Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia do sypialni
Pościel
Pościel
...
Tekstylia do sypialni
Pościel
Pościel · Oferty i zniżki
Wybierz według typu
Poszewki na poduszki do spania
Filtry
1
Nowości
Premium
W magazynie
Wymiary pościeli
Skład i rodzaj materiału
Kolor
Rozmiar poduszki
+ Więcej (12)
Oferty i zniżki
1 210 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Brushed Christmas Penguins
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w naturalnym kolorze, 230x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
204 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Gingerbread Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w naturalnym kolorze, 230x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Capy Christmas
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w naturalnym kolorze, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Happy Holidays
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Brushed Christmas Deer
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w naturalnym kolorze, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Enchanted Twilight
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, czerwona, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Mouse Town
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, 230x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Brushed Christmas Deer
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w naturalnym kolorze, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Nowość
Södahl
Pościel Still
Jednoosobowa, zapinana na suwak, adamaszkowa, beżowa, 140x200 cm
Dostawa od 26.10.2026
304 zł
z kodem
358 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Butter Kings
Pościel Hygge Moment
Jednoosobowa, zapinana na suwak, z satyny bawełnianej, z nadrukiem, biała/czarna/różowa, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
309 zł
z kodem
364 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Khaki
Lniana, kopertowa, 65x65 cm
(141)
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Uni
Dwuosobowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, biała, 220x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
247 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Nowość
Södahl
Pościel Colour Block
Jednoosobowa, zapinana na suwak, z satyny bawełnianej, geometryczna, 140x200 cm
Dostawa od 26.10.2026
304 zł
z kodem
358 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Södahl
Pościel Still
Jednoosobowa, zapinana na suwak, adamaszkowa, antracytowa, 140x200 cm
Dostawa od 26.10.2026
304 zł
z kodem
358 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Uni
Jednoosobowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, jasnoszara, 140x220 cm
(15)
W magazynie
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Pościel Mini
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, w kratkę, zielona/beżowa, 140x200 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
328 zł
z kodem
386 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Jacob Geo
Dwuosobowa, zapinana na guziki, strukturalna, beżowa, 230x220 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Mya Tropical Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, niebieska, 200x200 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Jos
Dwuosobowa, otwarta, z mikrowłókna, kwiecista, ciemnoniebieska, 200x220 cm
Dostawa od 26.10.2026
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
JUNA
Pościel Bæk&Bølge
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/chłodna, z kory, w kratkę, czerwona/żółta, 140x200 cm
(5)
Dostawa od 19.10.2026
288 zł
z kodem
339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Satin Stripe
4 szt., satynowe, kopertowe, 75x50 cm
Dostawa od 04.11.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
JUNA
Pościel Daisy
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z perkalu bawełnianego, kwiecista, beżowa, 200x220 cm
Dostawa od 19.10.2026
407 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
JUNA
Pościel Daisy
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z perkalu bawełnianego, kwiecista, biała, 200x220 cm
Dostawa od 19.10.2026
407 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
JUNA
Pościel Bæk&Bølge
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/chłodna, z kory, w kratkę, zielona/niebieska, 200x220 cm
(5)
Dostawa od 19.10.2026
598 zł
z kodem
704 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
JUNA
Pościel Bæk&Bølge
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/chłodna, z kory, w kratkę, czerwona/żółta, 200x220 cm
(5)
Dostawa od 19.10.2026
598 zł
z kodem
704 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
JUNA
Pościel Daisy
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z perkalu bawełnianego, kwiecista, różowa, 200x220 cm
Dostawa od 19.10.2026
407 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Satin Stripe
4 szt., satynowe, kopertowe, 75x50 cm
Dostawa od 04.11.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Satin Stripe
4 szt., satynowe, kopertowe, 75x50 cm
Dostawa od 04.11.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
JUNA
Pościel Bæk&Bølge
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/chłodna, z kory, w kratkę, szara/beżowa, 150x210 cm
(5)
Dostawa od 19.10.2026
331 zł
z kodem
389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
JUNA
Pościel Bæk&Bølge
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/chłodna, z kory, w kratkę, ciemnoniebieska, 150x210 cm
(5)
Dostawa od 19.10.2026
331 zł
z kodem
389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
JUNA
Pościel Bæk&Bølge
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/chłodna, z kory, w kratkę, żółta, 200x220 cm
(5)
Dostawa od 19.10.2026
598 zł
z kodem
704 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
JUNA
Pościel Bæk&Bølge
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/chłodna, z kory, w kratkę, zielona/niebieska, 150x210 cm
(5)
Dostawa od 19.10.2026
331 zł
z kodem
389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Forest Green
Lniana, kopertowa, 40x40 cm
(212)
Dostawa od 19.11.2026
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Gingerbread
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z mikrowłókna, niebieska, 135x200 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
87 zł
z kodem
102 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Khaki
Lniana, kopertowa, 65x65 cm
(212)
Dostawa od 19.11.2026
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(15)
Dostawa od 04.11.2026
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Pościel Chocolate
Jednoosobowa, zapinana na guziki, chłodna, lniana, ciemnobrązowa, 140x200 cm
(47)
Dostawa od 19.11.2026
645 zł
z kodem
759 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
RHS
Pościel Birds In Bloom
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z nadrukiem/kwiecista, zielona, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
My House
Pościel Deluxe Minerals
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, abstrakcyjny wzór/ze wzorem kamienia, szara, 140x200 cm
(5)
Dostawa od 16.10.2026
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszwa na kołdrę Lina
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, żółta, 140x200 cm
Dostawa od 30.10.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Pościel Simmel
Dwuosobowa, 3-częściowa, na zakładkę, luksusowa, z mieszanki lnu, w kolorze kości słoniowej, 240x260 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
904 zł
z kodem
1 064 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszwa na kołdrę Lina
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, ceglasta, 240x220 cm
Dostawa od 30.10.2026
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Pościel Virelda
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, 240x260 cm
Dostawa od 14.12.2026
678 zł
z kodem
798 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Pineapple Elephant
Pościel Cotton Rich Woven Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, w paski, pomarańczowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Bamford Gingham Check
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna/w kratkę, beżowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Seersucker Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, w paski, beżowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Poszwa na kołdrę Oba
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z satyny bawełnianej, jasnoniebieska, 140x200 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
319 zł
z kodem
375 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
22
23
24
25
26
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zasłony i firany
Prześcieradła
Narzuty na łóżko
Kołdry i wkłady do poduszek
Ochraniacze na materac
Poduszki
Wkłady do poduszek
Ulubione filtry
Pościel francuska
Pościel 140x200
Pościel 200x200
Pościel 200x220
Biała pościel
Pościel 3D
Pościel ze świątecznym motywem
Bawełniana pościel
Satynowa pościel
Flanelowa pościel
Lniana pościel
Pościel z mikropluszu
Pościel z kory