Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty · Oferty i zniżki
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Oferty i zniżki
45 319 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Halloween Ghosts
Z mikropluszu, z motywem Halloween, czarny, 130x170 cm
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Fotel ogrodowy Alipa
Tapicerowany, ciemnoszary/beżowy, nośność 130 kg, szerokość 92 cm, wysokość 72 cm, głębokość 88 cm
W magazynie
2 172 zł
z kodem
2 555 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Good Morning
Ręczniki zestaw Plain
4 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 50x100 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143,99 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Mepal
Pojemnik na żywność Cirqula Nordic
Plastikowy, kremowy, 500 ml
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Wenko
Płyta ochronna na kuchenkę Pikant
Z PVC, z nadrukiem, 60x52 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Świeczniki zestaw
3 szt., z imitacji kamienia
(1)
W magazynie
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Greta
Na zamek , strukturalna, 40x40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Allstar
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Nice Day
2 szt., ze szkła hartowanego, brązowe, z nadrukiem, 30x52 cm
(99)
W magazynie
73 zł
z kodem
85,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Stolik Aio
W dekorze dębu, czarny, ø 45 cm, wysokość 52 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 257 zł
z kodem
1 479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Bieżnik Melange
Lniany, 40x150 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Green Gate
Rękawica kuchenna
Bawełniana, biała/różowa, 18x28 cm
(1)
W magazynie
72 zł
z kodem
84,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Wallity
Obraz
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Busy B
Planer
52 str.
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Roll Up L
2 szt.
(66)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ulubione
Vitaus
Chodnik Zellner
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, czarny/szary, 80x300 cm
(95)
W magazynie
Ostatnia sztuka
220 zł
z kodem
259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Perfumed Prague
Dyfuzor #42 White Pepper, Tobacco, Vanilla
O zapachu wanilii/o zapachu tytoniu/o zapachu białego pieprzu, czas pachnięcia 20 tygodnie, pojemność 200 ml, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(10)
W magazynie
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (8)
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Ata
Syntetyczny, z średnim włosiem, okrągły, ciemnoszary, ø 120 cm
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Lampa wisząca Muse
Biała, z opalowego szkła, ze ściemniaczem, ø40x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
654 zł
z kodem
769 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Trio
Lampa zewnętrzna Venta
W matowym białym kolorze, aluminiowa, IP44, 17x20x24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
147 zł
z kodem
172,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
410 ml, ceramiczny, niebieski
(1)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Rex London
Podkładki zestaw Record
6 szt., silikonowe, ø 10,5 cm
(172)
W magazynie
49 zł
z kodem
57,99 zł bez kodu
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Dakls
Doniczka
Ceramiczna, z otworem drenażowym , ø 11,5 cm, wysokość 11,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
25,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Misa Original Cane
Kamionkowa, jasnobrązowa, ø 21 cm, pojemność 1,1 l
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (5)
-15% z kodem
Allstar
Dozownik do mydła Lyon
Plastikowy, w matowym białym kolorze, 350 ml, ø 9 cm, wysokość 12,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
Zielona, metalowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 16 m
(20)
W magazynie
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Miska Heikki
Na zupę, ceramiczna, beżowa, 860 ml, ø 19 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Eucalyptus
Zielona, tekstylna, LED, na baterie, z timerem, 180x5x8 cm
(4)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan Wolly
Syntetyczny, bez włosia, jasnobrązowy, 60x90 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Boltze
Wisząca dekoracja świąteczna Nida
Słomiana, ø 20 cm
(3)
W magazynie
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Good Morning
Ręczniki zestaw Plain
4 szt., frotte, bawełniane, bordowe, 50x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
146,99 zł bez kodu
36,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
MOME
Fotele jadalniane zestaw Yuri
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 317 zł
z kodem
1 549 zł bez kodu
774,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Hali
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary/brązowy, 50x80 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Lemon Curry
Lniana, kopertowa, 80x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Moulin Roty
Jeździk Lion
37x47 cm, wysokość 45 cm, rekomendowany wiek 1+ lat
W magazynie
Ostatnia sztuka
458 zł
z kodem
539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
W kolorze srebra, metalowa, LED, do kontaktu, długość 300 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Life
Syntetyczny, shaggy, okrągły, beżowy, ø 80 cm
(10)
W magazynie
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Średnica (4)
-15% z kodem
Ulubione
Addis
Miotła
Czarna
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sehlbach
Zasłona Etamine
Beżowa, 135x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Chodnik Ricci Sara
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, niebieski, 52x100 cm
(3)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Elevated Classic Numbers
Ścienny, ø 33,5 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Keops
Syntetyczny, z krótkim włosiem, niebieski/beżowy, 154x230 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, białe, 160x200 cm
(40)
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Mont
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Gate
Kieliszek na jajko
Porcelanowy, biały/zielony/fioletowy/w kolorze złota
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ESTE
Dywan Serenity
Syntetyczny, z średnim włosiem, beżowy, 80x150 cm
W magazynie
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, czarno-białe, 60x100 cm
(2)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tvilum
Witryna Madrid
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, szerokość 78 cm, wysokość 199 cm, głębokość 33 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 767 zł
z kodem
2 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
OYOY Living Design
Półka łazienkowa Pieni
Ścienna, ze stali nierdzewnej, brązowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
285 zł
z kodem
335 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
299
300
301
...
945
Załaduj więcej