Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 390 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Dakls
Ogrzewacz do rąk
Jasnoszary, 12x7 cm
(4)
W magazynie
24 zł
z kodem
27,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci
Plastikowy, żółty, 900 ml
W magazynie
14,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Cattara
Akcesoria do grillowania zestaw Wood
3 szt.
(31)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Yori
450 ml, ceramiczny, niebieski/beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Obrazki do ścierania Rainbow
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z motywem zwierzęcym, 43x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Cooksmart ®
Fartuch z warstwą PVC Country Floral
Bawełniany, zielony/niebieski
(7)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Perfumed Prague
Świeca #32 Bergamot, Coconut, Vanilla
Zapachowa, sojowa, o zapachu wanilii/o zapachu bergamotki/o zapachu kokosa, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (5)
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Ścierka Farm
Bawełniana, kremowa, 50x70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
IHR
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(3)
W magazynie
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Serwetki zestaw Bistro
2 szt., tekstylne, z napisami, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
25,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Grid
Frotte, bawełniany, biały/beżowy, 50x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Södahl
Ręcznik Comfort
Frotte, bawełniany, brązowy, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, niebieski, 20x10 cm, wysokość 7 cm
(248)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Dumbo "Stripe"
Bawełniany, biały/szary, 70x140 cm
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Marble
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 45x45 cm
(51)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Pampille
W abstrakcyjny wzór, czerwony, 150x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Optic
Geometryczny, 45x140 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Styler
Ramka Floryda
24x33 cm, ścienna, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 21x30
(2)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Zielony, ø 180 cm
(83)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek dla dzieci Nini
110 ml, ceramiczny, niebieski
(2)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Nowość
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Sidra
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 17,5 cm, wysokość 13 cm
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Roger la Borde
Notesy Butterfly Garden
64 str., w formacie A6, czysty/w linie
(2)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Figurka Bee
Metalowa, 16x20 cm, wysokość 7,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roger la Borde
Notesy Sunday Morning
64 str., w formacie A6, czysty/w linie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Mata stołowa
Filcowa, odpowiednia do prania, ze świątecznym motywem, 30x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rex London
Sztućce dla dzieci Sharks
2 szt., ze stali nierdzewnej, niebieskie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Ścierka Natural White Stripes
Lniana, w naturalnym kolorze, 45x65 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Linne
255 ml, ceramiczny, w kolorze brązu
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
JUNA
Ścierka Christmas Fable
Z mieszanki bawełny, ze świątecznym motywem, ciemnozielona, 50x70 cm
(1)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Non-Iron
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, różowe, 90x190 cm
(4)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Artchic
Bawełniana, niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(11)
W magazynie
59 zł
z kodem
69,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Suzy
Z mikrowłókna, jasnożółty, 140x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poduszka na krzesło Marble
Wiązana, abstrakcyjny wzór, 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Nóż Redo
Ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Heritage Tube Map
Plastikowy, czerwony/kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
YAMAZAKI
Kominek zapachowy Tower
Ceramiczny, ø 9,5 cm, wysokość 6 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Zone
Ścierki zestaw Classic
3 szt., szarobrązowe, 27x27 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Orion
Słój na lemoniadę
5,2 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Obrus
Zmywalny, z mieszanki lnu, kwiecisty, różowy/beżowy, 140x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Rex London
Butelka dla dzieci Elvis the Elephant
Plastikowa/z tritanu, niebieska/turkusowa, 500 ml
(212)
W magazynie
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Claire
Biała, z wosku, LED, na baterie, z timerem, ø11x16 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Diamond
Niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, 18x18 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Waffle
2 szt., z mikrowłókna, brązowe/beżowe, 40x60 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Minnie
Bawełniany, różowy, 70x140 cm
(9)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Woodland Fox
Ręcznie malowana, kamienna, bez otworu drenażowego, ø 7 cm, wysokość 7 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rustic candles by Ego dekor
Świeca Rustic
Do lampionu, czas palenia 38 h, ø 6 cm, wysokość 10 cm
(4)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
45
46
47
...
113
Załaduj więcej