Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty · Oferty i zniżki
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Oferty i zniżki
46 086 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Juvel
6 szt., 290 ml, do whiskey
(16)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
23,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, ciemnoszary, 70x130 cm
(102)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Roba
Puf dziecięcy Lil Sofa
Aksamitny, jasnoniebieski, ø 30 cm, wysokość 24 cm, waga 3 kg
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Koc Onu
Pomarańczowy, 160x200 cm
W magazynie
312 zł
z kodem
390 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Plaček Pet Products
Koc Trixie Barney
Dla kotów, polarowy, z nadrukiem, czerwony, 100x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Narożnik Quinoa
Z materiału bouclé, rozkładany/ze schowkiem, lewostronny/z szezlongiem, niebieski, trzyosobowy, szerokość 255 cm, głębokość 162 cm, głębokość siedziska 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
6 759 zł
z kodem
8 449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Róg i kształt (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Narożnik Tori
Sztruksowy, rozkładany/ze schowkiem, lewostronny/w kształcie litery U, odpowiedni dla zwierząt domowych, turkusowy, powyżej 4 osób, szerokość 314 cm, głębokość 187 cm, głębokość siedziska 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
9 151 zł
z kodem
11 439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Róg i kształt (5)
-20% z kodem
Støraa
Szafka pod umywalkę Wisla
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 55 cm, głębokość 35 cm
(34)
W magazynie
Ostatnie sztuki
667 zł
z kodem
834 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Taca Mango
20x39 cm, drewniana
(2)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Łyżeczki do kawy zestaw Kitchen Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
41,99 zł bez kodu
3,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Sztuczny kwiat Babybreath
Wysokość 59 cm
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Villeroy&Boch
Dywan Leon
Syntetyczny, z średnim włosiem, antracytowy, 200x290 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
991 zł
z kodem
1 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Gazzda
Krzesła zestaw Book
2 szt., z podłokietnikami/sztaplowane, w dekorze dębu, w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 519 zł
z kodem
3 149 zł bez kodu
1 574,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Ścierki zestaw Cuistot
3 szt., z mikrowłókna, beżowe, 40x40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
12,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
My House
Pościel Deluxe Minerals
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, abstrakcyjny wzór/ze wzorem kamienia, brązowa, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ręcznik Powder
Waflowy, z mieszanki lnu, jasnoróżowy/beżowy, 50x70 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Minecraft "Creeper Rush"
40x40 cm
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Żarówka Outdoor
Z gwintem E27, 2600 K, 1 W, ø 5,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Dywanik łazienkowy Riva
Odpowiedni do prania, do WC, ciemnoniebieski, 45x50 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
4 szt., frotte, bawełniane, kremowe, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Liczba sztuk (3)
-20% z kodem
Meise Möbel
Łóżko dwuosobowe Mattis
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, szarobrązowe
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
4 583 zł
z kodem
5 729 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Akcesoria (2)
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Damian
Szara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Ansel
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Kubek Fika
330 ml, kamionkowy, beżowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sass & Belle
Zabawka pluszowa Cherry
Rekomendowany wiek 10+ msc, wysokość 17 cm, długość 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan Molier
Syntetyczny, z średnim włosiem, kremowy, 80x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
246 zł
z kodem
308 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Narożnik Tori
Sztruksowy, rozkładany/ze schowkiem, lewostronny/w kształcie litery L, odpowiedni dla zwierząt domowych, turkusowy, trzyosobowy, szerokość 240 cm, głębokość 187 cm, głębokość siedziska 60 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
7 319 zł
z kodem
9 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Róg i kształt (5)
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Lilo and Stitch
Polarowa, niebieska, 30x35 cm
(1)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Miska ze stojakiem
Dla psów, bambusowa, ø 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Love Story
Miska ze stojakiem
Dla psów, bambusowa, ø 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Giza 1410
Syntetyczny, bez włosia, niebieski, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Green Gate
Filiżanka
Porcelanowa, na espresso, biała, 100 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Love Story
Szczotka dla zwierząt Bamboo
W naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Lampa stołowa Emmie
Biała, tekstylna, ø20x30 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
277 zł
z kodem
346 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Meise Möbel
Łóżko dwuosobowe Lena
140x200 cm, bez stelaża, tapicerowane, różowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 327 zł
z kodem
1 659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Retro
Frotte, z bawełny organicznej, niebieski/różowy, 50x90 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Actona
Krzesło Eris
Tapicerowane, sztruksowe, beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
435 zł
z kodem
544 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Hiro
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, wysokość 19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Szafka pod TV Barrali
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, ciemnobrązowa, szerokość 150 cm, wysokość 50 cm, głębokość 45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 831 zł
z kodem
2 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Nova 1201
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, szary, 160x230 cm
(1)
W magazynie
375 zł
z kodem
469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Szklanka Silex
430 ml, do piwa
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Szklanka Silex
300 ml
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Micadoni
Sofa Lupine
Aksamitna, wodoodporna/odpowiednia dla zwierząt domowych, szara, trzyosobowa, szerokość 230 cm, głębokość 95 cm, głębokość siedziska 68 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
6 383 zł
z kodem
7 979 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Worek próżniowy Single Space L
(72)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Meise Möbel
Łóżko dwuosobowe Lena
140x200 cm, bez stelaża, tapicerowane, jasnoszare
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 327 zł
z kodem
1 659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
Wenko
Drążek prysznicowy na słuchawkę Classic
Ścienny, z drążkiem z suwakiem, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Brisa
Kamionkowa, ze spodkiem, biała, 230 ml
(1)
W magazynie
82 zł
z kodem
102,77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Grato Pendulum
Wahadłowy/ścienny, ø 41 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
406
407
408
...
961
Załaduj więcej