Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Poduszki
Poszewki na poduszki
Poszewki na poduszki
...
Poduszki
Poszewki na poduszki
Jednokolorowe poszewki na poduszki
Filtry
1
Premium
Nowości
W magazynie
Rozmiar poduszki
Kolor
Skład i rodzaj materiału
Wzór
+ Więcej (10)
Jednokolorowy
270 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Forest Green
Lniana, kopertowa, 40x60 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
B.E.S.
Poszewka na poduszkę Visco
Bawełniana, na zamek , 45x75 cm
(3)
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Teddy
Z materiału bouclé, na zamek , 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
B.E.S.
Poszewka na poduszkę Visco
Bawełniana, na zamek , 45x75 cm
(1)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Kave Home
Poszewka na poduszkę Nacha
Z mieszanki lnu, na zamek , 45x45 cm
(1)
W magazynie
85,19 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
B.E.S.
Poszewka na poduszkę Visco
Bawełniana, na zamek , 45x75 cm
(1)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Ashes of Roses
Lniana, kopertowa, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
B.E.S.
Poszewka na poduszkę Summer
Z mikrowłókna, na zamek , 45x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Camel
Lniana, kopertowa, 65x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Ashes of Roses
Lniana, kopertowa, 65x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
240 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (2)
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Softa
2 szt., z mikrowłókna, na zamek , strukturalne, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Laila
2 szt., kopertowe, strukturalne, 50x70 cm
(1)
W magazynie
74 zł
37 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Shana
Z mikrosatyny, na zamek , 40x40 cm
(1)
W magazynie
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
Kave Home
Poszewka na poduszkę Augustina
Z mieszanki wełny, na zamek , 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127,78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (2)
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Boucle
Z materiału bouclé, na zamek , 50x50 cm
(1)
W magazynie
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Light Grey
Lniana, na zamek , 50x50 cm
(1)
W magazynie
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Teddy
Z materiału bouclé, na zamek , 50x50 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Blue Fog
Lniana, kopertowa, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Ashes of Roses
Lniana, na zamek , 40x60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Teddy
Z materiału bouclé, na zamek , 30x50 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę White
Lniana, kopertowa, 80x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
237 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Boucle
Z materiału bouclé, na zamek , 40x40 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Rozmiar poduszki (2)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
39 zł
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Egyptian Cotton
2 szt., z bawełny egipskiej, kopertowe, 50x75 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
77 zł
38,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Boucle
Z materiału bouclé, na zamek , 50x50 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Boucle
Z materiału bouclé, na zamek , 30x50 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar poduszki (2)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Silky Soft
2 szt., satynowe, kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
53 zł
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
B.E.S.
Poszewka na poduszkę Summer
Z mikrowłókna, na zamek , 70x90 cm
(2)
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Lemon Curry
Lniana, kopertowa, 40x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Lina
Bawełniana, kopertowa, 50x70 cm
(1)
W magazynie
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Chocolate
Lniana, kopertowa, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Non-Iron
4 szt., kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
13,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Camel
Lniana, kopertowa, 40x40 cm
(1)
W magazynie
157 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Non-Iron
4 szt., kopertowe, 50x75 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
54 zł
13,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Camel
Lniana, kopertowa, 40x40 cm
(2)
Dostawa od 19.11.2026
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Shana
Z mikrosatyny, na zamek , 40x40 cm
(1)
W magazynie
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet Embroidered
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Softa
2 szt., z mikrowłókna, na zamek , strukturalne, 50x70 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
B.E.S.
Poszewka na poduszkę Visco
Bawełniana, na zamek , 45x75 cm
(5)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
2
3
4
5
6
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zasłony i firany
Dywany
Pościel
Prześcieradła
Narzuty na łóżko
Kołdry i wkłady do poduszek
Ochraniacze na materac
Poduszki
Ulubione filtry
Poszewki na poduszki 40x40
Poszewki na poduszki 45x45
Poszewki na poduszki 40x60
Poszewki na poduszki 50x50
Poszewki na poduszki 50x70
Poszewki na poduszki 70x90
Poszewki na poduszki ze świątecznym motywem
Satynowe poszewki na poduszki