Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Poduszki
Poszewki na poduszki
Poszewki na poduszki
...
Poduszki
Poszewki na poduszki
Jednokolorowe poszewki na poduszki
Filtry
1
Premium
Nowości
W magazynie
Rozmiar poduszki
Kolor
Skład i rodzaj materiału
Wzór
+ Więcej (10)
Jednokolorowy
270 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Silky Soft
2 szt., satynowe, kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
42 zł
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Boucle
Z materiału bouclé, na zamek , 50x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Forest Green
Lniana, kopertowa, 50x70 cm
(3)
Dostawa od 19.11.2026
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Ashes of Roses
Lniana, kopertowa, 40x60 cm
(3)
Dostawa od 19.11.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Boucle
Z materiału bouclé, na zamek , 30x50 cm
(3)
Dostawa od 27.10.2026
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar poduszki (2)
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Shana
Z mikrosatyny, na zamek , 40x40 cm
(6)
W magazynie
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
B.E.S.
Poszewka na poduszkę Summer
Z mikrowłókna, na zamek , 70x90 cm
(6)
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Moss Green
Lniana, na zamek , 45x45 cm
(5)
Dostawa od 19.11.2026
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
73 zł
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Lina
Bawełniana, kopertowa, 50x70 cm
(9)
W magazynie
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Amber
2 szt., bawełniane, na zamek , 40x40 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Sage
Lniana, kopertowa, 70x90 cm
(6)
Dostawa od 19.11.2026
222 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Silky Soft
2 szt., satynowe, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
JAHU collections
Poszewka na poduszkę Amy
Aksamitna, na zamek , 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Lina
Bawełniana, kopertowa, 50x70 cm
(3)
W magazynie
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
22,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Lina
Bawełniana, kopertowa, 50x70 cm
(3)
W magazynie
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Silky Soft
2 szt., satynowe, kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
43 zł
21,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Raylo
2 szt., na zamek , strukturalne, 50x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159,73 zł
79,87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Forest Green
Lniana, kopertowa, 70x90 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
216 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
88,99 zł
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Lina
Bawełniana, kopertowa, 50x70 cm
(7)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Twily
Na zamek , 40x40 cm
(7)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Lemon Curry
Lniana, kopertowa, 80x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
215 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
Kave Home
Poszewka na poduszkę Tazu
Lniana, 30x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85,19 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Satin Stripe
2 szt., adamaszkowe, w paski, kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Lemon Curry
Lniana, kopertowa, 40x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Natureo
Aksamitna, na zamek , strukturalna, 40x40 cm
(2)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen Green
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Non-Iron
4 szt., kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
13,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
39 zł
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Boucle
Z materiału bouclé, na zamek , 30x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar poduszki (2)
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet Embroidered
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
84 zł
42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Khaki
Lniana, kopertowa, 50x70 cm
(2)
Dostawa od 19.11.2026
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Boucle
Z materiału bouclé, na zamek , 40x40 cm
(2)
Dostawa od 27.10.2026
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Rozmiar poduszki (2)
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Boucle
Z materiału bouclé, na zamek , 50x50 cm
(2)
Dostawa od 27.10.2026
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Natural
Lniana, kopertowa, 70x90 cm
(2)
Dostawa od 19.11.2026
216 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Easy Iron
4 szt., z mikrowłókna, kopertowe, 50x75 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
63 zł
15,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Silky Soft
2 szt., satynowe, kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
42 zł
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Pineapple Elephant
Poszewki na poduszki zestaw Tamba Stripe
2 szt., strukturalne, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
144 zł
72 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
22,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Softa
2 szt., z mikrowłókna, na zamek , strukturalne, 50x70 cm
(5)
W magazynie
66 zł
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Moss Green
Lniana, na zamek , 50x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
B.E.S.
Poszewka na poduszkę Summer
Z mikrowłókna, na zamek , 70x90 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(3)
Dostawa od 16.10.2026
55 zł
27,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
1
2
3
4
5
6
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zasłony i firany
Dywany
Pościel
Prześcieradła
Narzuty na łóżko
Kołdry i wkłady do poduszek
Ochraniacze na materac
Poduszki
Ulubione filtry
Poszewki na poduszki 40x40
Poszewki na poduszki 45x45
Poszewki na poduszki 40x60
Poszewki na poduszki 50x50
Poszewki na poduszki 50x70
Poszewki na poduszki 70x90
Poszewki na poduszki ze świątecznym motywem
Satynowe poszewki na poduszki