Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia do sypialni
Pościel
Pościel
...
Tekstylia do sypialni
Pościel
Pościel · Oferty i zniżki
Wybierz według typu
Poszewki na poduszki do spania
Filtry
1
Nowości
Premium
W magazynie
Wymiary pościeli
Skład i rodzaj materiału
Kolor
Rozmiar poduszki
+ Więcej (12)
Oferty i zniżki
1 210 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Mila Home
Pościel
Dwuosobowa, z prześcieradłem, na zakładkę, luksusowa, z bawełny renforcé, bordowa/szara, 200x220 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
234 zł
z kodem
274,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Bianca
Pościel Oxford Lace
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, bawełniana, biała/beżowa, 200x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
280 zł
z kodem
328,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Mila Home
Pościel
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, zielona/szara, 200x220 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Bianca
Pościel Cotton Sateen
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z satyny bawełnianej, biała, 200x200 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
281 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Yachtclub
Jednoosobowa, zapinana na suwak, dwustronna, bawełniana, w paski/z nadrukiem, biała/niebieska, 140x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Pościel Forest Green
Jednoosobowa, zapinana na guziki, chłodna, lniana, ciemnozielona, 140x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
658 zł
z kodem
774 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
22,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Mya Tropical Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, niebieska, 135x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Pościel Blue Fog
Dwuosobowa, zapinana na guziki, chłodna, lniana, niebieska/szara, 200x220 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 011 zł
z kodem
1 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Egyptian Cotton
2 szt., z bawełny egipskiej, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Lemon Curry
Lniana, kopertowa, 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Silky Soft
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, satynowa, różowa, 135x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Silky Soft
2 szt., satynowe, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Forest Green
Lniana, kopertowa, 40x60 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Lina
Bawełniana, kopertowa, 50x70 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Mijolnir
Poszewka na poduszkę Gauze
Muślinowa, 50x70 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Crushed Velvet
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Frill
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, biała, 230x220 cm
(3)
W magazynie
174 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Matthew Williamson
Pościel Xanadu Peacock
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa/dwustronna, z satyny bawełnianej, z motywem zwierzęcym, zielononiebieska, 135x200 cm
(3)
W magazynie
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Sassy B
Pościel Stripe Tease
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, biała/różowa, 135x200 cm
(3)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Disco Cherries Stripes
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, biała/różowa, 135x200 cm
(3)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Strawberry Frills
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, różowa, 200x200 cm
(3)
W magazynie
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Their Nibs
Pościel Mon Coeur
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, z nadrukiem, biała/różowa, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Descanso
Pościel Colinda
Jednoosobowa, otwarta, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, szara/brązowa, 140x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Their Nibs
Pościel Untamed Cheetah
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, kwiecista, różowa/szara, 230x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
217 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, szara, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Bianca
Pościel Ticking Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, szara, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
z kodem
211,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Satin Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, satynowa, w paski, czarna, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight Animals
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, ceglasta, 135x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Pościel Thin Black Stripes
Dwuosobowa, zapinana na guziki, chłodna, lniana, w paski, czarno-biała, 200x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 011 zł
z kodem
1 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Bianca
Pościel Cotton Sateen
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z satyny bawełnianej, biała, 230x220 cm
(3)
W magazynie
278 zł
z kodem
327 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Mirabelle
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem/kwiecista, różowa, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Larsson Geo
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła, polarowa, geometryczna, szara, 135x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Linen Tales for Bonami
Z mieszanki lnu, kopertowa, 50x70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Forest Green
Lniana, kopertowa, 50x70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Ashes of Roses
Lniana, kopertowa, 40x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
My House
Pościel Foliage
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, szara, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Diamond
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, geometryczna, biała, 135x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
89 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Easy Iron
4 szt., z mikrowłókna, kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
15,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Khaki
Lniana, kopertowa, 40x40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Gabrielle
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, biała/beżowa, 240x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
195 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Linen Tales
Pościel Linen Tales for Bonami
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z mieszanki lnu, biała, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
569 zł
z kodem
669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Gabin
Dwuosobowa, otwarta, ciepła, flanelowa, kwiecista, niebieska/szara, 200x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
224 zł
z kodem
264 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Bianca
Pościel Shadow Leaves
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z perkalu bawełnianego, kwiecista, zielona, 135x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Silky Soft
2 szt., satynowe, kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bianca
Pościel Egyptian Cotton
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z bawełny egipskiej, kremowa, 200x200 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
281 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
5
6
7
...
26
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zasłony i firany
Prześcieradła
Narzuty na łóżko
Kołdry i wkłady do poduszek
Ochraniacze na materac
Poduszki
Wkłady do poduszek
Ulubione filtry
Pościel francuska
Pościel 140x200
Pościel 200x200
Pościel 200x220
Biała pościel
Pościel 3D
Pościel ze świątecznym motywem
Bawełniana pościel
Satynowa pościel
Flanelowa pościel
Lniana pościel
Pościel z mikropluszu
Pościel z kory