Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 396 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Paw Patrol
Polarowa, 28,5x31 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
Homéa
Świeca Rustique
Czas palenia 45 h, liczba knotów 3 szt., ø 12,5 cm, wysokość 8 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Joylight
Biała/szara, plastikowa, LED, na baterie, ø6,5x18 cm
(5)
W magazynie
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Diva
Pomarańczowa, papierowa, ø60x20 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Prague
17x23 cm, stojąca/ścienna, w kolorze brązu/w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 15x21
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Premium
Hübsch
Szklanka Kiosk
380 ml
(1)
W magazynie
40,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Cooksmart ®
Rękawica kuchenna Oxford Denim
Bawełniana, niebieska, 19x31 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(201)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Organizer łazienkowy Fablo
Ceramiczny, brązowy, 20x10 cm, wysokość 2 cm
(6)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 2x20,5 cm, wysokość 18 cm
(421)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Kubek Jolly
370 ml, porcelanowy, biały
(14)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Ochraniacze na kolana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Fartuch Suzette
Bawełniany, czerwony/szary
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna Myrna
Koniakowa, 28x18 cm
(9)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Star Trading
Dekoracja świetlna Fauna
W naturalnym kolorze, szklana, LED, na baterie, ø8x9 cm
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Forma na muffiny
30 x 20,5 cm, silikon
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Lilo and Stitch
Polarowa, niebieska, 33x25 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
STOR
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Minecraft
Plastikowy, pomarańczowy
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 16 szt.
Meri Meri
Serwetki zestaw Happy Birthday
16 szt., papierowe, w gwiazdy/z napisami, 16,5x16,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
41 zł
2,56 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Ręcznik Rainbow
Frotte, bawełniany, fioletowy, 50x90 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nowość
STOR
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Kuromi
Plastikowy, różowy
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 18 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Dakls
Osłonka na doniczkę Natural
Betonowa, bez otworu drenażowego, ø 13 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Spider-man
Polarowa, 33x29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Prześcieradło Oscar
Z gumką, jednoosobowe, z mikrowłókna, jasnoszare, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 18 cm
(4)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Dakls
Świecznik
Ceramiczny
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Frozen
Polarowa, różowa, ø 35 cm
(4)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Orvena
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 10,5 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Ścierka Farm
Bawełniana, kremowa, 50x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Minnie
Polarowa, 32x32,5 cm
(4)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Sonic
Polarowa, niebieska, 29x33 cm
(8)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Boltze
Świeczniki zestaw Linga
2 szt., na świeczkę typu tealight, kamionkowe
(5)
W magazynie
41 zł
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Girlanda świetlna Snowmen
W naturalnym kolorze, plastikowa, LED, na baterie, długość 135 cm
(5)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, żółty, 50x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (3)
Orion
Forma do mini babeczek
32 x 22 cm, silikon
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
DesignWorks Ink
Notes Dusty
96 str., w formacie A6
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Verdalis
Zmywalny, z nadrukiem, ø 140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Ulubione
Esschert Design
Dziecięce narzędzie ogrodowe
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
JAHU collections
Ścierki zestaw Geometry
3 szt., bawełniane, 50x70 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
13,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Łyżeczki dla dzieci zestaw Lili
2 szt., plastikowe/z silikonu, różowe/turkusowe, 2x łyżka
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Do lampionu, czas palenia 37 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(4)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Casa Selección
Poduszka na krzesło Sherpa Bouclé
Z materiału bouclé, wiązana, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Prześcieradło Oscar
Z gumką, jednoosobowe, z mikrowłókna, antracytowe, 90x190 cm
(2)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 18 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
knor
Ramka
20x25 cm, stojąca/ścienna, plastikowa, biała, rozmiar zdjęcia: 13x18
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Joylight
Biała/czarna, plastikowa, LED, na baterie, ø6,5x18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Pokrowiec termiczny na butelkę
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Larsson Geo
2 szt., bawełniane, żółte/szare, 50x70 cm
Dostawa od 04.11.2026
41 zł
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
20
21
22
...
113
Załaduj więcej