem gier planszowych, nie bój się udekorować części swojej biblioteczki grami. Biblioteka jest odzwierciedleniem tego, co kochasz. Podobnie jest np. z płytami gramofonowymi czy pamiątkami z podróży.

Bonami radzi: Układaj książki w pionie i poziomie. Książki ułożone jedna na drugiej wyglądają ciekawiej i ziemiści ich się więcej na półce. Możesz na nich umieścić oryginalne dekoracje.

Rozjaśnij biblioteczkę pastelowymi kolorami

Biblioteka powinna być nienachalna. Ale to nie znaczy, że na pierwszy rzut oka powinna być nudna. Wręcz przeciwnie! Nie bój się różnokolorowych dekoracji. Rozjaśnią one całe pomieszczenie, a Tobie dodadzą energii, ilekroć przyjdziesz po jedną ze swoich ulubionych książek.

Wiosna to pastelowe kolory, które możesz zobaczyć na drzewach i kwitnących roślinach, gdy wybierzesz się na spacer. Dlatego świetnym pomysłem będzie wniesienie odrobiny różu, zieleni, żółci i błękitu.

Bonami radzi: Wnieś powiew wiosny nie tylko do swojej biblioteczki, ale do całego wnętrza. Postaw na stole wazon ze świeżymi wiosennymi kwiatami, takimi jak tulipany, żonkile czy hiacynty.

Uzupełnij książki sztuką

Nadaj swojej bibliotece osobisty charakter i wkomponuj w nią sztukę. Wybierz obraz lub figurkę i postaw je na półce z książkami. Nie musisz wbijać gwoździ, wystarczy, że oprzesz obraz o tylną ścianę regału. Wiosna kojarzy się z kwiatowymi motywami, więc wybierz obraz, który odzwierciedla tę radosną porę roku.

Więcej inspiracji