Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty · Oferty i zniżki
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Oferty i zniżki
45 821 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Allstar
Uchwyt na papier toaletowy Parma
Bez wiercenia, plastikowy, w kolorze matowej czerni, 7x16 cm, wysokość 6,5 cm
(9)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Konsola Ecrin
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 35,5x110 cm, wysokość 85 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 172 zł
z kodem
1 379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Wieszak ścienny Flip
Z litego drewna topolowego, szary, szerokość 81 cm, wysokość 6 cm, głębokość 3 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
217 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Love Story
Podkładka pod miskę Pattou
Tekstylna, szara, 30x40 cm
(6)
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Orion
Stojak na kapsułki Radka
Obrotowy, czarny, ø 13 cm
(7)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rotho
Organizer do lodówki Cauma
Plastikowy, wysokość 11 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
60,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Creston
Tapicerowane, z szenilu, różowe
(2)
W magazynie
734 zł
z kodem
864 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Styler
Obraz Bold
70x100 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
341 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tvilum
Szafa Space
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, szerokość 116 cm, wysokość 200 cm, głębokość 50 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 266 zł
z kodem
1 489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
VacuVin
Znaczniki na kieliszki Party people
12 szt., silikonowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
4,42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Love Story
Worki na psie odchody Lemon
Niebieskie
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
6,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bobochic Paris
Sofa Hippolyte
Z materiału bouclé, jasnobrązowa, dwuosobowa, szerokość 232 cm, głębokość 106 cm, głębokość siedziska 64 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
11 007 zł
z kodem
12 949 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, ciemnoszare, 200x200 cm
(83)
W magazynie
Ostatnia sztuka
149 zł
z kodem
174,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (6)
Premium
-15% z kodem
Blomsterbergs
Sitko
Ø 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Spilled Gold
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, biały/szary/w kolorze złota, ø 160 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
288 zł
z kodem
339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Ingolf
Szklany, brązowy, 18x19,5 cm, wysokość 26 cm
(18)
W magazynie
240 zł
z kodem
282 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Meowbaby
Piankowy plac zabaw Montessori
Sztruksowy, ze zdejmowanym pokrowcem, liczba sztuk w opakowaniu 4 szt., turkusowy, 45x170 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
683 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Mila Home
Dywan Botanical
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
z kodem
280 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Stelton
Czajnik elektryczny EM77
Czarny, plastikowy, pojemność 500 ml, moc 700 W
W magazynie
Ostatnia sztuka
289 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Mila Home
Dywan Dandelion
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, czarny, ø 80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Mila Home
Ochraniacz na materac Micro Classic
Wodoodporny, 200x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Flair Rugs
Dywan Zen Rectangles
Tkany ręcznie, wełniany, z średnim włosiem, beżowy, 160x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
968 zł
z kodem
1 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Frozen
Z mikrowłókna, 70x140 cm
(2)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Oyo Concept
Dywan Meadow flowers
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, żółty, 100x140 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
192 zł
z kodem
225,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Naczynia do zapiekania zestaw Clyde
4 szt., 15x17 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 180 °C
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Nóż Gourmet
Do warzyw, ze stali nierdzewnej, rękojeść: stal nierdzewna
(26)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Koc Galena
Ze sztucznego futra, kremowy, 130x180 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
279 zł
z kodem
328 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Cherries
Bawełniany, z nadrukiem, różowy, 78x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Wazon Savita
Szklany, ø 14 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hanse Home
Chodnik Gloria
Syntetyczny, z krótkim włosiem, czarny/kremowy, 80x200 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
164 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-15% z kodem
Villeroy&Boch
Dywan Charlotte
Tkany ręcznie, wełniany, z krótkim włosiem, zielony, 80x150 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
437 zł
z kodem
514 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Rex London
Papiery do pakowania prezentów zestaw Wild Flowers
5 szt., 49x69 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
8,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Lampa solna Nepal
Pomarańczowa, kamienna, ø11x28 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Candellux Lighting
Lampa wisząca Twin
Czarna/w naturalnym kolorze, z litego drewna, ø20x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
178 zł
z kodem
209,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
STOR
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Marvel
Plastikowy, czarny
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczna roślina Pearl
Ø 5 cm, wysokość 71 cm
(9)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Półka Ovada
Wielopoziomowa, z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 44 cm, głębokość 15 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Spilled Coffee
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, koniakowy/kremowy, 120x180 cm
(12)
W magazynie
205 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Jayana
Odpowiedni do prania, do WC, biały/różowy, 45x45 cm
(1)
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywan Golden Leaves
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, niebieski/w kolorze złota, 160x230 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
509 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Good Morning
Ręcznik plażowy Sweety
Dla dzieci, aksamitny, z nadrukiem, 75x150 cm
W magazynie
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Rattanowa, 30x40 cm
(3)
W magazynie
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Star Trading
Kabel do lamp wiszących Ute
250 cm, z gwintem E27
(2)
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Sunny Gold
Biała/w kolorze złota, 60x60 cm
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel Dide
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z nadrukiem, żółta/szara, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Hammel Furniture
Krzesło Tradition
Tapicerowane, skórzane, czarne/w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 787 zł
z kodem
3 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Tunel Game
Tekstylny, czarny
(8)
W magazynie
43 zł
z kodem
50,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Drążek na zasłonę prysznicową
Ścienny, metalowy, biały
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
327
328
329
...
955
Załaduj więcej