Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia łazienkowe
Ręczniki kąpielowe
Ręczniki kąpielowe
...
Tekstylia łazienkowe
Ręczniki kąpielowe
Ręczniki kąpielowe w zestawie
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Skład i rodzaj materiału
Zestaw
Liczba sztuk
+ Więcej (9)
Tak
126 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki kąpielowe zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, brązowe/beżowe, 70x140 cm
(225)
W magazynie
Ostatnie sztuki
250 zł
z kodem
294 zł bez kodu
73,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki kąpielowe zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, fioletowe, 70x140 cm
(93)
Dostawa od 11.11.2026
250 zł
z kodem
294 zł bez kodu
73,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki kąpielowe zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, żółte/pomarańczowe, 70x140 cm
(91)
W magazynie
Ostatnie sztuki
250 zł
z kodem
294 zł bez kodu
73,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki kąpielowe zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, niebieskie, 70x140 cm
(155)
W magazynie
Ostatnia sztuka
251 zł
z kodem
295 zł bez kodu
73,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki kąpielowe zestaw Rainbow
4 szt., turkusowe, 70x140 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
247 zł
z kodem
290,99 zł bez kodu
72,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Ręczniki zestaw Marina
6 szt., frotte, bawełniane, ciemnofioletowe, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Ręczniki zestaw Bamby
6 szt., frotte, z mieszanki bambusa, ciemnoszare, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(28)
Dostawa od 23.10.2026
228 zł
z kodem
268 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Bamby
6 szt., frotte, z mieszanki bambusa, beżowe, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(22)
Dostawa od 23.10.2026
217 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Ręczniki zestaw Bamby
6 szt., frotte, z mieszanki bambusa, ciemnobrązowe, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(30)
Dostawa od 23.10.2026
242 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Marina
10 szt., frotte, bawełniane, czarne, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
264 zł
z kodem
310,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, kremowe, 2x mały ręcznik (30x30)
(6)
W magazynie
146 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw
10 szt., frotte, bawełniane, kremowe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(15)
W magazynie
243 zł
z kodem
286 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Good Morning
Ręczniki kąpielowe zestaw Plain
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoszare, 70x140 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Ręczniki zestaw Powder
3 szt., waflowe, z mieszanki lnu, jasnoróżowe/beżowe, 1x mały ręcznik (30x30)/1x średni ręcznik (50x70)/1x ręcznik kąpielowy (70x140)
(8)
Dostawa od 19.11.2026
213 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, ciemnoniebieskie, 2x mały ręcznik (30x30)
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Good Morning
Ręczniki kąpielowe zestaw Plain
2 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 70x140 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
70,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Evita
10 szt., frotte, bawełniane, białe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
261 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
4 szt., frotte, bawełniane, brązowe, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Liczba sztuk (3)
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
4 szt., frotte, bawełniane, kremowe, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(5)
Dostawa od 23.10.2026
160 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Liczba sztuk (3)
-15% z kodem
Foutastic
Ręczniki zestaw Dora
2 szt., frotte, bawełniane, niebieskie, 1x średni ręcznik (50x90)/1x ręcznik kąpielowy (90x150)
(5)
Dostawa od 04.11.2026
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Good Morning
Ręczniki kąpielowe zestaw Plain
2 szt., frotte, bawełniane, białe, 70x140 cm
(4)
W magazynie
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
70,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Ręczniki zestaw Light Grey
3 szt., waflowe, z mieszanki lnu, jasnoszare, 1x mały ręcznik (30x30)/1x średni ręcznik (50x70)/1x ręcznik kąpielowy (70x140)
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
215 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Bamby
6 szt., frotte, z mieszanki bambusa, beżowe, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(7)
Dostawa od 23.10.2026
218 zł
z kodem
257 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Anti-Bacterial
6 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 2x mały ręcznik (30x30)
(4)
W magazynie
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Anti-Bacterial
6 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 2x mały ręcznik (30x30)
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, jasnoszare, 2x mały ręcznik (30x30)
(3)
W magazynie
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Marina
10 szt., frotte, bawełniane, lawendowe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
287 zł
z kodem
338 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Liczba sztuk (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, żółte, 2x mały ręcznik (30x30)
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Good Morning
Ręczniki kąpielowe zestaw Plain
2 szt., frotte, bawełniane, ceglaste, 70x140 cm
(3)
W magazynie
131 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
77 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
4 szt., frotte, bawełniane, jasnoróżowe, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
162 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Liczba sztuk (3)
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
4 szt., frotte, bawełniane, szare, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(7)
Dostawa od 23.10.2026
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Liczba sztuk (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 2x mały ręcznik (30x30)
(5)
W magazynie
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Ręczniki zestaw White
3 szt., waflowe, z mieszanki lnu, białe, 1x mały ręcznik (30x30)/1x średni ręcznik (50x70)/1x ręcznik kąpielowy (70x140)
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Marina
10 szt., frotte, bawełniane, brązowe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
10 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
244 zł
z kodem
287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Liczba sztuk (3)
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
4 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Liczba sztuk (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
8 szt., szybkoschnące, bawełniane, beżowe, 4x mały ręcznik (30x30)/2x średni ręcznik (50x85)
(3)
W magazynie
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
4 szt., frotte, bawełniane, turkusowe, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
z kodem
183,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Liczba sztuk (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, jasnoniebieskie, 2x mały ręcznik (30x30)
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
Foutastic
Ręczniki zestaw Dora
2 szt., frotte, bawełniane, różowe, 1x średni ręcznik (50x90)/1x ręcznik kąpielowy (90x150)
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 2x mały ręcznik (30x30)
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, jasnoróżowe, 2x mały ręcznik (30x30)
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, zielononiebieskie, 2x mały ręcznik (30x30)
(2)
W magazynie
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
8 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, zielone, 4x mały ręcznik (30x30)/2x średni ręcznik (50x85)/2x ręcznik kąpielowy (90x140)
(2)
W magazynie
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
4 szt., frotte, bawełniane, pomarańczowe, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
164 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Liczba sztuk (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Quick Dry
2 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, ciemnoróżowe, 90x140 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 2x mały ręcznik (30x30)
(3)
W magazynie
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Good Morning
Ręczniki kąpielowe zestaw Plain
2 szt., frotte, bawełniane, antracytowe, 70x140 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
138,99 zł bez kodu
69,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
1
2
3
Załaduj więcej