Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty · Oferty i zniżki
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Oferty i zniżki
45 314 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Narzuta Arya
Z mikfroflaneli, czarna, 180x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Misa Classic
Do ubijania, plastikowa, biała, ø 11 cm, pojemność 1,25 l
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Restilo
Dywaniki łazienkowe zestaw Bati
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 50x80 cm
(7)
W magazynie
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Stripe
Pikowana, zielona, 220x230 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
166 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Flair Rugs
Dywan Remy
Syntetyczny, z średnim włosiem, kremowy, 160x230 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
641 zł
z kodem
754 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Talerz Summer Bliss
Ø 27 cm, kamionkowy
W magazynie
80 zł
z kodem
94,17 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Taca Brea
Ø 35 cm , do serwowania, z trawy morskiej
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ted Baker
Dywan odpowiedni na zewnątrz Southwark
Tkany ręcznie, syntetyczny, bez włosia, ciemnobrązowy, 120x170 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
756 zł
z kodem
889 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., 40x40 cm
(1)
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
9,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Fusion
Stalowy, jasnożółty, szerokość 40 cm, wysokość 12 cm, głębokość 6 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
211 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mydelniczka Niagara
Z żywicy polimerowej, antracytowa, 9,5x14 cm, wysokość 3 cm
(7)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Rex London
Wyciskarka do cytrusów Fish
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Maddy
Biała/zielona, 140x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Kosz na śmieci Ume
Z pedałem, plastikowy, jasnozielony, 4 l
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
286 zł
z kodem
336 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, miętowa, 135x200 cm
(7)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Life
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, biały/czarny, 65x45x26,5 cm
(11)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vipack
Szafka nocna Bronxx
Metalowa, zielona, 40x40 cm, wysokość 60,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
484 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Happy Teddy
20 szt., papierowe, 33x33 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
1,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Ariel
Odpowiedni do prania, kremowy, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Compactor
Półka łazienkowa Bestlock
Bez wiercenia, metalowa, czarna
(19)
W magazynie
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Meri Meri
Kalendarz adwentowy Festive Village
Drewniany, 15x23x10 cm
(2)
W magazynie
187 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Szkatułka na biżuterię
Z lustrem, 14x15 cm, wysokość 11 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Living Design
Miska Sia
Dla psów, ceramiczna, ø 13 cm
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Villeroy&Boch
Dywan odpowiedni na zewnątrz Esther
Syntetyczny, bez włosia, szary, 160x235 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
501 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Loft
Syntetyczny, z średnim włosiem, ciemnoszary, 80x150 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Gardinia
Roleta Java
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 90x220 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, z bambusową ramą, 20x27 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ponczo dziecięce Bing
W rozmiarze 3-8 lat, bawełniane
(1)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Szklanki zestaw Livio
2 szt., 350 ml, ze szkła borokrzemowego
(1)
W magazynie
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
21,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Chodnik Matcha Latte
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, zielony, 80x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Overlap
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary, 50x80 cm
(9)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Traditio
3 szt., tekstylne, w kratkę, 45x45 cm
(5)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Eclipse
Z ornamentami, beżowy/w kolorze złota, 145x240 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Meowbaby
Huśtawka Montessori
Z poduszką, z litego drewna sosnowego, beżowa/w naturalnym kolorze, 39x75 cm, wysokość 38 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
611 zł
z kodem
719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywan Network
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, w kolorze kości słoniowej, 55x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
z kodem
259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Glitzy Sequin
2 szt., do powieszenia na drążku, z mikrosatyny, strukturalne, szare, 168x183 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
240 zł
z kodem
282 zł bez kodu
141 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Nóż Asia
Do warzyw, ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
19 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczny eukaliptus Eucalyptus
Ø 30 cm, wysokość 85 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Esschert Design
Stoper do drzwi
Betonowy, czarny, 7x7 cm, wysokość 13 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Knit
Bawełniana, biała, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Unicorn "Pastel Rainbow"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(25)
W magazynie
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Raschel Velvet
Z mikropluszu, czerwona, 200x240 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Metaltex
Komponent – pojemnik Mural
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 10 cmwysokość 15 cmgłębokość 8 cm
(3)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Kubek Cherry
400 ml, jasnoróżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Stelton
Czajnik elektryczny EM77
W kolorze srebra, plastikowy, pojemność 1,5 l, moc 2200 W
W magazynie
Ostatnia sztuka
575 zł
z kodem
676 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brandani
Organizer na sztućce do szuflady
Plastikowy, szałwiowy, 13,5 x 39 cm
W magazynie
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Tradition
Plastikowa, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 28,5x44 cm
W magazynie
15 zł
z kodem
18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Harry Potter "Hedwig"
Bawełniany, 70x140 cm
(1)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
298
299
300
...
945
Załaduj więcej