Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Poduszki
Poszewki na poduszki
Poszewki na poduszki
...
Poduszki
Poszewki na poduszki
Jednokolorowe poszewki na poduszki
Filtry
1
Premium
Nowości
W magazynie
Rozmiar poduszki
Kolor
Skład i rodzaj materiału
Wzór
+ Więcej (10)
Jednokolorowy
270 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Nowość
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Satin Stripe
4 szt., satynowe, kopertowe, 75x50 cm
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Satin Stripe
4 szt., satynowe, kopertowe, 75x50 cm
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Boucle
Z materiału bouclé, na zamek , 40x40 cm
(13)
Dostawa od 27.10.2026
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Rozmiar poduszki (2)
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Boucle
Z materiału bouclé, na zamek , 30x50 cm
(13)
Dostawa od 27.10.2026
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar poduszki (2)
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Forest Green
Lniana, kopertowa, 40x40 cm
(212)
Dostawa od 19.11.2026
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (4)
JAHU collections
Poszewka na poduszkę Stripe
Aksamitna, na zamek , 45x45 cm
(3)
Dostawa od 16.10.2026
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
54 zł
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Khaki
Lniana, kopertowa, 65x65 cm
(212)
Dostawa od 19.11.2026
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(15)
Dostawa od 04.11.2026
39 zł
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Boucle
Z materiału bouclé, na zamek , 40x40 cm
(13)
Dostawa od 27.10.2026
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Kave Home
Poszewka na poduszkę Dibel
Na zamek , strukturalna, 30x50 cm
Dostawa od 14.12.2026
106,49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Chocolate
Lniana, kopertowa, 50x60 cm
(141)
Dostawa od 19.11.2026
206 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Mette Ditmer Denmark
Poszewka na poduszkę Scala
60x40 cm
Dostawa od 30.10.2026
260 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Pineapple Elephant
Poszewki na poduszki zestaw Tamba Leaf
2 szt., strukturalne, 50x75 cm
Dostawa od 04.11.2026
137 zł
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Teddy
Z materiału bouclé, na zamek , 30x50 cm
(3)
Dostawa od 27.10.2026
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Teddy
Z materiału bouclé, na zamek , 30x50 cm
(3)
Dostawa od 27.10.2026
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Teddy
Z materiału bouclé, na zamek , 30x50 cm
(3)
Dostawa od 27.10.2026
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Teddy
Z materiału bouclé, na zamek , 30x50 cm
(3)
Dostawa od 27.10.2026
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Teddy
Z materiału bouclé, na zamek , 50x50 cm
(3)
Dostawa od 27.10.2026
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Teddy
Z materiału bouclé, na zamek , 50x50 cm
(3)
Dostawa od 27.10.2026
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Mila Home
Poszewka na poduszkę Ruffled
Z mieszanki bawełny, na zamek , 40x40 cm
Dostawa od 15.12.2026
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Mila Home
Poszewka na poduszkę Ruffled
Z mieszanki bawełny, na zamek , 40x40 cm
Dostawa od 15.12.2026
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 2 szt.
Pineapple Elephant
Poszewki na poduszki zestaw Tamba Stripe
2 szt., strukturalne, kopertowe, 50x75 cm
Dostawa od 04.11.2026
127 zł
63,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Satin Stripe
2 szt., adamaszkowe, w paski, kopertowe, 50x75 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
57 zł
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Non-Iron
4 szt., kopertowe, 50x75 cm
(26)
Dostawa od 04.11.2026
54 zł
13,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
Kave Home
Poszewka na poduszkę Augustina
Z mieszanki wełny, na zamek , 45x45 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
127,78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (2)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 75x50 cm
(18)
Dostawa od 04.11.2026
69 zł
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Tylko na Bonami
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Linen Tales for Bonami
Z mieszanki lnu, kopertowa, 80x80 cm
(24)
Dostawa od 19.11.2026
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(35)
Dostawa od 16.10.2026
55 zł
27,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Rozmiar poduszki (2)
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(35)
Dostawa od 16.10.2026
55 zł
27,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
Jednokolorowy
1
2
3
4
5
6
Powiązane kategorie
Zasłony i firany
Dywany
Pościel
Prześcieradła
Narzuty na łóżko
Kołdry i wkłady do poduszek
Ochraniacze na materac
Poduszki
Ulubione filtry
Poszewki na poduszki 40x40
Poszewki na poduszki 45x45
Poszewki na poduszki 40x60
Poszewki na poduszki 50x50
Poszewki na poduszki 50x70
Poszewki na poduszki 70x90
Poszewki na poduszki ze świątecznym motywem
Satynowe poszewki na poduszki