Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
30 135 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Universe of Sleeping
Kołdra Neptune Cool
Wypełniona pierzem, letnia, 200x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
491 zł
z kodem
614 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-20% z kodem
MIJ
Miska Earth
Na zupę, ceramiczna, szara/w naturalnym kolorze, 1,8 l, ø 29 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Joynodes
Poszewka na poduszkę ogrodową Lotus
Na zamek , geometryczna, 43x43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
237 zł
z kodem
296 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ręcznie wykonany, szklany, ø 13 cm, wysokość 14 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Shana
Z mikrosatyny, na zamek , 40x40 cm
(4)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-20% z kodem
Bitz
Miska Gastro Black/Amber
Na zupę/na ramen, kamionkowa, czarna/w bursztynowym kolorze, 1,2 l, ø 18 cm
(4)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Szkatułka na biżuterię
Szklana, 18x13 cm, wysokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Rękawica kuchenna
Biała/zielona/różowa, 13x21 cm
(4)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz
Do serwowania, kamionkowy, biały/niebieski/w kolorze złota
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
200 zł
z kodem
250 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Sztućce Ellipse
Dla 1 osoby, 3 szt., ze stali nierdzewnej/plastikowe, niebieskie/w kolorze srebra
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 30 szt.
Fackelmann
Jednorazowe widelce zestaw Nature
30 szt., drewniane
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
0,87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Firanka Natural
Lniana, w naturalnym kolorze, 130x275 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
292 zł
z kodem
365 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Foutastic
Ręcznik kąpielowy Rainbow
Frotte, bawełniany, różowy, 70x140 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Taśma uszczelniająca Wooly
Kremowa, 10x80 cm
(4)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Ramka Narvik
27x36 cm, ścienna, jasnoszara, rozmiar zdjęcia: 21x30
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Styler
Ramka Prague
42x52 cm, ścienna, w kolorze brązu/w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 40x50
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Folkabo
Na baterie, stołowa, drewniana, biała, szerokość 5 cm, długość 27 cm, wysokość 27 cm
(4)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Smoky
Czarna, plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 270 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Koc dziecięcy Seashells
Dzianinowy, z bawełny organicznej, kremowy, 80x80 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Vialli Design
French press Livio
Pojemność 1 l, szklany, w kolorze matowego złota
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ręcznie wykonany, szklany, brązowy, ø 13 cm, wysokość 14 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Tescoma
Stolnica Delícia
45x55 cm, drewniana
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Thin Black Stripes
Lniana, w paski, kopertowa, 70x90 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Easy Iron
4 szt., z mikrowłókna, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
15,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Barlumi
Do kontaktu, wbijana, metalowa, czarna, szerokość 1 cm, długość 60 cm, wysokość 120 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Saramago Cilindro
Terakotowa, z otworem drenażowym , ø 18 cm, wysokość 15 cm
(4)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świecznik elektryczny Ada
Do kontaktu, drewniany/plastikowy, w jasnym naturalnym kolorze, szerokość 4 cm, długość 37,5 cm, wysokość 30 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
255 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Poduszka dziecięca Little Mouse
Ze zdejmowaną poszewką, z satyny bawełnianej, biała/różowa/szara, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Bieżnik Very Merry Christmas
Bawełniany, ze świątecznym motywem, z napisami/kwiecisty, 40x140 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Ręcznik kąpielowy Riva
Frotte, bawełniany, biały, 70x140 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Poszewka na poduszkę Cotton Sateen
Z satyny bawełnianej, kopertowa, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 60 szt.
Ambiance
Zestaw naklejek Terrazo
60 szt., na kafelki, 10x10 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
2,05 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Obrus Dramatic Floral
Bawełniany, kwiecisty, różowy/szary, 137x178 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik kąpielowy Classic
Szary, 70x140 cm
(4)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
Ambiance
Zestaw naklejek Vanesa
1 szt., na podłogę, 50x50 cm
(4)
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świeczki LED zestaw
10 szt., na baterie, zewnętrzne, białe, ø 6 cm, wysokość 13 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Good Morning
Ręczniki kąpielowe zestaw Plain
2 szt., frotte, bawełniane, białe, 70x140 cm
(4)
W magazynie
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
70,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Tefal
Grill elektryczny Super Grill GC451B12
W kolorze srebra, metalowy, moc 2000 W
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
609 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Miska Kumi
Na zupę, ceramiczna, ciemnobrązowa, ø 14 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wisząca dekoracja świąteczna Raimo
Z żywicy polimerowej, 40 cm
(4)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 18 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Wenko
Słuchawka prysznicowa z funkcją oszczędzania wody Water Saving
W kolorze srebra, ø 11 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roger la Borde
Notes Sunday Morning
128 str., w formacie A5, czysty/w linie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hilight
Girlanda świetlna
Czerwona, metalowa, LED, na baterie, długość 225 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
JAHU collections
Poszewka na poduszkę Flower
Na zamek , z nadrukiem, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Zestaw mebli dla dzieci
2 szt., biały
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
504 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Scandic
Moduł sofy Roxy
Lewostronny, beżowy/kremowy, szerokość 114 cm, głębokość 98 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 455 zł
z kodem
3 069 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Róg i kształt (6)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ręcznik kąpielowy White
Waflowy, lniany, biały, 75x125 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
1
...
199
200
201
...
628
Załaduj więcej