Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 376 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
JAHU collections
Koc Plain
Polarowy, brązowy, 150x200 cm
(19)
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Bigso
Organizer Paulina Paper Laminate A4
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 1,5 cm
(12)
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Homéa
Kominek zapachowy Cera
Ceramiczny, 9x13 cm, wysokość 11 cm
(10)
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Osłonka na doniczkę
3 szt., wisząca, plastikowa, ø 30 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 7 szt.
Pantone
Ołówki zestaw Gray 446
7 szt.
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
6,43 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Ręcznik kąpielowy Skyline
Bawełniany, z ornamentami, ciemnoszary, 70x140 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Non-Iron
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, różowe, 90x190 cm
(4)
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (4)
Rex London
Zestaw kreatywny Prehistoric Land
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Fartuch Cuistot
Bawełniany, w kolorze khaki
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Origami Animals Origami
(5)
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Ścierka Cup Final
Bawełniana, 50x70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Podpórka do roślin
Metalowa, ø 8 cm, wysokość 59,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Koc Plain
Polarowy, czerwony, 150x200 cm
(24)
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
B.E.S.
Ręcznik Lavender
Frotte, bawełniany, lawendowy/kremowy, 50x90 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Fairy Garden by Little Dutch
Z widelcem, plastikowy, jasnoróżowy, 300 ml
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
Premium
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Hena
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 13,5 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
Z widelcem, plastikowy, jasnoniebieski, 300 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Campus
Z widelcem, plastikowy, miętowy, 300 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Sunshine & Rainbow
Z widelcem, plastikowy, beżowy, 300 ml
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Food Fest
Z widelcem, plastikowy, fioletowy, 300 ml
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Campus
Z widelcem, plastikowy, niebieski, 300 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Campus
Z widelcem, plastikowy, różowy, 300 ml
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Fairy Wonders by Little Dutch
Z widelcem, plastikowy, biały/różowy, 300 ml
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
Restilo
Ścierki zestaw Louie
3 szt., bawełniane, niebieskie, 50x70 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Spryskiwacz
Metalowy, 315 ml
(9)
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 350 ml, szklane, na kakao/do latte
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
22,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Mata stołowa Crochet
Z mieszanki bawełny, odpowiednia do prania, ø 35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Mata stołowa Crochet
Z mieszanki bawełny, odpowiednia do prania, ø 35 cm
(1)
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Prześcieradło Oscar
Z gumką, dwuosobowe, z mikrowłókna, w kolorze khaki, 140x190 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Rex London
Mata stołowa Crochet
Z mieszanki bawełny, odpowiednia do prania, ø 35 cm
(1)
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, ø 17 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Mata stołowa Corn Husk
Z liści kukurydzy, ø 38 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Dakls
Podświetlana gwiazda na choinkę Startop
W kolorze srebra, metalowa, LED, na baterie, 20x5x24 cm
(1)
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
IHR
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Villa Collection
Kubki zestaw Hela
4 szt., 100 ml, ceramiczne, na espresso, czerwone
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
11,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Ścierka Boat Race
Bawełniana, niebieska, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
IHR
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(2)
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Casa Selección
Ramka Sencillo
22,5x28 cm, stojąca/ścienna, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 20x25
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Artevasi
Doniczka Saramago Cilindro
Terakotowa, z otworem drenażowym , ø 18 cm, wysokość 15 cm
(4)
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Dekoracja świetlna
Zielona, ceramiczna, LED, na baterie, 10x8x16,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Non-Iron
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, szaroniebieskie, 90x190 cm
(61)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (4)
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Non-Iron
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, zielone, 90x190 cm
(61)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (4)
Nowość
Mila Home
Poszewka na poduszkę Merry Christmas
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Mila Home
Poszewka na poduszkę Merry Christmas
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Mila Home
Poszewka na poduszkę Merry Christmas
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Mila Home
Poszewka na poduszkę Merry Christmas
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Mila Home
Poszewka na poduszkę Merry Christmas
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
26
27
28
...
112
Załaduj więcej