Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 366 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
zestaw 3 szt.
JAHU collections
Ścierki zestaw Dark
3 szt., bawełniane, niebieskie, 50x70 cm
(10)
Dostawa od 16.10.2026
30 zł
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Narvik
14,5x19,5 cm, ścienna, brązowa, rozmiar zdjęcia: 10x15
(1)
Dostawa od 19.11.2026
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Gourmet
W kolorze terakoty, 14,5x24,5 cm
Dostawa od 22.10.2026
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, zielononiebieski, 50x85 cm
(31)
Dostawa od 04.11.2026
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, kremowy, 50x85 cm
(31)
Dostawa od 04.11.2026
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, ciemnoszary, 50x85 cm
(31)
Dostawa od 04.11.2026
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, szarozielony, 50x85 cm
(31)
Dostawa od 04.11.2026
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
douceur d'intérieur
Mata stołowa Granis
Ze skóry ekologicznej, ø 38 cm
(11)
W magazynie
30,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 16 szt.
IHR
Serwetki zestaw Purple Spring
16 szt., papierowe, kwieciste, 33x42 cm
(9)
W magazynie
30,99 zł
1,94 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Cooksmart ®
Rękawica kuchenna Retro Meadow
Bawełniana, żółta, 19x31 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(461)
W magazynie
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, w kolorze terakoty, 50x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (3)
Premium
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, niebieski, 30x30 cm
(3)
W magazynie
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
douceur d'intérieur
Ręcznik Maya
Frotte, bawełniany, zielony, 50x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Cooksmart ®
Rękawica kuchenna Bauhaus
Bawełniana, 19x31 cm
(17)
W magazynie
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, szałwiowy, 50x90 cm
(102)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (3)
Ulubione
Markslöjd
Girlanda świetlna Bell
Plastikowa, LED, na baterie, z timerem, długość 210 cm
(34)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Twily
Na zamek , 40x40 cm
(16)
W magazynie
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
Cooksmart ®
Rękawica kuchenna Spotty Dotty
Bawełniana, biała, 19x31 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Alveis
Z mieszanki włókien, beżowa, 14,5x24,5 cm
W magazynie
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Dakls
Kubek Bloom
390 ml, ceramiczny, niebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, ceglasty, 50x90 cm
(3)
W magazynie
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (4)
Ulubione
Esschert Design
Środek do odstraszania owadów
Ø 17 cm, wysokość 11,5 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Gra zewnętrzna
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Forma do pralin
21 x 20,5 cm, silikon
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Bébé Douceur
Śliniaki zestaw Gauge
2 szt., muślinowe, zielone
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Myren
Do kontaktu, wisząca, szklana, biała, ø 9 cm, wysokość 9 cm
(10)
W magazynie
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Forma do pieczenia Statek
20 x 16 cm, silikon
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Gra zewnętrzna
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Poszewka na poduszkę Forest Nest
Na zamek , 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Alveis
Z mieszanki włókien, antracytowa, 14,5x24,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Casa Selección
Dekoracja świetlna Santa Claus
Na baterie, stołowa, ceramiczna, czerwona/biała, szerokość 5 cm, długość 6 cm, wysokość 17 cm
(4)
W magazynie
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(2)
W magazynie
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bébé Douceur
Gryzak Koala
Rekomendowany wiek 0+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ręcznik Maya
Frotte, bawełniany, beżowy, 50x90 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Ręcznik Maya
Frotte, bawełniany, kremowy, 50x90 cm
W magazynie
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, ciemnoniebieski, 50x90 cm
(102)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (4)
Catherine Lansfield
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, jasnoróżowy, 50x85 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, ciemnozielony, 50x85 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, biały, 50x85 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, beżowy, 50x85 cm
(31)
Dostawa od 04.11.2026
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, jasnoszary, 50x85 cm
(31)
Dostawa od 04.11.2026
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
Premium
Kave Home
Kieliszek Neia
260 ml, do wina
(1)
Dostawa od 14.12.2026
31,85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Kieliszek Neia
100 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
31,97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Kieliszek Neia
290 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
31,97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Bloomingville
Mata stołowa Ydun
Z trawy morskiej, ø 35 cm
(279)
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
JAHU collections
Ścierki zestaw Vafle
3 szt., bawełniane, białe/brązowe, 45x70 cm
(3)
W magazynie
32 zł
10,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Organizer łazienkowy Hanoi
Na waciki, bambusowy, w naturalnym kolorze, 9x9 cm, wysokość 9 cm
(3)
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Cuistot
Bawełniana, czerwona, 14,5x24,5 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(6)
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
9
10
11
...
112
Załaduj więcej