Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Przechowywanie i przenoszenie żywności
...
Wyposażenie kuchni i jadalni
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Przechowywanie i przenoszenie żywności · Oferty i zniżki
Pojemniki
Pudełka na jedzenie
Przechowywanie pieczywa
Butelki i termosy
Tace
Kosze na owoce
Maselniczki
Torby termiczne i pojemniki chłodzące
Wekowanie i kiszenie
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
880 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Mepal
Butelka Nordic blue
900 ml, podróżna, z tritanu, jasnoniebieska
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
100,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Grocer
2 l, na żywność, szklany
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Lékué
Lunchbox To Go
400 ml, na jogurt, z tritanu, turkusowy
(5)
W magazynie
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Grocer
3 l, na żywność, szklany
(5)
Dostawa od 29.10.2026
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Orion
Menażka z akcesoriami
7 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Kubek podróżny Garden Bees
350 ml, ze stali nierdzewnej, żółty/kremowy
(7)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Orion
Chlebak Greenish
Metalowy, jasnozielony, 23x42 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Pojemnik Modula White
550 ml, na żywność, plastikowy, biały
(6)
W magazynie
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Premier Housewares
Termos Morar
900 ml, ze stali nierdzewnej, brązowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Hendi
Półmisek z kloszem
30x30 cm, ze stali nierdzewnej
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Pojemnik Greenish
2,2 l, na żywność, metalowy, jasnozielony
(7)
Dostawa od 22.10.2026
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Rex London
Kubek podróżny Wild Flowers
350 ml, ze stali nierdzewnej
(9)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Rotho
Pojemnik Loft
2,1 l, na żywność, plastikowy
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
Polarbox
Pojemnik chłodzący Pop Classic Gold
Szaroróżowy, 6 l, plastikowy
(6)
W magazynie
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Esschert Design
Pojemniki
3 szt., 1,3 l, na kawę/na herbatę/na cukier, metalowe, białe
(6)
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
48,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci L.O.L. Surprise
Z widelcem, plastikowy, ciemnoróżowy, 750 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Orion
Pojemnik Greenish
1,3 l, na żywność, metalowy, jasnozielony
(6)
Dostawa od 22.10.2026
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Orion
Taca Mango
22x31 cm, do serwowania, drewniana
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Stay-Hot Camp Mug Rose Quartz
350 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Woreczek na żywność Eco
Tekstylny
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.0 FlowState Tumbler Cream
600 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, kremowy
(4)
W magazynie
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Orion
Zestaw wkładów chłodzących
2 szt., niebieski
(4)
W magazynie
19 zł
z kodem
22 zł bez kodu
11 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Holm
Koszyk na pieczywo
Czarny, metalowy/tekstylny, 25x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Hermia
Pojemniki na żywność
3 szt., żółte, 2,5 l/3,8 l/5 l
(4)
W magazynie
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Pojemnik
1,4 l, na żywność, szklany, czarny
(4)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik
1,3 l, na żywność, szklany
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Old fashioned
2,2 l, na ciastka, szklany
(4)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Pojemniki na żywność
3 szt., jasnozielone, 1 l/1,5 l/640 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Lunchbox Vivid blue
900 ml, z podziałką, 3 szt./z widelcem, plastikowy, ciemnoniebieski
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Esschert Design
Słoiki zestaw
12 szt., 90 ml, szklane
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
10,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemniki Speckled
3 szt., na ciastka, metalowe, czarno-białe
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
71,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Pojemnik Maya
900 ml, na żywność/na ciastka, ceramiczny, beżowy/w naturalnym kolorze
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Pojemnik Madge
1,3 l, na ciastka, ceramiczny, biały
(4)
W magazynie
164 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.0 FlowState Tumbler Frost
1,18 l, ze słomką, ze stali nierdzewnej, biały
(4)
W magazynie
201 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-15% z kodem
Casafina
Maselniczka Fattoria
Ceramiczna, biała/kremowa, 19x11 cm
(9)
Dostawa od 21.10.2026
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hermia
Pojemniki na żywność
10 szt., plastikowe
(8)
W magazynie
65 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Kubek podróżny Periodic Table
350 ml, ze stali nierdzewnej, kremowy/turkusowy
(7)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Prescott
600 ml, na kawę, metalowy, w kolorze miedzi/w kolorze brązu
(6)
W magazynie
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hermia
Pojemniki na żywność
3 szt., zielone, 2,5 l/3,8 l/5 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
107,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Orion
Naczynie na smalec
1,1 l, ceramiczne
(5)
W magazynie
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Holm
Koszyk na pieczywo
Czarny, metalowy/tekstylny, 17x27 cm
(4)
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Maselniczka Kendra
Ceramiczna, szara, 12x14 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Naczynie na smalec
700 ml, ceramiczne
(4)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Premier Housewares
Zestaw na olej i ocet Montela
200 ml, szklany
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
LEGO®
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Harry Potter
2 szt., plastikowe, bordowe, 390 ml
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Premier Housewares
Termos Morar
900 ml, ze stali nierdzewnej, zielononiebieski
(4)
Dostawa od 29.10.2026
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 8 szt.
Hermia
Pojemniki na żywność
8 szt., szare
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
14,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Polarbox
Pojemnik chłodzący Classic Gold
Szarozielony, 20 l, plastikowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
173 zł
z kodem
204 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
4
5
6
...
19
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Pojemniki
Lunchboxy
Torby termiczne i pojemniki chłodzące
Pojemniki próżniowe