Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia do sypialni
Pościel
Pościel
...
Tekstylia do sypialni
Pościel
Pościel · Oferty i zniżki
Wybierz według typu
Poszewki na poduszki do spania
Filtry
1
Nowości
Premium
W magazynie
Wymiary pościeli
Skład i rodzaj materiału
Kolor
Rozmiar poduszki
+ Więcej (12)
Oferty i zniżki
1 249 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Larsson Geo
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, żółta, 135x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel Elena
Dwuosobowa, z prześcieradłem, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, kwiecista, beżowa, 200x220 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
360 zł
z kodem
423,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Fiona
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, zielona, 140x200 cm
(6)
W magazynie
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Natural Stripes
Lniana, w paski, kopertowa, 50x70 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Autumn Pumpkins
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, fioletowa, 200x200 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Nutcracker Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, różowa/fioletowa, 135x200 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
82 zł
z kodem
96,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Angus Highland Cow
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, brązowa/beżowa, 200x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Lattice Cut
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, aksamitna, z ornamentami/strukturalna, kremowa/szarobeżowa, 230x220 cm
(4)
W magazynie
241 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, szara, 200x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
149 zł
z kodem
174,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Art Deco Pearl
2 szt., z ornamentami, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Eugen
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, w paski/w kratkę/z nadrukiem, 140x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Descanso
Pościel Wood
Jednoosobowa, otwarta, kwiecista, 140x220 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
314 zł
z kodem
369 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski/kwiecista, biała/różowa, 200x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Cotton House
Pościel Dorota
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, abstrakcyjny wzór, szara/beżowa, 140x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Trigone
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, z mikrowłókna, geometryczna, biała/szara, 240x220 cm
(4)
W magazynie
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Bianca
Pościel Ophelia Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, kwiecista, biała/niebieska, 135x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Gloria
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, szara, 140x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Crushed Velvet
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
76 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stag Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, zielona, 200x200 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Thin Black Stripes
Lniana, w paski, kopertowa, 70x90 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Easy Iron
4 szt., z mikrowłókna, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
15,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Bianca
Poszewka na poduszkę Cotton Sateen
Z satyny bawełnianej, kopertowa, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Mila Home
Pościel
Dwuosobowa, z prześcieradłem, na zakładkę, luksusowa, z bawełny renforcé, czarna/szara, 200x220 cm
(4)
Dostawa od 15.12.2026
202 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Munro Stag Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, czerwona, 200x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, beżowa, 200x200 cm
(8)
W magazynie
167 zł
z kodem
195,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cuddly
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, brązowa, 200x200 cm
(8)
W magazynie
251 zł
z kodem
295 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Easy Iron
4 szt., z mikrowłókna, kopertowe, 50x75 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Ashes of Roses
Lniana, kopertowa, 40x60 cm
(8)
Dostawa od 19.11.2026
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Emilia Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała, 200x200 cm
(7)
W magazynie
130 zł
z kodem
152,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Lina
Bawełniana, kopertowa, 50x70 cm
(7)
W magazynie
26 zł
z kodem
30,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Tropic Tiger Leaf
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, zielona/brązowa, 135x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Alianor
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, niebieska, 140x200 cm
(15)
W magazynie
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cuddly
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, brązowa, 135x200 cm
(11)
W magazynie
162 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Lina
Bawełniana, kopertowa, 50x70 cm
(6)
W magazynie
31 zł
z kodem
35,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Ashes of Roses
Lniana, kopertowa, 50x70 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Nutcracker
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, ciemnozielona, 230x220 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Mila Home
Pościel
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, szara/beżowa, 200x220 cm
(14)
W magazynie
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Their Nibs
Pościel Untamed Cheetah
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, kwiecista, różowa/szara, 200x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Angelia
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, muślinowa, biała, 260x240 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
275 zł
z kodem
324 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Angelia
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, muślinowa, żółta, 260x240 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
268 zł
z kodem
314,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Alianor
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, z nadrukiem, niebieska, 240x220 cm
(5)
W magazynie
146 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
72,99 zł bez kodu
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Mila Home
Pościel
Dwuosobowa, na zakładkę, z bawełny renforcé, w paski, brązowa/beżowa, 200x220 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Angelia
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, muślinowa, ceglasta, 260x240 cm
(5)
W magazynie
258 zł
z kodem
303,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, beżowa, 230x220 cm
(5)
W magazynie
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Crushed Velvet
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/luksusowa, aksamitna, beżowa, 230x220 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
297 zł
z kodem
349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
4
5
6
...
27
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zasłony i firany
Prześcieradła
Narzuty na łóżko
Kołdry i wkłady do poduszek
Ochraniacze na materac
Poduszki
Wkłady do poduszek
Ulubione filtry
Pościel francuska
Pościel 140x200
Pościel 200x200
Pościel 200x220
Biała pościel
Pościel 3D
Pościel ze świątecznym motywem
Bawełniana pościel
Satynowa pościel
Flanelowa pościel
Lniana pościel
Pościel z mikropluszu
Pościel z kory