Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty · Oferty i zniżki
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Oferty i zniżki
45 300 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Germania
Wieszak ścienny Adana
Z półką, biały, szerokość 30 cm, wysokość 152 cm, głębokość 23 cm
(10)
W magazynie
458 zł
z kodem
539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
ONA
Talerz Fika
Deserowy, ø 20,5 cm, porcelanowy, bordowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Legowisko Dog Fantasy Stripe
Dla psów, okrągłe, ciemnozielone, ø 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Pat a Mat
Bawełniany, 70x140 cm
(7)
W magazynie
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Lampa wisząca Remi
Czerwona/zielona, metalowa, ø25x15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
416 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Cirrus
Z mieszanki juty, biała/brązowa, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, żółty, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(207)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (2)
+ Głębokość (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Hokery zestaw Zunilda
2 szt., tapicerowane, z szenilu, czarne, wysokość siedziska 65 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
824 zł
z kodem
969 zł bez kodu
484,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bizzotto
Stoliki ogrodowe zestaw Yvonne
2 szt., stalowe, 73,5x77,5 cm, wysokość 45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
713 zł
z kodem
839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, kremowa, 265x250 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
z kodem
259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Life
Syntetyczny, shaggy, fioletowy/szary, 120x170 cm
(65)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Esschert Design
Konewka Penguin
Plastikowa, 1,4 l
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Maximex
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Moon Cat
2 szt., ze szkła hartowanego, z nadrukiem, 30x52 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Gardinia
Drążek na zazdrostki Race
Metalowy, regulowany
(8)
W magazynie
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Atle
Biały, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 55,5x4,5x27 cm
(14)
W magazynie
204 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
-15% z kodem
Sollux
Kinkiet Carlo
Biały, aluminiowy, 10x30x12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
235 zł
z kodem
276 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Green Gate
Filiżanka
Porcelanowa, na espresso, biała/niebieska, 100 ml
(10)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Canterbury
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kropki/kwiecista, szara, 200x200 cm
(145)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
145,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Kela
Kubek na szczoteczki do zębów Adele
Ceramiczny, biały, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
SP TREND
Krążki do karnisza z haczykami zestaw Zeta
10 szt., metalowe, w kolorze matowej czerni
(11)
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
2,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Suzette
Bawełniana, czerwona/szara, 14,5x24,5 cm, wytrzymałość cieplna 150 °C
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Fireball
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 100 cm
(3)
W magazynie
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Szafka pod TV Met
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina/powłoka: malowanie proszkowe, w kolorze terakoty, szerokość 160 cm, wysokość 60 cm, głębokość 42 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
4 292 zł
z kodem
5 049 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Villeroy&Boch
Dywan Kivi
Tkany ręcznie, syntetyczny, z mieszanki wełny, z krótkim włosiem, okrągły, beżowy, ø 150 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
692 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Light & Living
Lampa stołowa Cardona
Pomarańczowa, metalowa, z elastyczną konstrukcją, 15,5x35x38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
356 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Narzuta Lucile
Ceglasta, 220x240 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Thunderstorm
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary, 80x150 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Reality
Dziecięca lampa sufitowa Terra
Niebieska, plastikowa, LED, natynkowa , IP44, ø37x8,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
167 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Uchwyt na kieliszki do wina
Wiszący, stalowy, w kolorze srebra, 8x25 cm, wysokość 3 cm
(13)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Butelka
500 ml, ze stali nierdzewnej, czarna
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Dakls
Wieniec Frosty
Ø 48 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Sass & Belle
Sztućce Pastel
Dla 5 osób, 5 szt., bambusowe
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
5,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Dywan Grey Bamboo
Bambusowy, bez włosia, szary, 60x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Brandani
Taca Queen
25x35 cm, new bone china
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Papierowe czapeczki zestaw Shark
8 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
12 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), szara, 140x245 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer Tosca
Na artykuły papiernicze, metalowy, 8,5x12 cm, wysokość 14,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
140,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Koszyk
Z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, ø 35 cm, wysokość 32 cm
(383)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Zestaw talerzy Purita
Dla 6 osób, 18 szt., porcelanowy, biały
(163)
W magazynie
235 zł
z kodem
276 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba osób (3)
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Wieszak na ścierki kuchenne Tower
Wiszący, czarny, 6x19 cm, wysokość 4 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
93 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Lampa stołowa Points
Musztardowa, ceramiczna, ø15x30,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Their Nibs
Pościel Mon Coeur
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, z nadrukiem, biała/różowa, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Myra Slim Line
180x200 cm, ze schowkiem, z materacem/ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, ciemnoszare
W magazynie
Ostatnie sztuki
5 992 zł
z kodem
7 049 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
+ Materac jest częścią zestawu (2)
+ Rodzaj zagłówka łóżka (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Myra Bold
180x200 cm, ze schowkiem, z materacem/ze stelażem, tapicerowane, beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
6 527 zł
z kodem
7 679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (2)
+ Materac jest częścią zestawu (2)
+ Rodzaj zagłówka łóżka (3)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Myra Bold
160x200 cm, ze schowkiem, z materacem/ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, ciemnoszare
W magazynie
Ostatnie sztuki
6 034 zł
z kodem
7 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (2)
+ Materac jest częścią zestawu (2)
+ Rodzaj zagłówka łóżka (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Thessa Bold Line
180x200 cm, ze schowkiem, z materacem/ze stelażem, tapicerowane, z materiału bouclé, musztardowe
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
6 468 zł
z kodem
7 609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (2)
+ Materac jest częścią zestawu (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Thessa Bold Line
160x200 cm, ze schowkiem, z materacem/ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, ciemnoszare
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 949 zł
z kodem
6 999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (2)
+ Materac jest częścią zestawu (2)
+ Rodzaj zagłówka łóżka (2)
1
...
296
297
298
...
944
Załaduj więcej