Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
30 151 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Good Morning
Ręczniki kąpielowe zestaw Plain
2 szt., frotte, bawełniane, białe, 70x140 cm
(4)
W magazynie
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
70,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Tefal
Grill elektryczny Super Grill GC451B12
W kolorze srebra, metalowy, moc 2000 W
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
609 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Miska Kumi
Na zupę, ceramiczna, ciemnobrązowa, ø 14 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wisząca dekoracja świąteczna Raimo
Z żywicy polimerowej, 40 cm
(4)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 18 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Wenko
Słuchawka prysznicowa z funkcją oszczędzania wody Water Saving
W kolorze srebra, ø 11 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roger la Borde
Notes Sunday Morning
128 str., w formacie A5, czysty/w linie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hilight
Girlanda świetlna
Czerwona, metalowa, LED, na baterie, długość 225 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
JAHU collections
Poszewka na poduszkę Flower
Na zamek , z nadrukiem, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Zestaw mebli dla dzieci
2 szt., biały
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
504 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Scandic
Moduł sofy Roxy
Lewostronny, beżowy/kremowy, szerokość 114 cm, głębokość 98 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 455 zł
z kodem
3 069 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Róg i kształt (6)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ręcznik kąpielowy White
Waflowy, lniany, biały, 75x125 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnozielone, 180x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(4)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Styler
Ramka Kyoto
15x20 cm, stojąca/ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 13x18
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Spira
Ozdoby świąteczne zestaw Christmasy
10 szt., drewniane, 6,5 cm
(4)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
11,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roger la Borde
Torebka prezentowa Winter Foliage
Ze świątecznym motywem, 31x25 cm
(4)
W magazynie
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Biolina
Z gumką, dwuosobowe, z bawełny organicznej, szare, 180x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Rex London
Gumki do mazania zestaw Road Trip
(4)
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Percaline
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu bawełnianego, antracytowe, 180x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Szlafrok dziecięcy
W rozmiarze 7-8 lat, z mikropluszu, jasnoniebieski
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, dwuosobowe, flanelowe, niebieskie, 180x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Declino
Zmywalny, z PCV, turkusowy, 140x240 cm
(4)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Dekoracja świetlna
Na baterie, stołowa, drewniana, w naturalnym kolorze, szerokość 3 cm, długość 13 cm, wysokość 15,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, niebieskie, 200x220 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Maximex
Poduszka ergonomiczna Comfort
Czarna, 25x43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Myjka Tendresse
Beżowa, bawełniana, 15x21 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Love Story
Legowisko Graphene
Dla psów, szare, 55x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tvilum
Komoda Bodo
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, szerokość 99 cm, wysokość 82 cm, głębokość 39 cm
(26)
W magazynie
719 zł
z kodem
899 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unique Furniture
Witryna Carmel
Metalowa, powłoka: lakierowanie, czarna, szerokość 45 cm, wysokość 85 cm, głębokość 40 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
791 zł
z kodem
989 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Szafka na buty Padova
Z siedziskiem, szara, szerokość 100 cm, wysokość 50 cm, głębokość 34 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Fluffy
Syntetyczny, shaggy, różowy, 80x150 cm
(12)
W magazynie
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
WOOOD
Lustro Philou
Ścienne, 59x60 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
266,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kalune Design
Szafka Multilux
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 95 cm, wysokość 111 cm, głębokość 36 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 319 zł
z kodem
1 649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Stolik Lecco
Metalowy, w kolorze złota, ø 41 cm, wysokość 58 cm
(9)
W magazynie
335 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Elle Decoration
Dywan Rocco Dark Cream
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary/kremowy, 120x170 cm
(9)
W magazynie
467 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Art 1121
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 240x340 cm
(9)
W magazynie
1 215 zł
z kodem
1 519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (9)
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Bouclé Jaipur
Dwustronny/tkany ręcznie, z juty, bouclé, bez włosia, okrągły, w naturalnym kolorze, ø 160 cm
(9)
W magazynie
317 zł
z kodem
395,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Happy Jumps
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, kremowy, ø 120 cm
(9)
W magazynie
225 zł
z kodem
280,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Gigi
Wełniany, z krótkim włosiem, okrągły, szary, ø 160 cm
(9)
W magazynie
519 zł
z kodem
649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Krzesło biurowe Madina
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/z podłokietnikami/obrotowe, ciemnoszare, nośność 130 kg, wysokość siedziska 45-52 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
747 zł
z kodem
934 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Deska sedesowa Vitamine
37 x 41,5 cm, pomarańczowa
(9)
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Moonia
Materac Cashmere Premier
140x200 cm, twardy/średnio twardy, piankowy, dwustronny/antyalergiczny/strefowy/termoregulacyjny, z zimnej pianki/z pianki o wysokiej gęstości, grubość 27 cm, nośność 180 kg
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 815 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (7)
-20% z kodem
Narma
Dywan odpowiedni na zewnątrz Diby
Dwustronny/odpowiedni do prania, syntetyczny, bouclé, bez włosia, brązowy, 70x100 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), beżowa, 140x245 cm
(9)
W magazynie
79 zł
z kodem
98,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Haltona
Biała, 400x240 cm
(9)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
200
201
202
...
629
Załaduj więcej