Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 372 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Harry Potter "Hedwig"
Bawełniany, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Venezia
36x46 cm, ścienna, w kolorze brązu/w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 30x40
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Glitter
W kolorze złota, papierowa, do kontaktu, ø45x16 cm
(8)
W magazynie
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
VacuVin
Korkociąg
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Fartuch Sherlock
Antracytowy
(2)
W magazynie
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, beżowy, 70x130 cm
(102)
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
+ Wymiary (5)
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Minnie "Red heart"
Bawełniany, czerwony, 70x140 cm
W magazynie
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Termometr zewnętrzny
Metalowy
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Carmichael
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Dakls
Kubek Xmas Tree
380 ml, porcelanowy, biały
(5)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Linen Tales
Ścierka Mustard
Lniana, żółta, 45x65 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Marble
W abstrakcyjny wzór, 40x130 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Gabby's Dollhouse
Bawełniany, 70x140 cm
(8)
W magazynie
48,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Ava
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(8)
W magazynie
25,99 zł
1,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Doniczka Cozy Dune
Wisząca, plastikowa, ø 28 cm, wysokość 18 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Casa Selección
Sztuczny kwiat
Ø 15 cm, wysokość 43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 10 szt.
Esschert Design
Podpórka do roślin
10 szt., z plastiku z recyklingu, 2x1 cm, wysokość 3 cm
(21)
W magazynie
22,99 zł
2,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, ciemnoniebieska, 200x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (4)
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Ribbed
Z mikropluszu, żółta, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Ścierki zestaw Cuistot
3 szt., z mikrowłókna, czarno-białe, 40x40 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
12 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Light & Living
Świecznik Biano
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(2)
W magazynie
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Medvídek "Plane"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(7)
W magazynie
71,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Lustro
Kosmetyczne, ø 6,5 cm
(17)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Butelka
500 ml, podróżna, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowa
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Fern
Czarna, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Ulubione
LEIFHEIT
Golarka do swetrów
Biała/niebieska
(37)
W magazynie
63,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Stockholm
3 szt., bawełniane, białe/niebieskie, 45x65 cm
(5)
W magazynie
63 zł
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Constellation
Ze świątecznym motywem, czerwony, 150x240 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Garden Pleasure
Plandeka ogrodowa
(2)
W magazynie
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Angus Highland Cow
4 szt., bawełniane, brązowe/beżowe, 50x70 cm
(2)
W magazynie
73 zł
18,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Ribble
Z mikropluszu, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Moulin Roty
Kolorowanki wodne Dans la Jungle
Rekomendowany wiek 3+ lat
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Kubek podróżny Sipp
340 ml, plastikowy, ciemnoniebieski
(37)
W magazynie
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Ulubione
Rex London
Szkatułka na biżuterię Cat Face
Dziecięca, 11x11 cm, wysokość 2,5 cm
(214)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Dumbo
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(20)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Kosz ogrodowy XL
(2)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Wazon
Szklany, ø 12,5 cm, wysokość 25 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Ręcznik Inu
Frotte, szarobrązowy, 50x100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Easy Iron
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, białe, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
Nowość
Dakls
Doniczka
Ceramiczna, z otworem drenażowym , ø 11 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Mata stołowa Guirlande
Plastikowa, ø 38 cm
(1)
W magazynie
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ego Dekor
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Round Soft Touch
Aksamitna, turkusowa, ø 40 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Zilverstad
Ramka Baby
27x11 cm, stojąca, metalowa, w kolorze srebra, rozmiar zdjęcia: 10x15
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Forma na muffiny Grande
42 x 26 cm, metal
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Ręcznik Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, ciemnoróżowy, 50x85 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
Artevasi
Doniczka Capri
Z plastiku z recyklingu, z otworem drenażowym , ø 20 cm, wysokość 18 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
38
39
40
...
112
Załaduj więcej