Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 373 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Orion
Łyżeczka dla dzieci
Z silikonu, żółta
W magazynie
Ostatnie sztuki
17 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Łyżeczka dla dzieci
Z silikonu, szałwiowa
W magazynie
17 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Łyżeczka dla dzieci
Z silikonu, pomarańczowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
17 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, zielononiebieskie, 30x30 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
17 zł
z kodem
21 zł bez kodu
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Love Story
Szelki dla zwierząt Reflective
W rozmiarze XS, żółte
W magazynie
Ostatnia sztuka
17 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Tatuaże dla dzieci Dinosaurs
Rekomendowany wiek 3+ lat
(7)
W magazynie
18 zł
z kodem
21,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Tatuaże dla dzieci Top Banana
Rekomendowany wiek 3+ lat
(7)
W magazynie
18 zł
z kodem
21,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Tatuaże dla dzieci Woodland
Rekomendowany wiek 3+ lat
(8)
W magazynie
18 zł
z kodem
21,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Tatuaże dla dzieci Cosmic Love
Rekomendowany wiek 3+ lat
(4)
W magazynie
18 zł
z kodem
21,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Oriental
Plastikowa, strukturalna, ø 40 cm
(1)
W magazynie
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Oriental
Plastikowa, strukturalna, ø 40 cm
(1)
W magazynie
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Kubek Verde
310 ml, szklany, zielony
W magazynie
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Kubek Verde
430 ml, szklany, zielony
W magazynie
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Nóż Asia
Do warzyw, ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(24)
W magazynie
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, fioletowy, 30x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Orion
Szklanka Verde
400 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Snips
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Dinosaur
Plastikowy, zielony, 500 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Snips
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Unicorn
Plastikowy, różowy, 500 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Plastia
Wieszak na doniczkę Siestula
Metalowy, 3x16 cm, wysokość 28 cm
(2)
W magazynie
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
JAHU collections
Poszewka na poduszkę Foliage
Na zamek , 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
JAHU collections
Poszewka na poduszkę Flower
Na zamek , z nadrukiem, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Essentiel
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
7,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Plaček Pet Products
Butelka podróżna dla psa Dog Fantasy
Niebieska
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, kremowy, 30x50 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Love Story
Worki na psie odchody Lavender
Niebieskie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
22,99 zł bez kodu
5,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Esschert Design
Podpórka do roślin
10 szt., z plastiku z recyklingu, 2x1 cm, wysokość 3 cm
(21)
W magazynie
18 zł
z kodem
22,99 zł bez kodu
2,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ścierka Comptoir
Bawełniana, beżowa, 50x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
22,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Styler
Ramka Kyoto
12x17 cm, stojąca/ścienna, czarna, rozmiar zdjęcia: 10x15
(3)
Dostawa od 04.11.2026
18 zł
z kodem
22,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Pepita
Ø 38 cm
(2)
W magazynie
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Renata
Z juty, w mandalę, ø 38 cm
(3)
W magazynie
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Pepita
Ø 38 cm
(1)
W magazynie
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Dakls
Figurka Happy Halloween
Drewniana, wysokość 15,5 cm
(2)
W magazynie
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Tatuaże dla dzieci Sharks
Rekomendowany wiek 3+ lat
(10)
W magazynie
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WoodWick
Wosk do kominka zapachowego Denim
O zapachu jeansu, sojowy, waga 23 g
(2)
W magazynie
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Anti-Bacterial
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
11,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Rex London
Tatuaże dla dzieci Floral Flutter
Rekomendowany wiek 3+ lat
(11)
W magazynie
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ścierka Comptoir
Bawełniana, niebieska, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
WoodWick
Wosk do kominka zapachowego Mint Leaf & Basil
O zapachu bazylii/o zapachu mięty, sojowy, waga 23 g
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczna roślina Phlox
Ø 7 cm, wysokość 49 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Anti-Bacterial
2 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 30x30 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
11,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Anti-Bacterial
2 szt., frotte, bawełniane, zielone, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
11,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Rex London
Notes Heritage Tube Map
60 str., w formacie A6, w linie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Format (2)
-20% z kodem
Rex London
Puzzle Fairies in the Garden
Liczba elementów 48, rekomendowany wiek 3+ lat
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Tatuaże dla dzieci Beware of the Pirates
Rekomendowany wiek 3+ lat
(44)
W magazynie
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Tatuaże dla dzieci Scary
Rekomendowany wiek 3+ lat
(3)
W magazynie
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Notes Cactus
130 str., czysty
(5)
W magazynie
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Butelka Bugel
500 ml, szklana
W magazynie
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Joalie
Plastikowa, ø 38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
2
3
4
5
...
112
Załaduj więcej