Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 383 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Cocoon
Szarobrązowa, 10x95 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Orion
Termos dla dzieci
Ze stali nierdzewnej, zielony, 330 ml
(7)
Dostawa od 22.10.2026
62,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Hilight
Girlanda świetlna
Czerwona, metalowa, LED, na baterie, długość 225 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło Thermal Sherpa
Z gumką, dwuosobowe, z mikropluszu, szare, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
zestaw 20 szt.
Homéa
Serwetki zestaw Princess Horse
20 szt., 33x33 cm
(1)
W magazynie
24 zł
1,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 60 h, ø 7 cm, wysokość 20 cm
(6)
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Homéa
Świeca Rustic
Czas palenia 26 h, liczba knotów 1 szt., ø 7 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
23 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Kubek podróżny
350 ml, ze stali nierdzewnej, pomarańczowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Non-Iron
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, szaroniebieskie, 90x190 cm
(61)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (4)
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Non-Iron
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, zielone, 90x190 cm
(61)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (4)
Bianca
Prześcieradło Cotton Percale
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z perkalu bawełnianego, różowe, 90x190 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Do lampionu, czas palenia 37 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, ciemnoniebieski, 30x50 cm
(2)
W magazynie
15,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Do lampionu, czas palenia 37 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(7)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Riva
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, antracytowe, 30x50 cm
(37)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bianca
Prześcieradło Cotton Percale
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z perkalu bawełnianego, beżowe, 90x190 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Sagittarius
Biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
ZicZac
Mata stołowa Fallon
Plastikowa, w paski, 33x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Do lampionu, czas palenia 37 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Vaiana
Polarowa, 40x40 cm
(1)
W magazynie
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kate Louise
Poduszka dziecięca Matryoshka
Ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Vilma
Zielona, szklana, LED, na baterie, ø9,5x19 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Styler
Ramka Narvik
19x25 cm, ścienna, jasnoszara, rozmiar zdjęcia: 15x21
(2)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
douceur d'intérieur
Fartuch Cuistot
Bawełniany, beżowy
(1)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Zig Zag
Geometryczny, 40x130 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
Unipar
Świeca Fleur
Czas palenia 48 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(21)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci L.O.L. Surprise
Z widelcem, plastikowy, ciemnoróżowy, 750 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Glow
Biała, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, długość 100 cm
(48)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
JAHU collections
Poszewka na poduszkę Flower
Na zamek , z nadrukiem, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
22 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hilight
Dekoracja świetlna
Biała, plastikowa, na baterie, 15x4x10,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
Zilverstad
Ramka Sweet Memory
26x18 cm, stojąca/ścienna, metalowa, w kolorze srebra, rozmiar zdjęcia: 13x18
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 30 h, ø 7 cm, wysokość 14 cm
(3)
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 3 szt.
Zone
Ścierki zestaw Classic
3 szt., ciemnoszare, 27x27 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Fuzz-A-Mallows Boyle
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
Dostawa od 15.10.2026
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ladelle
Rękawice kuchenne zestaw
2 szt., ciemnoniebieska, 18x33 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Santa's Workshop
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, 135x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Nowość
Bloomingville
Świecznik Nanda
Metalowy
Dostawa od 21.10.2026
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cuddly
Z mikropluszu, ciemnoszara, 45x45 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, niebieskie, 120x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
Busy B
Kalendarz Pine Marble
384 str., w linie
(1)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Do lampionu, czas palenia 37 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(7)
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Rojaplast
Doniczka Modern
Drewniana, 18x51 cm, wysokość 15 cm
(2)
Dostawa od 12.10.2026
86,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 18 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, czarna, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, ciemnobrązowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, bordowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Bloomingville
Koc Isnel
Z bawełny z recyklingu, żółty/różowy, 130x160 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
1
...
89
90
91
...
113
Załaduj więcej